Як прошити або перепрошити навігатор

Зміна прошивки на навігаторі багатьом користувачам здається важкою справою. На практиці виявляється, що незалежно від виробника пристрою такого роду перепрошиваються швидко і просто.

Перепрошити пристрій досить просто

Перепрошити пристрій досить просто

Для чого може знадобитися заміна прошивки? У більшості випадків її роблять, коли навігатор перестає нормально працювати, зависає або повністю перестав включатися і реагувати на натискання клавіш. Ще таку процедуру виконують для оновлення програмного забезпечення, що теж позитивно впливає на швидкість і якість роботи.

Давайте розглянемо, як прошити навігатор через комп’ютер і переконаємося, що подібні операції цілком можна виконати самостійно без особливих витрат часу.

Що потрібно для перепрошивки?

Перш за все, для заміни ПО вам буде потрібно:

  • Сам навігатор.
  • Комп’ютер.
  • Карта пам’яті — бажано максимально підтримуваного обсягу для вашої моделі. Для чого це потрібно? Щоб ви могли без обмежень завантажувати карти та інші дані, необхідні для зручної роботи з пристроєм.
  • Файл з прошивкою.

Що потрібно обов’язково зробити перед тим, як змінювати прошивку? Перше — повністю зарядити акумулятор. Якщо він сяде посеред процесу установки нового забезпечення, ви ризикуєте перетворити апарат в непрацюючий цегла.

Друге — пам’ятайте, що завантажувати потрібно тільки перевірені і відповідні для вашої моделі прошивки. При недотриманні цієї рекомендації може статися те ж, що і при раптової розрядки пристрою.

Якщо ви маєте все необхідне, переконалися, що гаджет заряджений, можна переходити безпосередньо до заміни системи.

Як виконати заміну прошивки?

Отже, для виконання цього завдання потрібно зробити наступне:

Кілька нюансів:

Завантаження після зміни ПО буде довгою

  • У разі, коли при запуску апарат не розпізнає карту, і, відповідно, не запускає установку нової системи, потрібно затиснути спеціальну комбінацію клавіш. Дізнатися про те, що потрібно вибрати для запуску спеціального меню, де запускається перепрошивка на вашій моделі, ви зможете в інтернеті.
  • Щоб вперше отримати після зміни ПО відбувається трохи довго — це абсолютно нормально для всієї техніки.
  • Якщо в новій системі меню відображається на іноземній мові, його можна змінити в настройках.

Як прошити навігатор Навітел? Знову-таки, уточнимо, що вищевикладена інструкція підходить для більшості моделей незалежно від виробника. І хоча багато марки наполягають на своїй унікальності, це не відноситься до процесу заміни ПО на гаджетах.

Отже, тепер ви знаєте, як відбувається перепрошивка навігатора через комп’ютер. Як бачите, в цьому дійсно немає нічого важкого, головне — зверніть увагу на обов’язкові умови, щоб не перетворити його в цегла, і завжди будьте уважні. Наостанок зазначимо, що робити таку процедуру варто, навіть коли навігатор нормально працює, адже актуальне програмне забезпечення лише поліпшить поточну працездатність пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector