Як розібрати Тошиба Сателіт A200. Чистка ноутбука на прикладі. нюанси

чистка ноутбука від пилу
В процесі експлуатації ноутбука, всередині нього накопичується величезна кількість пилу та іншого сміття. Що призводить до поганого висновку тепла з корпусу ноутбука, і, як правило, до перегріву життєво важливих комплектуючих портативного комп’ютера.

Через перегріву, комп’ютер, в кращому випадку, знизиться продуктивність або перестане включатися. Звичайно ж, через перегрів вивести процесор або будь-які інші комплектуючі в сучасній техніці досить складно, тому як для цього в ньому розміщено велику кількість програмних і апаратних захистів, але якщо не звертати увагу на перегрів і підвищений шум, то все реально. Що може зробити ремонт ноутбука недоцільним, і доведеться купувати новий комп’ютер (а це придбання обійдеться в досить велику грошову суму).

Тому слід надавати увагу на підвищення температури корпусу ноутбука і при неадекватній реакції (процесор не навантажений, а кулер при цьому не відключається) слід задуматися над чищенням свого девайса. Якщо у вас є досвід в розбиранні і ремонті техніки, то все можна зробити своїми руками, але якщо такогово досвіду немає, то дешевше і швидше буде звернутися в сервіс по ремонту ноутбуків в Дніпрі, тим самим бути впевненим, за збереження свого лептопа.

Чистка ноутбука на прикладі моделі Toshiba A200

Однією з найбільш поширених моделей ноутбуків є комп’ютер Toshiba Satellite A200. Однак для того щоб підібратися до його системі охолодження, доведеться запастися часом і терпінням.

Перед тим, як приступати до розбирання і очищення комп’ютера, необхідно запастися хрестоподібної викруткою з магнітним наконечником, термопастой, пластиковою карткою (можна використовувати спеціальну пластикову лопатку або медіатор), силіконовою змазкою (знадобиться для змащування кулера), м’якою щіткою і ганчіркою з мікрофібри.

Після того, як необхідний інвентар був підготовлений, можна безпосередньо приступати до розбирання ноутбука.

Для початку, слід зняти всі кришки з задньої панелі комп’ютера, після відкрутити все шурупи, розташовані по периметру задньої площадки ноутбука.

зняття кришок ноутбука

Для того щоб зняти клавіатуру лептопа, за допомогою пластикової карти слід підчепити заглушку, яка знаходиться під клавішами управління мультимедіа.

заглушка

І відкрутити ще два шурупа. Далі картою варто акуратно підчепити передню панель комп’ютера і відімкнути засувки. Відкрутити все шурупи, які були приховані клавіатурою, і від’єднати шлейф. Після цього можна демонтувати передню панель ноутбука.

зняття клавіатури і шлейфів материнки

Під панеллю можна побачити материнську плату, і систему охолодження процесора. З плати пил можна видалити за допомогою пензлика, для більшої надійності слід пройтися ганчіркою. З радіатора охолодження також варто прибрати пил і різного роду сміття. Після потрібно відключити кулер від роз’єму живлення, відкрутити кріпильні елементи, і зняти охолоджуючу систему. Під нею можна побачити процесор, який необхідно очистити від старої термопасти, і нанести нову. Кулер також необхідно очистити від пилу, для цього можна скористатися пензлем, далі вентилятор треба змастити. Для цього варто зняти наклейку, яка клеїться на центрі вентилятора, підняти «пімпу» і додати туди трохи мастила. Після, варто включити кулер через порт USB.

Збірка комп’ютера проводиться в зворотному порядку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector