Як розблокувати Андроїд, якщо забув графічний ключ

Якщо користувач забув графічний ключ, то розблокування Андроїда стає найбільш хвилюючим питанням. Для вирішення цієї проблеми немає необхідності вдаватися до допомоги фахівців, тому що існує велика кількість способів зробити це самостійно.

розблокування Android

Завдяки багатоступеневою системою захисту, яка встановлюється і вдосконалюється на платформі Андроїд, можна захистити особисті дані від небажаних зазіхань. Чим складніше пароль на екрані, тим важче вгадати графічний ключ блокування телефону. Але тоді з’являється ймовірність забути необхідні комбінації. Дізнатися, як зняти з Андроїда графічний ключ без втрати даних, можна з наведених нижче способів.

Найефективніші методи розблокування телефонів і планшетів

 1. Цей спосіб розблокування допоможе тільки в разі, якщо пристрій підключено до інтернету, налаштований акаунт Google і користувач пам’ятає дані доступу до нього. Складається він з наступній послідовності дій:
 • П’ять разів ввести неправильний пароль для блокування телефону. На екрані з’явиться напис, що було скоєно багато спроб введення графічного ключа і наступна спроба буде можлива через 30 секунд.

5 раз невірно вказано графічний ключ

П’ять разів невірно вказано графічний ключ

 • На екрані блокування пристрою висвітиться питання: «Забули графічний ключ?». Якщо цього не відбулося, то необхідно ввести невірний ключ ще раз.
 • Натисніть кнопку «Додому», пристрій запропонує ввести електронну пошту і пароль від аккаунта на сервісі Google. Необхідно, щоб був включений доступ до інтернету. Натиснути «OK», після чого піде пропозицію введення нового пароля.
 1. Ефективний спосіб, як прибрати графічний ключ з Андроїда — скинути налаштування до заводських. Але їм можна скористатися в разі крайньої необхідності, коли неможливо відновити доступ інакше, тому що таким чином видаляються дані з внутрішньої пам’яті пристрою (додатки, повідомлення, акаунти). За допомогою Recovery скидання налаштувань відбувається наступним чином:
 • Вимкнути гаджет.

вимкнення Android

вимикаємо Android

 • Для того щоб потрапити в режим Recovery, необхідно провести натискання і утримувати комбінації певних клавіш. На різних моделях вони можуть відрізнятися, і щоб підібрати підходящу, слід спробувати такі послідовності дій:
 1. Зменшення гучності з натисканням кнопки Включення / вимикання.
 2. Збільшити гучність з натисканням кнопки Включення / вимикання.
 3. Збільшення / зменшення гучності з натисканням кнопки Включення / вимикання і кнопкою Додому.
 4. Збільшення + зменшення гучності з натисканням кнопки Включення / вимикання.

За допомогою кнопок пониження і підвищення гучності можна переміщатися вгору і вниз по меню, а підтвердження вибору зробити кнопкою блокування / вимикання. Смартфони і планшети нового покоління обладнані сенсорним меню Recovery.

 • Вибрати і натиснути на пункт «wipe data / factory reset»
 • Дати згоду на те, щоб внутрішня пам’ять пристрою була очищена, вибравши пункт «Yes — delete all user data», а потім «reboot system now»

Після таких дій пристрій перезавантажиться і стане таким, яким було спочатку. На все це піде близько хвилини часу.

 1. Найпростішим способом зробити скидання графічного ключа на Андроїд буде повернення до заводських налаштувань за допомогою секретного коду. Залежно від моделі підійде один з таких кодів:
 • Набрати * # * # 7378423 # * # *
 • Ввести * 2767 * 3855 #
 • Набрати * # * # 7780 # * # *

Таким чином, коли забув код, заводські настройки повернути можна протягом 2-3 хвилин.

 1. Найнещаднішим по відношенню до інформації, що зберігається способом відновлення є прошивка. Її можна проводити самостійно або вдатися до допомоги фахівців.
 2. Дочекатися, коли смартфон розрядиться і висвітиться про це повідомлення на екрані. Слід зайти в стан батареї, а потім в меню настройки, в пункті «Конфіденційність» вибрати Скидання всіх параметрів.
 3. Більш ранні версії Андроїда можна розблокувати, зателефонувавши на нього. У момент здійснення дзвінка вийти в настройки і розблокувати.

Як запобігти блокування гаджета

Такий спосіб убезпечити дані на внутрішній пам’яті підійде всім користувачам, особливо схильним до випадкової блокування. Розблокування відбувається через повідомлення з певним текстом, відправлене на заблокований гаджет. Порядок дій:

 • Отримати root-прав для девайса.
 • Встановити додатки SMS Bypass, версії якого є як платні, так і безкоштовні.

Додаток SMS Bypass

Включення SMS Bypass

 • Дозволити додатком доступ до прав root. Стандартний пароль, встановлений в додатку, складається з цифр — 1234, який можна змінити в настройках. Якщо користувач забув пароль, то необхідно відправити повідомлення з текстом «1234 reset» для перезавантаження пристрою, після чого ввести новий пароль на свій розсуд.

Навіть якщо помилка сталася до встановлення SMS Bypass, на цій операційній системі існує можливість встановлювати додатки віддалено з комп’ютера. За умови, що був проведений вхід в акаунт Google, root-права були отримані і є вихід в інтернет, можливо віддалене встановлення і розблокування графічного ключа на Андроїд.

Представлені способи допоможуть не тільки вирішити проблему, коли вона вже виникла, але і запобігти її появу. У разі, якщо не вийшло зробити цього самостійно, не варто впадати у відчай. Просто довірте розблокування свого гаджета професіоналам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector