Як прискорити MacBook

В сучасності MacBook працюють досить стабільно і мають високу продуктивність. Однак бувають випадки, коли ми хочемо зробити роботу ноутбука ще швидше і збільшити в обсязі ОЗУ. Для цього існують різні операції, про які ми вам і розповімо.

Методи прискорення роботи MacBook

Методи прискорення роботи MacBook

спосіб 1

Прискорити MacBook Air може закриття всіх непотрібних працюючих програм. А також можете звільнити його від сміття. Додаток, який знаходиться у відкритому стані, так чи інакше діє на ОЗУ або на жорсткий диск. Можна зробити висновок, що чим менше програм відкрито, тим пристрій працює швидше.

спосіб 2

Найкраще відкласти створення резервних копій в Time Machine. Само собою зрозуміло, що їх створення не потрібно скасовувати повністю і назавжди. Ця річ є дуже корисною для користувача, адже вона дозволяє зберігати резервні копії даних. Але все ж дана програма досить сильно гальмує роботу MacBook Air.

Справитися з цією недугою дуже просто. Вам лише потрібно відкласти створення резервних копій на інший час, коли це буде дійсно необхідно. Також ви можете поміняти інтервал часу за допомогою додатка Термінал (детально розписувати його функції ми не будемо).

Створення резервних копій в Time Machine

Створення резервних копій в Time Machine

спосіб 3

Хоч ці види настільних ПК можна зараз не перезавантажувати і не вимикати, краще все ж іноді це робити. Коли ви здійснили чергове оновлення, то краще відразу перезавантажити пристрій. А якщо вам потрібно буде залишити Mac на довгий час без харчування, то краще зовсім вимкніть його.

спосіб 4

Досить великий ефект на роботу комп’ютера можуть надавати вкладки в браузері. Давно перевірено, що чим більше їх відкрито, тим сильніше гальмує ноутбук. Але якщо ви серфить сайти в інтернеті і вам треба, щоб було відкрито відразу багато вкладок, то функції Гугл Хром вам допоможуть. Виберіть функцію OneTab і все вкладки об’єднаються в одну, тим самим працездатність і продуктивність збільшаться.

Дані операції зможе виконати кожен. Вони є швидким вирішенням проблеми. Для більш масштабного результату потрібно провести очистку жорсткого диска або іншу процедуру.

Збільшення ОП на Macbook Air

Чим більше пам’яті на пристрої, тим швидше і продуктивніше воно буде працювати. При покупці пристрою ми не завжди задоволені обсягом пам’яті, адже через неї наша робота за ноутбуком може стати повільної і неефективною. Щоб збільшити пам’ять на MacBook Air, необхідно встановити доп. слоти.

В якому випадку треба прокачати ОЗУ?

Приходити до таких заходів потрібно тільки в наступних випадках:

  1. Через це обсягу пам’яті ви не можете нормально користуватися різними додатками. Це можуть бути і круті ігри та програми для редагування фото і відео.
  2. Через перелом слоти оперативної пам’яті Macbook Air став дуже гальмувати.
  3. При роботі у вас зависає пристрій.

Приступаємо до роботи. Для початку нам необхідно пробратися до «начинки» комп’ютера. Для цього посуньте задню кришку до тихого клацання. Після відкриття ми дісталися до внутрішнього вмісту макбуков. Оперативний пристрій розташовується праворуч. Щоб дістати ці плашечки, треба відвести дві заклепки з боків, після чого на сама вискочить. Після вставляємо нову оперативну пам’ять до клацання, закриваємо все на місце і готово.

Давайте підіб’ємо підсумки. Щоб прискорити Macbook Air, потрібно провести дуже легкі операції і дотримуватися простих поради. Збільшити обсяг оперативної пам’яті на Macbook Air теж можливо. Зробити це можна різними методами. Можна вставити карту пам’яті, можна встановити додаткові слоти, а можна купити TarDisk Pear і встановити його. Сподіваємося, що у вас не залишилося ніяких питань. А також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector