Як прямо зараз оновитися до Windows 10 Spring Creators Update

windows_10_spring_creators_update.jpg

Тестування нового великого оновлення — Windows 10 Spring Creators Update (1803) — вже завершено, і в найближчі дні образи будуть викладені на офіційному сайті Microsoft і їх можна буде скачати через Центр оновлень Windows. Однак для самих нетерплячих є спосіб оновитися прямо зараз, але це зажадає деяких дій.

По-перше, потрібно завантажити цей файл, після чого відкрити його в будь-якому браузері. Далі пошуком введіть потрібний вам мову (наприклад, russian), після чого шукайте потрібну вам версію і розрядність (слід пам’ятати, що Professional включає в себе і Home, і Single Language, і Edication), і копіюєте собі посилання на ESD-файл:

2.PNG

Після чого качаємо файл за цим посиланням — можна і в браузері, але зазвичай швидкість закачування з windowsupdate.com низька, так що краще скористатися різними даунлоадер.

Тепер потрібно перетворити ESD-файл в звичний образ ISO. Для цього нам знадобиться цей архів. Качаємо його, витягаємо всі файли і переносимо в цю ж директорію ESD-файл. Має вийти ось так:

1.PNG

Тепер натискаємо правою кнопкою миші на decrypt.cmd і вибираємо запуск від імені адміністратора. Якщо ви все зробили правильно, то ваш ESD-файл повинен бути пізнаний:

3.PNG

Далі вибираєте, чи всі версії Windows повинні бути в ISO (для цього просто вводимо потрібну цифру з клавіатури), і після чого потрібно натиснути на 1 (Create ISO with Standard install.wim):

4.PNG

Ось і все, якщо ви все зробили правильно, то почнеться створення ISO — це займе не більше 10-15 хвилин:

Снімок.PNG

Після цього готовий образ можна використовувати або для поновлення з-під Windows зі збереженням даних, або ж для створення завантажувальної флешки:

5.PNG

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector