Як правильно оновлювати дайвера з Snappy Driver Installer

Snappy Driver Installer — це програмне забезпечення від BadPointer. Він надає інтуїтивно зрозумілу систему для установки нових драйверів для настільних комп’ютерів. Додаток має алгоритм ранжирування драйверів, в якому воно встановлює пріоритети при інсталяції сумісних драйверів, в той же час запобігаючи установку неоптимальні драйверів. Він має архіви з драйверами, які пропонують останні індекси завантаження і пакети драйверів. Користувачі можуть завантажувати всі пакети драйверів розміром до 12 ГБ або тільки індекси до 10 МБ, в залежності від потреб свого комп’ютера. Його внутрішній торрент-клієнт завантажує драйвери дуже швидко. Це програмне забезпечення також оновлюється при появі нового ПО або пакета драйверів. Користувачі також можуть придбати Експертна режим для доступу до розширених функцій. Будь-яка інформація про драйвер надається в деталях за допомогою спливаючих підказок. Експертна режим також дозволяє вибирати альтернативні драйвери, відмінні від рекомендованих.

Як правильно оновлювати дайвера з Snappy Driver Installer

Робота з додатком Snappy Driver Installer.

установка програми

Драйверпаки завантажуються через Snappy Driver Installer в так званих пакетах драйверів, які представляють собою просто набори (пакети) драйверів для різного устаткування, такого як звукові пристрої, відеокарти і т. Д. При повному завантаженні SDI всі доступні пакети драйверів можуть бути завантажені через торрент- клієнт через файл .TORRENT (але для цього потрібно багато місця на диску). Або ви можете завантажити тільки ті, які потрібні вашому комп’ютеру, використовуючи версію SDI Lite. Опції, пропоновані Snappy Driver Installer (в експертному режимі), дозволяють відфільтрувати результати, щоб показати драйвери, які не встановлені, але повинні бути, драйвери, які новіше встановлених, і відображати тільки поточні або більш старі драйвери. Софт також може показувати дублікати драйверів і недійсні драйвери. Можна побачити таку інформацію, як, наприклад, назва виробника і HardwareID, а також дату і номер версії встановленого і доступного драйвера.

Як користуватися Snappy Driver Installer

Ви можете використовувати Snappy Driver Installer, щоб знайти і відкрити файл INF для встановлених драйверів. Оновлення, що вимагають перезавантаження комп’ютера, відзначені помаранчевим кольором, щоб їх було легко відрізнити від інших. Програма містить безліч функцій, які роблять його одним з кращих засобів оновлення драйверів.

плюси:

 • Завантаження проходить через програму, тому вам не потрібно використовувати веб-браузер.
 • Можна завантажити драйвери для використання в автономному режимі.
 • Підтримує масову завантаження і установку драйверів.
 • Завантаження на повній необмеженої швидкості.
 • Немає обмежень на завантаження та оновлення, які ви можете виконувати.
 • Повністю вільний від реклами.
 • При необхідності створить точку відновлення перед установкою драйвера.
 • Це портативний ПО, тому його не потрібно встановлювати на комп’ютер.

Snappy Driver Installer

мінуси:

 • Трохи незрозумілий інтерфейс.
 • Не можна створити розклад, яке перевіряє наявність оновлень.
 • Сучасні ОС вже оновлюють драйвери.
 • Немає необхідності встановлювати оновлення вручну.
 • Додаткові функції приховані в експертному режимі.
 • Деякі оновлення можуть бути несумісні з драйвером.

Це хороша програма, яка не тільки визначає, для яких ваших пристроїв потрібне оновлення драйвера, але також знаходить конкретний відповідний драйвер для них і фактично встановлює драйвер за вас. На жаль, софт не такий простий у використанні, як аналогічні програми, такі як Driver Booster, але все ж досить зрозумілий. Після завантаження оновлень драйверів, необхідних вашому комп’ютеру, ви можете використовувати бічне меню, щоб вибрати і встановити їх все.

Ще дещо, що варто згадати, це те, як Snappy Driver Installer можна використовувати для автономних оновлень драйверів. Ця функція означає, що ви можете завантажити безліч драйверів для різних пристроїв одночасно, але не встановлювати жоден з них на цей комп’ютер. Потім ви можете використовувати опцію «Вибрати драйвер …», щоб завантажити ці драйвери в Snappy Driver Installer на будь-якому комп’ютері, навіть якщо він працює без підключення до мережі. Якщо ви ще не використовуєте Windows 10 або 8, можливо, у вас виникли деякі проблеми з драйверами при установці операційної системи, тому що вони більше не оновлюються, щоб ваш комп’ютер був готовий до використання, як тільки ви отримуєте систему «з коробки». У цій ситуації ви можете встановити вручну в міру необхідності програми, які можуть запобігти надмірне споживання простору — навіть якщо ви використовуєте тільки застарілу версію.

Визначити потрібну версію драйвера

Завантажувати кожен з необхідних драйверів досить важко, тому вам потрібно пам’ятати про кожного з них, необхідних для використання ПК в повсякденному житті. Однак вам не доведеться страждати від цього процесу, оскільки такі програми, як Snappy Driver Installer, пропонують дуже простий і практичний спосіб впоратися з незручністю, пов’язаних з неправильним оновленням всього на вашому комп’ютері. Це програмне забезпечення не вимагає установки і є досить легким. З його допомогою ви можете дізнатися, які драйвери на вашому комп’ютері застаріли, і відразу ж завантажити і встановити їх автоматично. Хоча це може здатися трохи дезорганізовані, насправді його інтерфейс досить простий — просто потрібно, щоб ви знали, що шукати.

Розмаїття тем, доступних для налаштування інтерфейсу програми, є цікавим варіантом, хоча багато хто з них злегка порушують правильне читання текстів. Якщо клацнути перший параметр, вказаний у верхній частині вікна, ви побачите кілька доступних варіантів завантаження: виберіть цей параметр, щоб вказати тільки ті з них, які мають відношення до вашого ПК, і це дозволить уникнути непотрібної завантаження декількох ГБ файлів. Після установки «індексу» (можливо, зазначеного в списку оновлень в якості першого елемента) є велика ймовірність, що Snappy Driver Installer визначить більше драйверів, які необхідно завантажити. Потім в вашому вікні відобразяться різні параметри завантаження для кожного драйвера, кожен з описом, що належать до стану поновлення — ви повинні бути обережні, щоб не вибрати щось застаріле або дозволити програмі працювати в поодинці, щоб уникнути вибору неправильних елементів.

Способи оновлення драйверів

Інструкція, що надається Snappy Driver Installer, насправді дуже проста і практична, але програма вимагає трохи навичок роботи з комп’ютером. Першою вимогою, крім розуміння функції драйвера в комп’ютері, є читання описів кожного елемента, щоб вибрати для свого облікового запису кращий варіант. оскільки софт не може визначити саму останню версію драйвера. Швидкість завантаження і установки драйверів залишає бажати кращого, оскільки потрібен час для початку процесу. Також слід зазначити, що програма ніде не згадує, де вона завантажує драйвери, тому, можливо, вона не використовує джерела, які ви вважаєте надійними. В цьому випадку ви можете відмовитися від програми установки драйверів Snappy і оновити драйвери вручну.

Кількість тим, доступних для налаштування вашого інтерфейсу, практично марно, так як деякі з них дозволяють правильно читати тексти, інші тільки заважають. Коротше кажучи, Snappy Driver Installer має середню криву навчання, але його легко використовувати, коли ви розумієте, як він працює. При середній швидкості і сумнівному виборі версій (а також джерелах завантаження) програма виконує свою функцію «задовільно»: хоча вона не є найкращим варіантом в жанрі, принаймні вона все ж виконує те, що обіцяла і полегшує процес завантаження і установки різних драйверів. Тобто автоматичне завантаження та встановлення 9 ГБ за допомогою Snappy Driver Installer і раніше більш практична, ніж «вручну».

Переваги Snappy Driver Installer

«Snappy Driver Installer» бере на себе трудомісткий процес пошуку потрібних драйверів в найкоротші терміни. Завдяки чіткій структурі, простоті використання і великих баз даних драйверів, які регулярно оновлюються, це ідеальний інструмент для оновлення драйверів.

переваги:

 • Великі бази даних драйверів
 • Прості функції.
 • Виявляє відсутні і застарілі драйвери автоматично.
 • Створює точку відновлення при бажанні.
 • Кілька параметрів настройки інтерфейсу.
 • Автоматичне завантаження і установка драйверів.

недоліки:

 • Спочатку не розпізнає застарілі драйвери.
 • Звикання до інтерфейсу додатку займає деякий час.
 • Для початку завантаження потрібен час.

За допомогою «Snappy Driver Installer» ви можете легко знайти відсутні або застарілі драйвери у вашій системі і оновити всі за один раз. Відсутні або застарілі драйвери можуть викликати проблеми або уповільнити роботу Windows. Але те, що не приходить автоматично до драйверів через оновлення Windows, доводиться ретельно шукати самостійно. Інструмент з відкритим вихідним кодом «Snappy Driver Installer» усуває труднощі пошуку та установки в індивідуальному порядку. Це також робить цю задачу цілком розв’язуваної.

Полегшена версія «Snappy Driver Installer» ідеально підходить для приватного використання і може використовуватися повністю без установки. Lite не означає, що можливості обмежені. Це приблизно розмір завантажень драйверів. Після першого запуску ви можете вказати, що ви хочете завантажити в драйвери. Ми рекомендуємо вибрати «Завантажити тільки індекси», щоб мінімізувати вимоги до сховища. Якщо ви оберете повне завантаження, інструмент займе більше 15 ГБ. Це корисно для профі ПК в «польових умовах». Після того як ви зробили свій вибір, інструмент просканує вашу систему, а потім представить список всіх відсутніх або застарілих драйверів. Далі ви зможете помітити окремі точки або всі крапки і оновити їх, натиснувши кнопку «Встановити».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector