Як прошити або перепрошити смартфон THL 5000

Китайський виробник зробив дивовижний подарунок для поціновувачів модернізованих і наворочених смартфонів, презентувавши нову модель девайса THL 5000.

Свого споживача девайс THL 5000 дуже швидко знайшов, що зовсім не дивно.

THL 5000 Характеристики

Китайські смартфони пропонують широкий набір функцій і володіють непоганим залізом. При адекватною ціною

Цей гаджет оснащений операційною системою Android, яка супроводжує більшість сучасних пристроїв. Також він супроводжується акумулятором величезної потужності, надпотужними камерами, характеристики підтверджують високий рівень продуктивності.

Однак навіть в самій якісної програмі можуть перебувати незначні баги, від яких так хочеться скоріше позбутися. Прошивка THL 5000 також має невеликі «мінуси», які усунути під силу самому власнику смартфона, вдавшись до її оновленню.

Зокрема, якщо прошити пристрій THL 5000, ви зможете усунути перегрів гаджета, який супроводжує його в процесі експлуатації, а також продовжити час роботи смартфона в режимі його автономної роботи.

Навіть такі дві характеристики стимулюють бажання власників скористатися таким унікальним шансом.

Як прошити THL 5000

Сьогодні ми розповімо, як оновити ПО смартфона THL 5000

Підготовка до оновлення прошивки

Рішення про прошивці або її оновленні власник гаджета не повинен приймати спонтанно.

Нова прошивка, дійсно, здатна значно поліпшити функціонування смартфона THL 5000. Однак навіть при незначній на ваш погляд помилку може трапитися системний збій, що спричинить за собою досить серйозні наслідки.

З цієї причини досвідчені користувачі настійно рекомендують підготуватися ретельно до цього процесу, в тому числі заздалегідь вибрати відповідний спосіб здійснення важливих маніпуляцій.

Підготовча робота

Підготовча робота не супроводжується особливими проблемами, тому з ними зможе впоратися кожен, хто проявить стійка увага.

Перш за все, слід зарядити акумулятор, щоб в процесі всіх подальших дій гаджет не розрядився, а за цим не послідувало мимовільне відключення в невідповідний момент.

Також важливо заздалегідь завантажити прошивку для смартфона THL 5000. У мережі багато джерел готові запропонувати такий бажаний продукт. Однак спокушатися на неперевірені джерела не слід, оскільки замість того, щоб захиталася на ПК бажана прошивка, можуть потрапити до електронної пошти небажані «гості» у вигляді вірусів.

Прошивка на гаджет THL 5000 встановлюється тільки при підключенні його до комп’ютера за допомогою спеціального програмного забезпечення. Щоб комп’ютер бачив девайс, важливо заздалегідь встановити всі необхідні драйвера.

Найчастіше установка драйверів здійснюється автоматично і не провокує нерозуміння. Проте складнощі можуть виникнути, якщо на ПК встановлено Windows 10.

На щастя, програмісти врахували те, що для деяких такі труднощі можуть перерости в непереборну проблему, тому визначили новий механізм, що дозволяє в будь-якому випадку встановити драйвера.

Отже, затисніть кнопку «Shift», не відпускаючи її, перейдіть в «Пуск», виберіть пункт «Перезавантаження». Комп’ютер перезавантажиться, після цього з’явиться синій екран, на якому також ви зможете вибрати деякі пункти меню. Спочатку зверніться «Діагностика», потім перейдіть в «Додаткові параметри». Після того як з’явиться пункт «Параметри завантаження», клікніть по ньому і відразу перезавантажте комп’ютер.

Windows 10 параметри завантаження

Виконайте дію для можливості установки драйверів смартфона

ПК завантажиться і запропонує вам вибрати ті самі параметри завантаження. Ви натисніть на кнопку «F7», щоб відключити обов’язкову перевірку драйверів. І тільки після цього драйвера почнуть встановлюватися, а користувачеві залишається тільки погоджуватися з пропозиціями по установці.

Ще одним важливим дією, що входять в підготовчу роботу, є збереження важливих даних смартфона. Вам слід зробити бекап всіх цих даних на гаджет.

прошивка смартфона

Якщо підготовча робота була проведена на найвищому рівні, можна сміливо рухатися вперед.

Прошивка китайського гаджета THL 5000 буде легко здійснюватися, якщо скористатися покроковою інструкцією, яку люб’язно надають досвідчені програмісти всім, хто бажає здійснити такі маніпуляції з гаджетом самостійно і в домашніх умовах. Покрокова інструкція нескладна, орієнтована на новачка, який не має практики у виконанні таких завдань.

Покрокова інструкція по прошивці

Запустіть програму SP Flash Tool, в меню знайдіть пункт «Options». Клацніть по ньому, в переліку, що відкрився підміню знайдіть «Download». Навпаки параметра «DA DL All with Checksim» встановіть галочку.

Далі перейдіть на вкладку «Download», там ви точно знайдете клавішу «Download Agent», на яку відразу натискайте, а у вікні, вибирайте «MTK_AllInOne_DA.bin».

Тепер знову натискаємо на клавішу «Scatter loading», вибираємо папку, в яку під час підготовчої роботи була поміщена прошивка.

Після натискання клавіші «Download» вимкніть свій смартфон THL 5000, потім зніміть задню кришку гаджета, під нею легко виявити червону кнопку «Reset». Її легко знайти, оскільки вона розташована між слотами, куди вставляються SIM-карти.

Кнопка Reset THL 5000

Шукана кнопка виділена червоним

Тепер підключіть вимкнений смартфон до комп’ютера, скориставшись USB-кабелем. Після таких маніпуляцій процес оновлення починається автоматично.

Сигналом успішного завершення прошивки буде служити виникло віконце із зеленою галочкою. На цьому процес повністю завершується, ви можете насолоджуватися поліпшеною роботою свого гаджета.

Оновлення версії прошивки

Покрокова інструкція по прошивці важлива особливо для тих, хто бажає встановити кастомний версію.

Якщо ж ви прагнете тільки оновити офіційну версію прошивки, можна скористатися нескладним процесом оновлення.

Спочатку розблокуйте свій девайс, увійдіть в «Налаштування», перейдіть в пункт «Про телефоні», в переліку знайдіть рядок «Оновлення системи». Клацніть по цьому рядку, в результаті цього запуститься процес скачування файлу оновлення.

THL 5000 меню оновлення

Виконати перепрошивку можна з меню телефону

У цей момент важливо враховувати, що гаджетом користуватися не можна, щоб не перешкодити процесу скачування. В іншому випадку можливий системний збій.

Також спровокувати проблему може недостатня кількість вільного місця, тому перед такими маніпуляціями переконайтеся, що ніщо не перешкоджатиме успішної закачування файлів оновлення.

Досвідчені майстри рекомендують забезпечити не просто доступ до інтернету, а до того, який супроводжується гарною швидкістю. Файл оновлення має достатній розмір, тому при повільному інтернеті процес скачування займе надто багато часу.

Після закачування файлу процес оновлення протікає автоматично, під час цього процесу користуватися девайсом забороняється. Коли оновлена ​​прошивка встановиться, смартфон перезавантажиться. Це буде сигналом до того, що тепер можна включати гаджет, приймати і здійснювати дзвінки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector