Як повернути App Store в iTunes

У вересні 2017 року Apple випустила програму iTunes версії 12.7, яка отримала підтримку iOS 11, але позбавила користувачів можливості керувати програмами та іграми, встановленими на смартфон або планшет.

Apple з’ясувала, що деяким користувачам потрібна інтеграція App Store в iTunes. В основному це стосується корпоративних клієнтів, у яких з різних причин може бути обмежено використання App Store на мобільному пристрої. Apple випустила модифіковану стару версію iTunes 12.6.3, яка, як і раніше, дозволяє використовувати комп’ютер для управління додатками на iPhone і iPad. На відміну від старого релізу, ця версія iTunes не оновиться в фоновому режимі і залишиться у вас до тих пір, поки ви самі не вирішите оновити її.

Видаляти iTunes 12.7 не потрібно, версію 12.6.3 можна встановити поверх неї. Однак існуюча бібліотека iTunes виявиться несумісна з даунгрейда, тому потрібно видалити її, згенерувавши нову. Для цього під час запуску програми затисніть кнопку Option і у вікні виберіть «Створити бібліотеку».

Як і iTunes 12.7, версія 12.6.3 має підтримку iPhone X, 8, 8 Plus і інших пристроїв, що працюють на базі iOS 11. Основна її відмінність від більш «нової» версії — наявність доступу до App Store.

Завантажити iTunes 12.6.3: для Mac | для Windows (32 біта / 64 біта)

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector