Як прошити або перепрошити смартфон Doogee X5 Pro

Смартфон Doogee X5 Pro є «свіжим продуктом», оскільки надійшов у продаж в поточному році.

Мобільний пристрій супроводжується вражаючими характеристиками, тому воно набуває популярності, стрімко знаходить тих, хто гідно оцінить його параметри.

Смартфон Doogee X5 Pro функціонує на базі Android. Виробник потурбувався про те, щоб кожен власник успішного смартфона мав можливість оновлювати програмне забезпечення.

Як прошити Doogee X5 Pro

У цій статті ми розповімо, як оновити ПЗ на смартфоні Doogee X5 Pro

Однак в окремих випадках «життя» змушує розглядати альтернативні схеми вирішення питання, в зв’язку з цим виникає необхідність ознайомитися з інформацією, як перепрошити Doogee X5 Pro.

Причини прошивки смартфона

Кожен досвідчений користувач, а вже тим більше майстер однозначно вкаже на те, що втручання в програмне забезпечення будь-якого мобільного пристрою недоцільно.

Перш за все, це загрожує серйозними наслідками, особливо якщо буде порушена хоч якась рекомендація. У недосвідчених користувачів таке часто трапляється, коли вони інтерпретують інструкцію, як прошити Doogee X5 Pro, по-своєму, в зв’язку з цим і виникають системні збої.

На жаль, усувати такі проблеми можуть тільки майстри в сервісних центрах.

Необхідність в перепрошивке

Отже, існують певні причини, стикаючись з якими, можна виправдати виникло бажання щодо перепрошивки Doogee X5 Pro.

Якщо смартфон став мимоволі завершувати роботу, значить, в системі виникли проблеми. Безумовно, якщо ваш телефон знаходиться на гарантійному обслуговуванні, краще віднести його в сервісний центр. Нехай майстри вирішують проблему, тим більше їх робота не відіб’ється на вашому гаманці.

На жаль, часто трапляється, що можливості скористатися послугами сервісного центру немає, або гарантія «злетіла» з певних причин. У цих випадках доводиться самому замислюватися про те, як вирішити проблему.

Також бажання оновити прошивку з’являється, коли апарат часто перезавантажується, а в процесі експлуатації усередині «глючить».

Doogee X5 Pro запуск

Причинами для оновлення ПЗ можуть бути раптові перезавантаження, зависання або вимкнути пристрій

На Doogee X5 прошивка потрібна нова і тоді, коли попередня спроба оновити систему виявилася провальною, тому пристрій відмовляється функціонувати зовсім.

Як прошити смартфон

Отже, прорахувавши доцільність всіх подальших дій і переконавшись в їх абсолютній правильності, слід подбати про проведення підготовчої роботи та ретельному вивченні інструкції.

підготовка

Підготовча робота абсолютно схожа на дії при прошивці інших смартфонів.

Перевірте спочатку рівень заряду акумуляторної батареї. Дуже важливо, щоб параметр не був нижче 50%, але якщо вас ніщо не квапить, краще відкласти процес прошивки, дати можливість повністю зарядитися акумулятора, а в цей час уважно вивчити інструкцію.

Dogee X5 Pro зарядка

Завжди заряджайте пристрій перед початком прошивки

Також важливо мати не тільки мобільний пристрій, а й комп’ютерну техніку, бажано з операційною системою Windows 7, в самих крайніх випадках Windows XP.

Подбайте про наявність кабелю з USB-роз’ємом, що забезпечує з’єднання смартфона з ПК.

Залишається завантажити драйвера для Doogee X5 Pro, розпакувати їх і проинсталлировать. Якщо все правильно здійснити, комп’ютер буде виявляти пристрій і визначати його модель.

Також подбайте про скачування з офіційного сайту нової версії прошивки. Розпакуйте прошивку і помістіть її в створену вами папку, назва якої має бути тільки прописано латинськими буквами.

Разом з прошивкою в завантаженої папці часто міститься утиліта SP Flash Tool, що є незамінним помічником при прошивці смартфонів.

Якщо ж її з яких-небудь причин не було в папці, закачайте її з іншого джерела. На цьому підготовча робота завершується і можна переходити до основних дій.

прошивка смартфона

Процес прошивки вимагає підвищеної уваги. Не можна пропускати окремі етапи, змінювати їх черговість, оскільки все це може спровокувати системний збій. Виключіть поспішність і переходите до процесу, чітко дотримуючись алгоритму.

Алгоритм установки нової прошивки

Спочатку запустіть утиліту SP Flash Tool. Тепер вкажіть шлях до папки, де вами була збережена прошивка. Для цього клікніть по кнопці «Scatter-loading», що знаходиться з правого боку вікна утиліти.

Зайшовши в папку, клікніть по додатковій папці «target_bin», саме в ній знаходиться прошивка MT65xx_Android_scatter_emmc.txt.

Doogee X5 Pro Flashtool

Вкажіть шлях до скачаним файлів прошивки

Над білими віконцями, які тільки що ви заповнювали, знаходяться декілька параметрів. Знайдіть параметр «DA DL ALL WITH Cheksum», встановіть біля нього галочку.

Це дуже важливо, оскільки така малозначима, на перший погляд, деталь, не дозволить пристрою після завершення процедури запуститися. Відразу запам’ятайте, що панікувати не потрібно, це не смертельно для апарату. Просто доведеться повторити процес прошивки, витрачаючи і марно витрачаючи часовий ресурс.

Тепер зверніть увагу на нижню частину вікна утиліти, там будуть перераховані багато важливих параметрів, навпроти кожного повинна бути встановлена ​​галочка. Якщо раптом десь її немає, встановіть.

І ось тепер сміливо тисніть «Firmware Upgrade». На комп’ютері все готово до проведення прошивки, підключіть вимкнений Doogee X5 Pro до ПК, після цього процес запуститься автоматично.

Якщо прошивка не стартувала, від’єднайте смартфон і заново його підключіть.

Коли прошивка буде успішно встановлена, на екрані з’явиться маленьке вікно з зеленим колом, яке сповістить про успішне завершення.

Можете включати смартфон і перевіряти його працездатність, а також нові функції, які супроводжують нову версію прошивки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector