Як стрім гри з Xbox One на Mac

onecast-xbox-max-hero-01-6sp9.jpg

Sony вже досить давно випустила під Mac програму, яка дозволяє насолоджуватися іграми з PlayStation 4 прямо на екрані вашого iMac або MacBook. На жаль — Microsoft так користувачів своєї консолі не балує, проте сторонні розробники все ж змогли написати програму OneCast, що дозволяє стрім гри з Xbox на Mac, і сьогодні ми детально розберемо, як її налаштувати.

Системні вимоги:

  • Mac повинен працювати під управлінням macOS 10.10 або новіше.
  • Xbox One, включаючи версії S і X.
  • Mac і Xbox One повинні бути підключені до однієї Wi-Fi мережі від одного маршрутизатора.

Рекомендовані вимоги:

  • Xbox One підключений до маршрутизатора по Ethernet, а не Wi-Fi.
  • Mac також підключений до маршрутизатора по Ethernet або по Wi-Fi на частоті 5 ГГц.

Включення потокового відтворення на Xbox One

Перед тим, як ви зможете пограти в ігри з Xbox One на вашому Mac, ви повинні спочатку включити на консолі опцію потокової передачі ігор. Для цього натисніть на контролері кнопку Xbox, потім виберіть Налаштування> Параметри> Підключення додатки Xbox:

onecast-xbox-stream-02.jpeg

Далі виберіть пункт «Тільки з профілів, підписаних на цьому Xbox», після чого — «Дозволити потокове відтворення на інших пристроях»:

onecast-xbox-stream-03.jpeg

Все, тепер ваш Xbox налаштований для стрімінга ігор.

Налаштовуємо додаток OneCast

Перейдіть на сайт OneCast і скачайте безкоштовну пробну версію (вона працює на протязі 14 днів), або ж купите повну (обмежений час вона коштує $ 10, пізніше ціна зросте до 20). З урахуванням того, що програма поки не дуже стабільна — я рекомендую почати з пробної версії.

Далі встановіть скачаний OneCast.dmg стандартним способом — перенісши його в папку з додатками:

onecast-setup-03.jpeg
Після цього запустіть його і натисніть на кнопку «Зареєструвати Xbox One»:

onecast-setup-04.jpeg

Далі вам буде запропоновано увійти до вашого профілю Xbox Live — натискаємо ОК, і у вікні, браузера вводимо свої дані:

onecast-setup-05.jpeg

Тепер просто натисніть на кнопку «Продовжити» і потім «Підключити»:

onecast-setup-06.jpeg

На цьому все — якщо ви виконали пункти вище правильно, то має відкритися вікно, в якому буде йти відеопотік з вашого Xbox One.

підключення контролера

Якщо контролер Xbox підключений у вас безпосередньо до приставки, то нічого робити не потрібно, однак буває зручніше підключити його до Mac. Однак слід розуміти, що при цьому не буде працювати мікрофон на гарнітурі, підключеної до контролера, а також не працюватиме тактильний зворотний зв’язок.

Якщо вас це не лякає, то можна підключити контролер двома способами: по Bluetooth або по USB. У першому випадку він встановлюється як будь-який інший пристрій Bluetooth — просто натисніть на значок Bluetooth в правому верхньому куті екрану Mac і виберіть контролер зі списку:

bluetooth-controller-connect-01.jpeg

Якщо ж ви підключаєте контролер по USB, то для цього вам потрібно буде встановити драйвер. На щастя, він уже включений у OneCast, тому вам потрібно в самій програмі натиснути на Контролер> Встановити драйвер USB для контролера Xbox One:

onecast-controller-01.jpeg

Після цього кілька разів тиснемо на «Продовжити» і «Встановити», після чого контролер запрацює з вашим Mac.

Налаштування якості зображення

Якщо ви при грі відчуваєте відчутні затримки, або картинка при Стрімі рветься і зависає, то можна трохи знизити якість відео. Для цього натисніть на свій профіль, і потім на стрілку вниз поруч з ним:

onecast-gamertags-01.jpeg

Після цього в випадаючому вікні виберіть якість відео, від низького до дуже високого:

onecast-gamertags-02.jpeg

працездатність додатка

Як і будь-який стрімінг, додаток вимагає максимально швидкого підключення до маршрутизатора як Mac, так і приставки. Тому комфортно пограти вийде лише при підключенні по 5 ГГц, а ще краще — по кабелю, але для багатьох це зводить саму ідею стрімінга нанівець. Пограти по 2.4 ГГц Wi-Fi вийде лише в низькому-середній якості і в неквапливі гри, які не вимагають швидкої реакції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector