Як перевірити, чи ваші програми орієнтовані на Oreo

З 1 листопада 2018 року Google вимагатиме, щоб усі нові програми та оновлення для існуючих програм були направлені на Android 8.0 Oreo або пізнішу версію. Цей хід означає, що розробники, відповідальні за багато ваших улюблених програм, зараз намагаються модернізувати своє програмне забезпечення, а інші розглядають можливість скидання застарілих програм.

Багато додатків вже оновлювалися для того, щоб піклуватися про Oreo, тому вони будуть використовувати всі нові інструменти, пропоновані на пристроях з Android 8.0 або новішою версією. Щоб пояснити це, це не означає, що ваші програми не працюватимуть на старих версіях Android, але тільки в тому, що вони працюватимуть краще, якщо ви використовуєте новішу версію, таку як Oreo або Android Pie.

Якщо ви хочете дізнатися, чи можна відмовитися від ваших улюблених програм, або просто хочете побачити, які програми правильно націлені на Oreo, ви можете легко перевірити.

  • Не пропустіть: як ваші програми тепер будуть краще, коли вони повинні вдарити Oreo

Крок 1: Встановіть AppChecker

У програмі Kroegerama для програмістів є програма нежиттю, яка покаже вам, яку версію Android націлюють ваші програми. Щоб спробувати це, візьміть AppChecker з магазину Google Play.

  • Посилання для відтворення магазину: AppChecker (безкоштовно)

Крок 2. Перегляньте версію Android, на яку орієнтовані ваші програми

Відкрийте AppChecker і побачите список всіх встановлених програм. Поряд з кожним з них знаходиться логотип Android з назвою версії під ним, що вказує версію, на яку спрямована програма. Версії Android мають назви в алфавітному порядку, тому сумісні програми матимуть «Oreo» або «Pie» біля своїх записів. Ви також можете торкнутися програми, щоб переглянути більш детальну інформацію — поле «Призначення API» повинно містити Oreo (26) або Pie (27).

З 1 листопада, якщо програма не націлена на Oreo або вище, Google не дозволить розробникам надсилати нову версію програми в магазин Play. Немає винятків з цього правила, тому додаток потрібно перекодувати для використання нових функцій Android, або він просто більше не отримуватиме оновлення.

Чим старшою буде цільова версія системи Android, тим більше роботи потрібно буде зробити програмістом для підготовки програми до 1 листопада. Хоча цільова версія, така як Lollipop або Marshmallow, не обов’язково означає, що програма знаходиться під загрозою відмови, це є причиною для занепокоєння, оскільки це нове правило було оголошено більше року тому, і розробник мав багато часу, щоб розібратися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector