Як налаштувати камеру на iPhone

Камери на iPhone славляться відмінною якістю, незалежно від версії пристрою. Більшість знімків виходять насиченими, яскравими, програма для їх створення зручна і проста в користуванні. Не дивно, що компанія Apple знайшла неймовірний успіх у продажу смартфонів, які виправдовують вартість якістю, а користувачам вже не потрібно носити з собою фотоапарати, якщо вони не професіонали.

Давайте розберемося, як налаштувати камеру на айФоні так, щоб вона працювала максимально ефективно, і ви могли створювати відмінні знімки.

Якість зйомки на айФоні

На айФоні виходять знімки відмінно якості

Налаштовуємо камеру на iPhone

Щоб використовувати всі можливості вбудованого модуля на смартфоні, рекомендуємо звернути увагу на такі параметри:

 • Сітка. Екранна сітка допомагає правильно розташувати всі об’єкти на майбутньому фото, сформувати композицію. Ця функція відображається поверх видошукач і істотно покращує результат зйомки. Щоб включити її, скористайтеся меню налаштувань, виберіть там розділ «Фотографії та камера», у вікні, активуйте рядок «Сітка».
 • Приберіть спалах або користуйтеся нею акуратно. З цією функцією потрібно бути обережним — так, вона розрахована на те, щоб робити фотографії в темряві, але не завжди результат виходить задовільним. Тому не забувайте про наявність спалаху і користуйтеся нею в темному приміщенні або вночі на вулиці, але завжди пробуйте робити два кадри — з нею і без неї.
 • Експозиція. А ще краще — налаштувати подовжене час експозиції, щоб не включати спалах. Для чого? Якщо ви встановите стороннє додаток на зразок Camera + і збільшите час експозиції, то зможете зробити більш яскраві і якісні фото, ніж зазвичай, особливо при поганому освітленні.

Крім того, зараз і в рідному додатку камери має функцію фіксації експозиції та фокусу, завдяки якій ви зможете пальцем зафіксувати об’єкт і зняти його максимально чітко.

 • Фокус. Ще для чітких знімків обов’язково потрібно тримати камеру стійко і нерухомо. Як це зробити? Завжди можна спертися на щось, встановити смартфон на тверду поверхню. Додатково є додатки, здатні за допомогою акселерометра в смартфоні визначати момент, коли він найменше рухається, і робити в цю секунду фото.
 • Режим HDR. Дуже корисний, зручний і красивий режим роботи камери, який робить фото набагато яскравіше, чіткіше і якісніше в цілому. Особливо це актуально для знімків Селфі. До речі, в iPhone6 ​​режим може за замовчуванням працювати прямо при створенні знімків і зйомці відео.

Режим HDR на iPhone

режим HDR

 • Регулюйте баланс білого і кольору. За замовчуванням баланс білого встановлюється автоматично, але, якщо ви бачите, що фотографії виглядають неприродно, налаштуйте його вручну. Для регулювання передачі кольору використовуйте додаткові програми з магазину Apple, щоб змінювати насиченість, контрастність або різкість знімків.
 • По можливості уникайте використання зуму. Завжди краще вимкнути його і самому підійди ближче, ніж фотографувати предмети здалеку і зближувати їх в об’єктиві — це істотно спотворює результат і робить знімки поганими за якістю.
 • Користуйтеся фільтрами. Неважливо, звідки ви їх візьмете — встановіть з стороннього додатка, або виберете ефекти з рідною програми. Фільтри змінюють фото в кращу сторону, здатні краще підкреслити атмосферу або кардинально змінити настрій знімка. Головне — більше експериментувати і не бояться пробувати безліч фільтрів, а вже після деякого часу використання ви зможете самі орієнтуватися в тому, який саме інструмент застосовувати для знімка.

Фільтри на iPhone

фільтри

 • Рух вимагає серійної зйомки. Серійна зйомка присутній у всіх iPhone, але в шостій версії смартфона вона стала ще більш зручною. Користуватися цією функцією просто — активуйте її в меню камери, після для створення фото затисніть клавішу затвора і зробіть безперервну серію знімків. Далі, вам потрібно буде вибрати найвдаліший знімок із серії фотографій. Такий режим відмінно підходить для зйомки рухомих предметів, які інакше відобразити практично нереально звичайному користувачеві.
 • Панорама. Відмінний інструмент для створення красивих і великих фото, об’єднання безлічі об’єктів на знімку, фіксації природи уздовж горизонту. Панорамні знімки мають своєю незвичайною красою і дозволяють оцінити навколишній з іншої сторони. Все, що потрібно для зняття панорами — потренуватися в тому, щоб поступово повертати об’єктив уздовж горизонту, і вже через деякий час ви зможете створювати красиві і насичені фото.

Панорамна зйомка на iPhone

панорамна зйомка

Як вимкнути звук камери на айФоні

А якщо ви освоїли додаток «Камера», і при створенні зображень вас бентежить тільки одне — звук затвора, пропонуємо виконати наступне:

 • Переведіть Айфон в беззвучний режим.
 • Тепер запустіть камеру і робіть знімки.

Так на жаль, іншого способу відключити звук затвора на офіційних пристроях немає.

Якщо ж ви користуєтеся «зламаним» iPhone, ви можете повністю відключити звук затвора наступним чином:

 • Підключіть смартфон до ПК і запустіть файловий менеджер — підійде будь-який додаток такого роду.
 • У кореневій папці знайдіть каталог «Крупномірна файлова система».
 • Перейдіть в папку системи, потім виберіть Library / Audio / UISounds.
 • Додайте до назви файлу photoShutter.caf. букву «B» перед розширенням, в кінці імені.

А якщо ви вмієте користуватися Твіко, то можете просто завантажити файл SilentPhotoChill з Cydia- при його використанні звук затвора буде відключатися.

Користуючись цими порадами, ви зможете створювати ще кращі фото і зображення за допомогою камери свого смартфона і знаєте тепер, як відключити звук затвора, якщо він вас дратує. Подібними порадами однозначно варто скористатися, адже модуль камери в пристроях від Apple коштує того, щоб вивчити його досконально, і зможе повністю замінити вам звичайний цифровий фотоапарат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector