Як прибрати рекламу на Андроїд

Настирлива спливаюча реклама на електронних пристроях в браузері, іграх та інших додатках може сильно дратувати. Насправді, зовсім нескладно від неї позбутися. Тому корисно знати, як прибрати рекламу на Андроїд. Для цього потрібно визначити, якого типу рекламні банери спливають на вашому гаджеті.

Це може бути вбудована реклама в установленому ПО. Магазин Google Play пропонує величезний вибір платних і безкоштовних програмних продуктів. Безкоштовні ігри та програми, як правило, забезпечуються рекламою для збільшення прибутку, яка спливає при запуску програми.

Як прибрати рекламу на андроїд

Сьогодні ми розповімо, як включити блокування показу рекламних повідомлень на телефоні

Поява рекламних банерів в самому девайсі може бути наслідком установки стороннього ПО. Це може статися через необережність самого користувача, випадково натиснув якийсь банер і запустив таким чином установку. В іншому випадку могла бути встановлена ​​вірусна програма від сумнівного розробника зі сторонніх ресурсів. Такі рекламні повідомлення можуть з’явитися навіть в «Нотатках» або «адресній книзі».

Навіть якщо ви можете миритися з рекламними оповіщенням, все ж краще від них позбутися. Вони збільшують витрата інтернет-трафіку, займають оперативну пам’ять і швидко садять батарею. До того ж це може бути наслідком зараження гаджета вірусами.

Реклама в браузері андроїд

Якщо ваш телефон став показувати банери — поставтеся до цього серйозно: ви можете підхопити вірус

Як прибрати рекламу в додатках Android

Звичайно, найкращим шляхом вирішення проблеми, як на Андроїд позбутися від реклами, є використання платного софта. Але скромний користувач не завжди бажає платити за програми, якими не користується кожен день.

Інший спосіб полягає в тому, щоб відключати інтернет на пристрої під час запуску гри або програми. Без доступу до мережі на гаджет не будуть приходити рекламні оповіщення.

Ще один спосіб прибрати настирливі повідомлення — встановити блокувальник реклами для Андроїд.

AdBlock

Програма Adblock — це добре відоме розширення для браузера. Вона автоматично блокує практично всю рекламу на веб-сторінці, залишаючи тільки її основний зміст. Adblock Plus для Android є аналогом цього розширення, очищає від рекламних банерів сторінки в браузері та інші програми.

андроїд Adblock

Adblock Plus — популярне додатки для боротьби зі спливаючими оголошеннями

Блокувальник можна скачати з офіційного сайту. Його не можна знайти в магазині Play Market, оскільки блокування рекламних повідомлень не вигідна корпорації Google, яка випускає безкоштовні додатки з вбудованою рекламою.

Перевагою цього блокувальника також є те, що для його використання не потрібні ROOT-права і просто налаштовується проксі-сервер. Однак, програма працює не на всіх мобільних пристроях Android.

Слід зазначити, що AdBlock розробили браузер для Android — AdBlock Browser з уже вбудованим блокувальником реклами.

Для того щоб активувати Adblock Plus необхідно зробити наступні кроки:

  1. Зайдіть в налаштування Android.
  2. У розділі «Безпека» (на деяких пристроях «Додатки») включите опцію «Установка додатків з невідомих джерел». При цьому з’явиться попередження про те, що ця дія може нести загрозу безпеці вашого пристрою. Підтвердіть дію, натиснувши кнопку «Так».
  3. Зайдіть на сторінку https://adblockplus.org/ru/android-install, натисніть «Завантажити».
  4. Після закінчення завантаження відкрийте скачаний APK файл.
  5. Погодьтеся встановити програмне забезпечення ПО.

Adblock Plus працює і з ROOT правами, і без них. При першому запуску програма запросить ROOT доступ. Якщо ви володієте ROOT-правами, то натисніть на кнопку «Так». У разі, коли ROOT-прав немає, для коректної роботи необхідно додатково налаштувати ПО. Цю інформацію можна знайти на офіційному сайті розробника.

Adaway

Ще один блокувальник на Android — Adaway. Воно працює коректніше, ніж Adblock Plus, оскільки не залишає порожнього простору в місцях, де були рекламні повідомлення. Однак, для роботи Adaway потрібні ROOT-права. Так як блокувальник редагує файл hosts, який відповідає за звернення програм до інтернету, потрібен дозвіл на зміну системних файлів.

Adaway настройки

Для роботи програми будуть потрібні Рут-права

Запустивши ПО, необхідно дозволити йому використання ROOT-прав. Далі відкриється головне меню, в якому пропонується «Завантажити файл» і «Відключити рекламу». Спочатку потрібно завантажити змінений host-файл, а потім перезавантажити смартфон або планшет.

Блокувальника Adaway також немає в магазині Google Play Market. Тому шукати його потрібно на інших ресурсах. Перед установкою цієї програми також потрібно включити функцію «Встановлення програм з невідомих джерел».

Інші програми-блокувальники для пристроїв Android подібні додатків Adblock Plus або Adaway.

Якщо є підозра, що смартфон або планшет заражений вірусною програмою, то слід просканувати його антивірусом. Антивірусне ПЗ краще відразу встановити на свій гаджет, щоб воно могло усунути з’являються загрози при установці викачуваного софта.

підсумок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector