Як прискорити запуск Chrome

Chrome

В кінці березня продакт-менеджер SecurityScorecard Келлі Шортрідж помітила, що Chrome сканує всі файли на комп’ютері. Здавалося б, в цьому немає нічого дивного, адже в 2017 році в цьому браузері з’явився вбудований антивірус, який шукає програми, здатні негативно вплинути на його працездатність

Однак тепер з’ясувалося, що в Chrome все ж таки присутня баг, через якого швидкість запуску браузера і його продуктивність можуть сильно знизитися. Під час старту Chrome перевіряє файли з історії скачування, і якщо з ними виникають якісь проблеми (наприклад, вони виявляються битими або викачаними не до кінця), перевірка відбувається знову і знову. Розробники Chrome в курсі проблеми і усунуть її в одному з наступних оновлень. Поки цього не сталося, можна скористатися тимчасовим рішенням.

Як прискорити запуск Chrome?

Щоб браузер запускався швидше, досить видалити викачані файли або перенести їх в іншу папку. Потім потрібно натиснути на меню налаштувань у правому верхньому кутку, вибрати «Для дорослих» і очистити історію скачування.

Chrome

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector