Як створити завантажувальну флешку з програмою Victoria

Ні для кого не секрет, що всі жорсткі диски рано чи пізно починають видавати збої, в результаті вінчестер остаточно ламається, залишивши невдаху користувача в неприємній ситуації: і дані втрачені, і комп’ютер не працює. Діагностувати наближається поломку і відстрочити її, відновити пошкоджені сектора може спеціалізована програма Victoria. Не завжди у майстри сервісу або просто просунутого користувача є можливість запустити додаток в інтерфейсі Windows, з’являється потреба в запуску рішення до операційної системи, тому в цій статті ми розберемося, як створити завантажувальний флешку з програмою Victoria.

Створення завантажувача на базі програми Вікторія

За допомогою завантажувача Victoria можна відновити працездатність HDD і Windows.

Victoria — це безкоштовне рішення від розробника Казанського С.О. Програма працює на низькому рівні, що дає деякі експлуатаційні переваги, хоч і працювати з таким програмним забезпеченням на порядок складніше. Victoria по праву вважається одним з основних рішень при діагностиці та налагодженні жорстких дисків, в сервісних центрах майстри зобов’язані мати такий додаток в своєму «рюкзаку».

Приступаємо до запису

Ми будемо використовувати програму Ghost32, скачати її можна спокійно в інтернеті, вона у вільному доступі. Не забуваємо попередньо завантажити образ програми Victoria.

Запускаємо «Примари», не лякаємося інтерфейсу, в попереджувальному вікні тиснемо «Ок». Далі нам потрібно вибрати пункти «Local», «Disk», «From Image», як показано на скріншоті.

Початок роботи з програмою

Вміст вікна зміниться, тепер нам потрібно вказати шлях до файлу образу програми Victoria. Рухаємося до папки, в яку попередньо завантажили додаток, вказуємо шлях. Підтверджуємо вибір кнопкою «Open» (Відкрити).

Вказати необхідний шлях

У наступному вікні потрібно вибрати наш носій. Не помиліться в цьому пункті, крім нашої флешки в списку будуть вказані вінчестери і їх розділи.

вибір носія

Попередні маніпуляції закінчені. Ми можемо перезавантажити комп’ютер прямо зараз, натиснувши кнопку «Reser Computer» або натиснути «Reset», закрити всі програми, зберегти все що потрібно і перезавантажитися вручну.

Закінчення процес налаштування

Отже, нам потрібно було записати програму Victoria, завантажувальна флешка готова до використання, на будь-якому комп’ютері вона запуститься без проблем.

висновок

Ми розібралися, як записати на флешку «Victoria». Процес зовсім не складний, тим більше використовується всього одна Легенький утилитка, її і встановлювати не потрібно. Тепер можна діагностувати і «Лікувати» будь-які HDD. Будьте обережні з використанням «Вікторії», в недосвідчених руках нічого корисного вона не принесе, братися за такий софт краще зі знанням справи.

Якщо у вас з’явилися питання або побажання — напишіть їх у коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector