Як редагувати відео

В ті часи, коли інтернет в будинку був рідкісним явищем, створення різних відеороликів з ефектами і музикою було одним з найпопулярніших розваг. Зараз популярність таких кліпів знову зросла, у зв’язку з розвитком соціальних мереж, сервісів з відеороликами та іншого. У соціальних мережах ВКонтакте і Інстаграм щомиті з’являються сотні користувальницьких кліпів. У цій статті розберемося, як редагувати відео і які програми краще для цього використовувати. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Кадри на кіноплівці

Існує безліч програм для обробки відео — про них і піде мова нижче

За великим рахунком все залежить від того, який саме редактор ви використовуєте. Кожна програма має свій функціонал і особливості інтерфейсу, а тому процес накладення музики, обрізки або додавання ефектів буде відрізнятися.

Перша утиліта, яку можна порекомендувати — Shotcut.Ето безкоштовна російськомовна програма з простим і доступним інтерфейсом. Серед достоїнств можна відзначити підтримку практично всіх форматів, можливість редагувати 4k відео і запис звуку прямо з ПК. Розібратися з усіма функціями Shotcut не складає труднощів, оскільки інтерфейс редактора інтуїтивно зрозумілий.

інтерфейс Shotcut

Open Shot Video Editor — ще одна хороша утиліта, в якій відсутні «навороти», що робить її дуже простий і зручною. Ви легко можете додавати кілька доріжок з музикою або мовної записом, обрізати, вставляти фрагменти, монтувати. Open Shot Video Editor володіє всіма необхідними функціями для того, щоб зробити хороший, цікавий відеоролик.

Не варто обходити увагою відомий всім Windows Movie Maker (в останніх версіях операційної системи називається «Кіностудія Windows»), який також є дуже непоганий засіб для редагування відеозаписів. Цей редактор максимально простий і зрозумілий. У ньому ви не знайдете будь-яких цікавих, незвичайних функцій, але для вирішення звичайних завдань редагування цієї утиліти вистачить з головою. Щоб накласти музику, досить просто натиснути відповідну кнопку, розташовану на панелі інструментів і вибрати потрібну аудіозапис зі списку. Обрізка виконується також просто за допомогою спеціального інструменту. Для початківця користувача Windows Movie Maker (або Кіностудія Windows) буде оптимальним вибором.

Інтерфейс Windows Movie Maker

Всі перераховані редактори відео дуже добре справляються зі своїми завданнями, при цьому всі необхідні інструменти і функції знаходяться на увазі і користуватися ними дуже зручно.

Тепер, якщо ви захочете відредагувати відеокліп, знятий у відпустці, на святі або просто вдома, ви будете знати, що потрібно робити. Пишіть в коментарях була корисною ця стаття і розкажіть іншим користувачам, як саме ви робите свої відеоролики краще.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector