Як безкоштовно оформити 3 місяці підписки на «Яндекс.Плюс» і «Яндекс.Музика»

Яндекс

«Яндекс» знову проводить акцію по залученню нових користувачів в свої сервіси і дарує три місяці безкоштовної підписки на «Яндекс.Плюс». Її власники отримують доступ до всіх можливостей «Яндекс.Музика», а також інші привілеї: знижку в «Яндекс.Таксі» і «Яндекс.Драйве, додаткове місце і знижка на всі тарифи в« Яндекс.Діск », безкоштовну доставку товарів від маркетплейса «Беру» при покупці від 500 рублів, а також безкоштовні фільми і серіали в «Кинопоиск».

Щоб оформити 3 місяці пробної підписки, перейдіть за цим посиланням і використовуйте промокод 20182019. Якщо у вас вже активний «Яндекс.Плюс», продовжити передплату не вийде, але можна оформити її в тому випадку, якщо ви вже використовували інший промокод раніше або оплачували підписку , але відмовилися від неї і тепер вона не діє.

Звичайна вартість передплати «Яндекс.Плюс» — 169 рублів на місяць, тобто за допомогою цього промокодом ви заощадите більше 500 рублів. Майте на увазі, що якщо ви не плануєте платити за «Яндекс.Плюс» після закінчення пробного періоду, вам необхідно заздалегідь скасувати підписку. Це можна зробити в налаштуваннях облікового запису «Яндекса».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector