Як створити резервну копію та відновити сигнальні повідомлення на Android

Переключення телефонів ніколи не було простіше. Google створює резервні копії більшості даних програми в хмарі, які потім можна відновити на новому телефоні. На жаль, Signal не використовує цю функцію, оскільки це може загрожувати вашій безпеці. Замість цього Сигнал зберігає зашифровані резервні копії локально, вимагаючи певної роботи для відновлення цих повідомлень.

Signal пропонує зашифровані резервні копії лише для користувачів Android. Ці резервні копії зашифровані унікальним паролем, так що ніхто не може отримати доступ до повідомлення. Для підтримки безпеки ці файли зберігаються локально. Повернення їх вимагає декількох кроків, щоб зробити все нормальним. Оскільки щось може статися неправильно, ми не рекомендуємо видаляти старі повідомлення, поки не підтвердите, що ваші повідомлення відновлено на новому пристрої. Тому що якщо щось піде не так, ваші повідомлення будуть втрачені назавжди, заблоковані за паролем, так що ніхто не зможе скористатися ним.

Крок 1: Повідомлення про резервні сигнали на старому телефоні

Коли сигнал відкритий, виберіть три вертикальних крапки у верхньому правому куті екрана і виберіть «Налаштування». Виберіть «Чати та мультимедіа» і перейдіть до останнього параметра «Зробити резервні копії».

Якщо це ваша перша резервна копія, з’явиться вікно з назвою «Увімкнути локальне резервне копіювання?» З 30-значний номер. Цей код використовується для шифрування цієї резервної копії, тому тільки ви можете відновити ці повідомлення. Однак цей код знову не з’явиться, тому зробіть знімок екрана і збережіть його в безпечному місці.

Я знайшов провідник, який, якщо ви хочете отримати додаткову безпеку, скопіюйте цей код до менеджера паролів. Цей метод набагато безпечніший, ніж зберігати знімок екрана, оскільки він буде зашифрований, використовуючи той самий захист, що захищає ваші паролі. Крім того, якщо ви використовуєте Android Oreo 8.0 або новіший телефон, ви зможете автоматично заповнювати код під час відновлення повідомлень.

  • Не пропустіть: 4 кращих менеджера паролів для Android

Після копіювання пароля встановіть цей прапорець і виберіть «Увімкнути резервні копії». Спливаюче вікно зникне, а рядок завантаження з’явиться нижче «Зробити резервну копію». Ви знаєте, що резервне копіювання буде припинено, коли панель зникне і буде замінена датою і часом останньої резервної копії.

Також пам’ятайте, що резервні копії відбуватимуться автоматично.

Крок 2. Завантажте сигнал на новий телефон

Після завершення резервного копіювання потрібно завантажити Signal на новому пристрої, якщо ви плануєте його передати. Знайдіть сигнал у магазині Play та завантажте останню версію для нового телефону.

  • Посилання для відтворення магазину: сигнал приватного мессенджера (безкоштовно)

Пам’ятайте, що якщо ви створили резервні копії повідомлень під час використання сигналу бета на старому телефоні, вам потрібно встановити бета-версію на новому телефоні. Якщо ви спробуєте відновити за допомогою стабільної версії, ви не зможете це зробити, поки не встановите бета-версію.

Якщо ви намагаєтеся відновити повідомлення на одному телефоні, потрібно видалити програму Signal, оскільки відновлення може відбуватися лише під час початкової конфігурації програми Signal.

Крок 3. Перенесіть зашифровану резервну копію на новий телефон

Резервні копії зберігаються локально на внутрішньому жорсткому диску телефону. Тому потрібно знайти спосіб перенести файл на новий телефон. Ви можете завантажити його у хмарну службу, наприклад Google Диск. Однак, якщо ви турбуєтеся про конфіденційність, ви можете передати файл безпосередньо на новий телефон за допомогою одного з рекомендованих нами програм спільного використання файлів.

  • Не пропустіть: 4 кращі програми для Android для обміну файлами між телефонами

У будь-якому випадку, спочатку потрібно знайти файл резервної копії. Відкрийте вбудований менеджер файлів (або скористайтеся програмою третьої сторони) і перейдіть до цієї папки

/ Внутрішня пам’ять / Сигнал / Резервне копіювання

Старі телефони можуть замінити «Внутрішню пам’ять» на «sdcard», але решта шляху файлу однакова. Файли мають мітку часу, починаючи з дати та часу, коли вони були створені (час задається у 24-годинному форматі). Формат маркування файлів такий:

  • сигнал-рік-місяць-день-години-хвилини-секунди-milliseconds.backup

Використовуючи один із вищезазначених способів або іншим способом (наприклад, Bluetooth або USB), перенесіть цей файл у папку завантаження нового телефону.

Крок 4. Відновлення повідомлень (безпечним способом)

На цьому етапі існує два способи відновлення повідомлень. Є швидка дорога, а потім є безпечніша дорога. Почнемо з більш надійного методу.

Відкрийте програму Signal на новому телефоні та розпочніть процес початкової установки. Він попросить вас дозволити дозволи та ввести номер телефону. Дотримуйтеся вказівок, доки не завершите роботу на головному екрані Сигнал, а потім перейдіть до пункту «Зробити резервну копію» з кроку 1 (Параметри> Медіабанк> Резервне копіювання). Знову виберіть «Резервне копіювання», встановіть прапорець і виберіть «Увімкнути резервні копії». Не хвилюйтеся про написання цього коду, тому що ви не будете використовувати його для відновлення повідомлень.

Далі видаліть програму Signal. Використовуючи файловий менеджер, поверніться до / Внутрішня пам’ять / Сигнал і перевірте, чи є папка з позначкою «Резервні копії». Відкрийте цю папку та видаліть збережений файл резервної копії. Знайдіть «справжній» файл резервної копії в папці завантаження та перемістіть її до папки резервного копіювання сигналу.

Перевстановіть сигнал у Play Маркет. На цей раз, після прийняття дозволів, ви будете перенаправлені на новий екран «Відновлення з резервної копії». Виберіть «Відновити резервну копію» і введіть цифровий код, який ви скопіювали раніше. Завершіть початкову конфігурацію, і коли ви повернетеся на головну сторінку, ви побачите всі ваші повідомлення.

Крок 5. Відновлення повідомлень (швидкий спосіб)

Іншим способом досягнення цього є перенесення файлу резервної копії на новий телефон, відкрийте програму файлового менеджера. Типова папка — внутрішня пам’ять. Створіть папку «Сигнал». У цій папці створіть іншу папку під назвою «Резервні копії» (зауважте, що це чудово і не в однині).

Перемістіть файл резервної копії до цієї папки, а потім відкрийте Сигнал вперше на цьому пристрої. Після прийняття дозволів ви побачите екран «Відновити з резервних копій». Виберіть «Відновити резервні копії» та введіть пароль, який ви скопіювали на кроці 1. Дотримуйтесь інструкцій, що залишилися, і ваші повідомлення будуть успішно відновлені.

Ця стаття була підготовлена ​​під час спеціального висвітлення Android, що стосується конфіденційності та безпеки смартфонів. Перевірте всю серію конфіденційності та безпеки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector