Як прискорити інтернет на смартфоні або планшеті за допомогою програми від Cloudflare

1.1.1.1: Faster Internet

Cloudflare- сервіс, який захищає сайти і користувачів від спаму і хакерських атак, але у нього також є дуже корисне мобільний додаток 1.1.1.1: Faster Internet. Воно прискорює інтернет-з’єднання за рахунок використання оптимальних параметрів мережі.

Додаток 1.1.1.1: Faster Internet є на Android і iOS. Воно максимально просте: прискорювач включається натисненням всього однієї кнопки. І швидкість дійсно збільшується:

У чому секрет цієї магії? У операторів може бути встановлено обмеження на швидкість проходження трафіку, і воно нікуди не зникає — 1.1.1.1: Faster Internet ніяк не впливає на цей ліміт. Додаток пропускає трафік через оптимально налаштований DNS-сервер Cloudflare в обхід не особливо ефективних DNS-серверів оператора, завдяки чому можна вичавити максимум від тієї швидкості, яка вам надана за тарифом.

Судячи з відгуків користувачів, 1.1.1.1: Faster Internet може прискорювати інтернет в кілька разів, але може і знижувати швидкість. Це залежить від безлічі факторів, у тому числі інформацію щодо пристрою і налаштувань DNS у вашого провайдера. Якщо інтернет і так працює ідеально, цьому додатку буде нічого покращувати, і воно лише сповільнить швидкість з’єднання.

Додаток пропускає трафік через VPN, але нехай це не дає вам помилкову надію: з’єднання не анонімізуется, ваш IP-адреса залишається колишнім, і обходити блокування ресурсів не вийде. З іншого боку, це не так і погано — ви можете бути впевнені, що Cloudflare НЕ перехоплює і не збирає ваш трафік.

1.1.1.1: Faster Internet працює при підключенні до інтернету як по мобільному зв’язку, так і Wi-Fi. Додаток безкоштовне, не містить реклами і не монетизуються продажем платних можливостей.

Завантажити для Android

Завантажити для iPhone

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector