Як повернути в iTunes управління музикою з клавіатури

BeardedSpice

Користувачі macOS, хто слухає музику через iTunes або яке-небудь інше додаток, звикли керувати відтворенням за допомогою кнопок F7, F8 і F9 на клавіатурі. З випуском High Sierra мультимедійні клавіші втратили можливість перемикати треки в фонових додатках, замість цього вони керують музикою в активних вікнах. Наприклад, ви гортає «ВКонтакте» або Facebook і вирішили поставити iTunes на паузу. Натискаєте F8, але замість цього в браузері запуститься відео, яке ви недавно дивилися в соцмережі. Несподівано і незручно.

Вирішити цю проблему можна за допомогою програми High Sierra Media Key Enabler або BeardedSpice. Вони працюють у фоновому режимі, стежать за тим, де саме ви слухаєте слухаєте музику і «фокусують» дії мультимедійних клавіш саме на них. Не важливо, що ви робите — дивіться відео на YouTube або слухаєте голосові повідомлення у «ВКонтакте», вони будуть керувати музикою в тому плеєрі, де вона грає. Якому саме плеєру буде віддаватися пріоритет при перехопленні дій кнопок, можна вибрати в настройках (High Sierra Media Key Enabler підтримує тільки iTunes і Spotify, а у BeardedSpice набагато ширший список плеєрів).

На жаль, цей спосіб спрацьовує тільки з фізичними клавіатурами комп’ютерів, а з сенсорною частиною клавіатури Touch Bar в нових моделях MacBook він несумісний. Не виключено, що Apple прислухається до побажань користувачам, зверне увагу на такі утиліти і коли-небудь додасть в macOS можливість вибирати, чим саме можуть управляти мультимедійні кнопки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector