Як стежити за результатами виборів 2018 зі смартфона і комп’ютера

Як стежити за результатами виборів 2018 зі смартфона і комп'ютера

Росія продовжує активно готуватися до президентських виборів, які пройдуть вже в найближчі неділю, 18 березня 2018 року. Сам процес голосування ще з березня 2012 року можна дивитися онлайн — на всіх виборчих дільницях встановлено по дві камери відеоспостереження з потокової трансляцією, які знімають загальний план приміщень і крупно зону з виборчою урною. Втім, завдання цих відео — підвищення довіри до процесу і відстеження порушень, а нас найбільше цікавить підрахунок голосів і результати. Далеко не всі готові сидіти перед телевізором, щоб стежити за новинами по ходу підрахунку голосів. По-перше, це не дуже зручно, по-друге, хочеться знайти більш сучасний спосіб

Для тих, хто хоче в реальному часі стежити саме за підрахунком голосів і побачити детальну статистику підсумків, ми радимо встановити «Вибори 2018 онлайн». Додаток доступний на платформах iOS (скачати), Android (скачати), Windows і macOS (скачати), а його особливість полягає у використанні наочної тривимірної карти Росії, яка дозволяє дізнаватися інформацію за підсумками виборів в різних регіонах і по країні в цілому.

Як стежити за результатами виборів 2018 зі смартфона і комп'ютера

«Вибори 2018 онлайн» не є офіційним додатком ЦВК, вона створена на платформі візуалізації даних iDVP, але переживати за достовірність і оперативність появи інформації не варто. Розробники використовують тільки офіційні відомості, що публікуються в реальному часі Центральною виборчою комісією Росії на сайті ЦВК. Різниця тільки в тому, що через додаток стежити за ходом голосування набагато зручніше. Користувачі зможуть бачити результати голосування по кожному з кандидатів на пост Президента Російської Федерації в цілому по країні, а також за обраними регіонах. Наприклад, за допомогою інтерактивної карти можна буде подивитися результати вашого регіону і порівняти його з будь-яким іншим. Або взагалі «пройти» по всій території Росії і дізнатися, як змінюється розподіл голосів в залежності від регіону і які кандидати викликають більше довіри жителів різних точок країни.

Як стежити за результатами виборів 2018 зі смартфона і комп'ютера

У додатку «Вибори 2018 онлайн» в реальному часі буде опублікована наступна інформація: кількість і частка виборців, які проголосували за кожного кандидата, розподіл голосів у відсотках від загальної кількості населення, число тих, хто проголосував людей по країні, по окремих регіонах і за межами Росії, загальна кількість бюлетенів, а також кількість бланків, які будуть визнані втраченими або недійсними. Іншими словами, користувачам додатка прямо в смартфонах буде доступна вся можлива інформація про хід виборів, яка оновлюється у реальному часі і представлена ​​в зручному для перегляду вигляді.

Як стежити за результатами виборів 2018 зі смартфона і комп'ютера

Якщо завантажити додаток «Вибори 2018 онлайн» для iPhone (скачати) або Android (скачати), Windows і macOS (скачати) вже зараз, можна заздалегідь побачити, яка інформація буде доступна і в якому вигляді представлені дані, а також оцінити можливості інтерактивної карти, яка служить як для навігації по регіонах, так і візуалізує дані по голосам, виконуючи роль свого роду діаграми. На даний момент розробники використовують для демонстрації можливостей додатка результати президентських виборів 2012 року. З одного боку це дозволяє заздалегідь оцінити роботу додатка, з іншого — заради інтересу подивитися підсумки шестирічної давності, а під час підрахунку голосів бачити результати виборів 2018 роки онлайн.

Завантажити для всіх пристроїв з сайту «Вибори 2018 онлайн»

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector