Як прошити або перепрошити ресивер GS-8306

З появою інтернету сучасна людина не відчуває інформаційного «голоду». Досить легко знайти інформацію, в якій так гостро потребуєш. Однак при ознайомленні з будь-якими інструкціями важливо розуміти, що будь-яке відхилення від прописаних вимог загрожує серйозними наслідками.

Купуючи новий приймач GS 8306, у власників часто виникає бажання дізнатися, як перепрошити ресивер Триколор GS 8306. Це бажання дійсно виправдано, оскільки прошивка дозволяє забезпечити стабільність в подальшій роботі приймача в режимі HDMI.

Цифровий супутниковий ресивер GS-8306

Перепрошити GS-8306 може будь-який користувач, головне — строго слідувати інструкціям і робити все правильно

Можна навіть упевнено сказати, що прошивка GS 8306 дозволяє успішно вилікувати приймач від глюків.

процес прошивки

Досвідчені користувачі та майстри акцентують увагу всіх зацікавлених осіб, що без певних навичок, пов’язаних з оновленням програмного забезпечення, можна через незнання допустити фатальних помилок.

Щоб уникнути плачевних результатів, рекомендується або довірити цю процедуру фахівцям в сервісних центрах, або без зайвої поспішності здійснювати все самостійно, але строго дотримуючись всіх вказівок інструкції.

Навіщо потрібна нова прошивка

Здійснюючи будь-які дії, дуже важливо розуміти, наскільки вони важливі, чи можна без них будь-яким чином обійтися. Шквал бажаючих дізнатися, як прошити GS 8306 з флешки, пояснюється тим, що нова прошивка наділяє ресивер декількома перевагами.

Перш за все, пристрій набуває модернізоване меню вибору потрібного оператора. Також меню «Статус» після прошивки супроводжується оновленим інтерфейсом, що сприяє більш простий роботі з меню.

Ресивер Триколор GS 8306B

Також вітається багатьма той факт, що після прошивки ресивер характеризується значно поліпшеною роботою. Такі важливі маніпуляції дозволяють виводити інформаційний блок, в якому є важливі відомості щодо способів оплати послуг «Триколор ТВ».

Особливо вітається придбана характеристика, що дозволяє запам’ятовувати в черговому режимі настройки, які були визначені на ресівері до його відключення від електромережі.

Інструкція по установці прошивки

Якщо ви уважно огляньте конструкцію приймача, зможете переконатися в тому, що в пристрої немає порт RS-232 (COM). Однак замість його ресивер має сервісний USB. Саме завдяки його наявності пристрій піддається перепрошивки.

Для таких маніпуляцій власнику приймача слід підготувати звичайну флешку. Природно, слід завчасно подбати про скачуванні безпосередньо самого файлу прошивки, скачати який можна в інтернеті на спеціалізованих форумах, орієнтованих на питання Триколор ресиверів.

Завантаживши запропонований файл, розархівуйте його в створену вами попередньо папку. Потім в ній знайдіть саму прошивку: ssu_gsc_stb.upg.

Спочатку піддайте форматування флешку, яку ви заздалегідь підготували. Перед форматуванням система запросить, яку файлову систему ви бажає на ній встановити, — відзначте FAT32. Скопіюйте запускной файл прошивки і вставте його на флешку.

Тепер залишається флешку підключити до приймача, вставивши її в USB-роз’єм. Приймач під час виконання цієї процедури повинен бути включений.

При вставленої флешці спочатку вимкніть ресивер, а потім відразу ж включите його. Виконати це зовсім нескладно, якщо натиснути кнопку «Stand by», яка розміщується спереду на панелі ресивера.

Після повторного включення приймача процес прошивки запускається і здійснюється автоматично. Користувач може переконатися в тому, що прошивка дійсно встановлюється, за інформацією, яка з’являється на екрані телевізора.

У цей момент слід розташуватися біля екрану і займатися будь-якими іншими справами, але ніяк не втручатися в що випливає процес. Коли він прийде до фінішу, на екрані з’явиться інформація, що сповіщає про успішне завершення процесу.

Тепер можете сміливо витягувати флешку і знову перезавантажувати ресивер. Дуже важливо запам’ятати, що виймати флешку можна тільки після повідомлення про успішне завершення прошивки. Якщо витягти її раніше, можуть виникнути серйозні проблеми, з якими впоратися самостійно в домашніх умовах буде неможливо.

Супутниковий ресивер GS 8306 Триколор

І ще досить важливо розуміти, що встановити можна тільки прошивку поточної версії або нової. Повернути стару версію прошивки можна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector