Як повернути Telegram X на iPhone або iPad

Te

З App Store з незрозумілої причини пропав Telegram X. Його зникнення не пов’язане з блокуванням, яку намагається організувати Роскомнадзор, проте ця версія месенджера зникла з магазину в декількох країнах.

Якщо на вашому пристрої перед тим був встановлений Telegram X, а потім ви його видалили, ви можете заново встановити додаток. Що потрібно зробити:

  • Запустіть на смартфоні або планшеті App Store і виберіть пункт «Оновлення»
  • Натисніть на піктограму облікового запису в правому верхньому куті
  • Знайдіть Telegram X в розділі «Покупки»
  • встановіть додаток

Ці чотири простих кроки дозволять вам повернути Telegram X, але це ще не все. Роскомнадзор блокує IP-адреси, які використовує цей месенджер, тому він не зможе отримати команду на відправку вам коду, необхідного для входу в обліковий запис. Для вирішення цієї проблеми необхідно до запуску Telegram встановити будь-який VPN-додаток і вибрати в ньому з’єднання через будь-яку країну, відмінну від Росії. Після отримання коду від Telegram це додаток можна закрити. Мессенджер зможе працювати безпосередньо, але краще все ж додати в його налаштування дані проксі.

Telegram X — це поліпшена версія Telegram, створена командою розробників месенджера. Вона відрізняється від оригінального програми дизайном, можливостями і швидкістю роботи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector