Як усунути помилку «Dxgi.dll не був знайдений»

Кожен любитель комп’ютерних ігор рано чи пізно, але стикався з проблемами при установці або запуску гри, які в більшості випадків супроводжуються помилками відсутніх файлів dll. Більшість користувачів мають загальне уявлення про подібні файлах і розуміють, що ці компоненти операційної системи вкрай важливі для штатного функціонування програмного забезпечення, і в першу чергу ця важливість поширюється на ігрові продукти. Про одну з помилки даної категорії, яка часто проявляється при установці гри під назвою «PUGB» і має текстовий супровід «Can not find dxgi.dll» (Dxgi.dll не був знайдений) або «Запуск програми неможливий, так як dxgi.dll відсутня на комп’ютері », і піде мова в цій статті.

Як усунути помилку «Dxgi.dll не був знайдений»

Методи усунення помилки «Dxgi.dll не був знайдений».

Причини та рішення

Уже виходячи з назви самої помилки, можна зробити логічні висновки про причини її виникнення. По суті, даних причин всього кілька: 1-а — це фактична відсутність файлу, 2-а — даний файл пошкоджений, 3-а — на комп’ютері є копія, яка заважає штатної роботи по або гри. І беручи до уваги зазначені причини, слід приступити до пошуку рішень.

спосіб 1

Почати слід саме з третьої причини, так як це найбільш простий і нешкідливий варіант, але дуже дієвий в ситуаціях зі згаданою грою «PUGB», яка і буде розглядатися в якості прикладу:

  • Помилка виявляється під час запуску програми в момент початку завантаження «BattleEye» і перед безпосереднім виникненням даної проблеми виникає повідомлення з текстом «locked loading of file steamapps \ common \ PUBG \ TslGame \ Win64 \ dxgi.dll»;
  • Причини, як то кажуть, на лице. Пройдіть в зазначену папку і перенесіть файл «dxgi.dll» в іншу папку;
  • Запустіть гру і перевірте її працездатність.

Слід розуміти, що якщо встановлена ​​гра має власні копії файлів виконуваних бібліотек, то і звертатися вона буде саме до неї, а не до основної версії, яка знаходиться в системних папках. Даний варіант рішення можна застосовувати у всіх подібних проблемах, в більшості випадків подібних дій вистачає.

спосіб 2

Другий спосіб передбачає усунення першої та другої причини на основі оновлення основного програмного забезпечення, частиною якого і є «dxgi.dll». Основний пакет — це «DirectX», який є обов’язковим компонентом для нормального функціонування всіх старих і сучасних ігор. Але бувають ситуації, коли ці програми встановлюється користувачем з будь-якої конкретний грою, де цей пакет інтегрований в установник, але файли, які він містить, далеко не завжди мають актуальну версію. Виходячи зі згаданого припущення, здійсните наступну послідовність дій:

  • Відвідайте офіційний сайт компанії «Microsoft» і перейдіть в розділ «Центр завантаження» — «Засоби безпеки та оптимізації» або пройдіть за наступним посиланням «https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id= 35 »;
  • Проведіть скачування веб-установника і запустіть його;
  • Скористайтеся звичним майстром установки і зверніть увагу на пропоновані додаткові варіанти програмного забезпечення, і при відсутності необхідності в їх установки зніміть з них галочки;
  • Установник автоматично проведе всі необхідні дії з пошуку відсутніх компонентів і виправить проблеми.

додатково

Існує ще кілька причин і варіантів, що мають незрівнянно менше поширення, але все ж можуть бути актуальними.

  1. Антивірусне програмне забезпечення, в тому числі стандартні засоби операційної системи, заблокували або видалили «dxgi.dll». Отже, спробуйте відключити їх і повторно встановити гру або програму. властивості dxgi.dll
  2. Останні встановлені драйвери програмного забезпечення містять помилки або погано оптимізовані. При такому розвитку подій слід повернутися до попередньої версії драйвера, встановивши його вручну або відкотити конфігурацію систему до моменту поновлення.

висновок

По суті, це все загальні варіанти, наявні в арсеналі, і якщо нічого з вищенаведеного не принесло очікуваних плодів, то можливі будь-які індивідуальні причини, наприклад, «битий ріпак», так як саме піратське ПЗ частіше за інших піддається різного роду проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector