Як публікувати в Instagram з комп’ютера Mac, на Windows і прямо з Lightroom

Як публікувати в Instagram з комп'ютера Mac, на Windows і прямо з Lightroom

Більшості користувачів Instagram вистачає смартфона. Зробив швиденько фотографію, поправив що-небудь в Snapseed, додав плівкову естетику в VSCO — і можна публікувати. Але якщо знімати на дзеркальну або компактну камеру (особливо в RAW), дуже активно вести свій аккаунт або займатися корпоративної сторінкою, справлятися з усіма завданнями на смартфоні стає не так круто. Розповідаємо, які є варіанти для тих, хто хоче завантажувати фото і відео в Instagram з комп’ютера під керуванням macOS X або Windows, отримати можливість пакетного додавання знімків або публікувати фотографії з обробкою прямо з Lightroom без зайвих дій з експортом.

Flume для публікації в Instagram з комп’ютера Mac

Як публікувати в Instagram з комп'ютера Mac, на Windows і прямо з Lightroom

Додаток Flume є в безоплатній та платній версіях. Перша дозволяє дивитися стрічку, повідомлення, профіль, вибраного, писати повідомлення — в загальному, повторює можливості мобільного застосування за винятком Історій і Прямих ефірів. Flume Pro до всіх можливостей безкоштовної версії додає можливість публікації фотографій і відео, а також підтримку декількох акаунтів.

Після покупки Pro-версії Flume для публікації потрібно просто перетягнути фотографії або відео на вікно програми, потім додати опис, теги і натиснути «Завантажити». Відео підтримується в форматах MP4, MOV і M4V, фотографії можна обробити у вбудованому редакторі з використанням інструментів корекції, 23 фільтрів Instagram і 38 від Flume.

Uplet для публікації в Instagram з комп’ютера Mac і Windows

Як публікувати в Instagram з комп'ютера Mac, на Windows і прямо з Lightroom

Про Uplet ми вже розповідали в березні 2016 року, саме тоді воно стало доступно для покупки. За півтора року існування програми вийшло кілька оновлень, в тому числі з можливістю завантаження відео і підтримкою декількох акаунтів. Концептуально Uplet залишився колишнім, він дозволяє тільки завантажувати фото і відео в Instagram по одному або галереєю, додавати опис і хештеги.

Можливість перегляду профілю, стрічки та інші функції в Uplet не реалізовані. Назвати це однозначним мінусом додатки можна, оскільки далеко не всім потрібно дублювати функції мобільного додатка на комп’ютері. Частина користувачів навпаки хоче отримати мінімалістичний інструмент тільки для публікації.

LR / INSTAGRAM — плагін для публікації в Instagram з Lightroom

Як публікувати в Instagram з комп'ютера Mac, на Windows і прямо з Lightroom

LR / INSTAGRAM — безкоштовний неофіційний плагін, розробники якого просять за бажанням заплатити 10 $ в якості подяки. Обов’язкова оплата відсутня, оскільки при змінах API Instagram плагін перестане працювати і не факт, що творці LR / INSTAGRAM завжди зможуть знаходити лазівки для публікації фото з Lightroom.

Після скачування LR / INSTAGRAM потрібно додати плагін в Lightroom через розділ Lightroom Plug-in Manager, потім вказати дані однієї або декількох облікових записів Instagram. Для публікації потрібно буде відкрити розділ Publish Services в лівій бічній панелі бібліотеки — там з’явиться нова опція. Плагін дозволяє додавати до фотографій опису, хештеги і іншу інформацію, проте немає можливість завантажувати фотографії галереями, публікувати відео, відзначати інших користувачів на знімках.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector