Як використовувати «Команди Siri» на Apple Watch

Новий додаток «Команди» працює не тільки на iPhone і iPad, але також на Apple Watch і HomePod. Розумна колонка Apple не продається в Росії, і вбудований в неї асистент Siri не підтримує російську мову, а Apple Watch цілком можна використовувати з «Командами» в нашій країні.

команди Siri

«Команди» синхронізуються між iOS і watchOS за допомогою iCloud, тому будь-які алгоритми програм, додані вами на iPhone або iPad, автоматично з’являються на годиннику.

Команди активуються на годиннику голосом за допомогою асистента Siri. Деякі дії специфічні виключно для великих пристроїв і не можуть виконуватися на годиннику через обмеження в апаратної або програмної частини. Ймовірно, з часом «Команди» отримають більш тісний зв’язку між watchOS і iOS, і тоді на всіх платформах будуть підтримуватися будь-які автоматизовані дії.

«Команди Siri» можна вважати не обов’язковим нововведенням на iPhone і iPad, однак на Apple Watch це додаток значно спрощує виконання безлічі дій. Вам не потрібно тикати пальцем в екран годин і переміщатися з однієї програми до іншої і назад — досить заздалегідь налаштувати команди для виконання всіх цих дій. Причому налаштовувати їх можна на смартфоні або планшеті, що набагато зручніше, ніж на годиннику.

Завантажити для iPhone

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector