Як стрім PUBG Mobile і Fortnite прямо з iPhone на YouTube і Twitch

fortnite

З виходом iOS 11 в iPhone, iPad і iPod touch з’явилася системна можливість записувати зображення екрану разом зі звуком. Головне, що запис може бути здійснена не тільки системою, але і сторонніми додатками, за допомогою яких скрінкасти можна транслювати в різні сервіси. Одне з найпопулярніших застосувань таких програм — стрімінг мобільних ігор в YouTube і Twitch.

Хорошим вибором стане програма Mobcrush, яка доступна в App Store абсолютно безкоштовно. За допомогою неї можна транслювати запис геймплея з iPhone одночасно в Youtube, Facebook Live, Periscope і Twitch. Досить завантажити додаток і швидко налаштувати акаунти соціальних мереж.

Як транслювати ігри з iPhone і iPad за допомогою Mobcrush

Завантажте Mobcrush на ваш iPhone, iPad або iPod touch під управлінням iOS 9 або новіше і зареєструйтеся в сервісі. Далі потрібно вибрати, на які відеострімінговие майданчики транслюватиметься запис гри, і залогінитися за допомогою заздалегідь створених акаунтів.

Після того як всі налаштування в додатку закінчені, відкрийте «Центр управління» та натисніть із зусиллям на значок «Запис екрану». Виберіть Mobcrush, включіть мікрофон і натисніть «Запис». Відразу після цього трансляція з’явиться в обраних соцмережах.

Запис екрану ведеться з роздільною здатністю 720p з частотою 30 кадрів в секунду, а для запису звуку використовується вбудований в пристрій мікрофон.

Коли захочете зупинити трансляцію, зайдіть в Mobcrush, щоб відключити потік в відеострімінгових сервісах, а потім відкрийте «Центр управління» і припиніть запис. Також можна натиснути червону рядок стану у верхній частині екрану і натиснути «Стоп».

Завантажити для iPhone

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector