Як прибрати можливе обмеження швидкості інтернету в Windows 10

internet_keyboard-100042718-orig.jpg

У Windows Vista з’явилася можливість настройки автоматичного вікна прийому TCP, що має підвищувати продуктивність додатків, які отримують пакети TCP по мережі. За замовчуванням ця функція в Windows Vista була виключена, і згадали про неї в Microsoft тільки в Windows 10, де і включили її за замовчуванням. І може статися так, що в деяких випадках вона зменшує швидкість інтернету.

Для того, щоб перевірити, включена вона чи ні, введіть у командному рядку від імені адміністратора команду netsh interface tcp show global. Якщо рівень автонастройки вікна отримання має значення normal, то функція включена:

Снімок.PNG

Для того, щоб її вимкнути, скористайтеся командою netsh int tcp set global autotuninglevel = disabled і перевірте швидкість інтернету. Якщо вона стала вище — залиште все як є, якщо нижче — увімкніть автоматичне вікно прийому TCP командою netsh int tcp set global autotuninglevel = normal. У тих, у кого ця функція була вимкнена — спробуйте її включити і подивитися, що стало зі швидкістю інтернету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector