Як поставити пароль на Ватсап: штатні засоби і сторонні програми

Мільйони користувачів Ватсап цікавляться, як максимально убезпечити листування в чатах, фото і зображення в месенджері від сторонніх очей. Існують штатні методи і сторонні утиліти, що дозволяють приховати дані месенджера від цікавих людей. Читайте далі, щоб дізнатися як запароліть whatsapp на телефоні з ОС і Android і iOS.

Ілюстрація на тему Як поставити пароль на Ватсап: штатні засоби і сторонні програми

Як поставити пароль на Ватсап

Оскільки в Ватсап не передбачена функція установки пароля, власникам смартфонів рекомендують скористатися спеціальними програмами або штатними методами блокування пристрою.

Ілюстрація на тему Як поставити пароль на Ватсап: штатні засоби і сторонні програми

Ставимо пароль на Ватсап в Андроїд

Установка шифру на самому мобільному пристрої дозволить забезпечити безпеку особистих даних в Ватсап, в інших додатках, а також секретну інформацію, наявну на телефоні. Недоліком блокування мобільного пристрою є те, що при кожному його використанні і розблокування потрібне введення секретного коду. Це вкрай незручно і займає багато часу. Далі розглянемо методи установки пароля, які передбачені в сучасних Андроїд-пристроях. Існує кілька опцій розблокування:

 1. Графічний ключ — послідовність графічних точок, які необхідно з’єднати в один візерунок, дотиком пальця по дисплею смартфона.
 2. Текстовий пароль. Складається з слів, доступних для введення. Він схожий на пароль, який ми вводимо при вході в поштовий акаунт. Головна вимога — кожне слово повинне складатися з чотирьох символів.
 3. PIN-код — комбінація з чотирьох чисел. Дана опція активується при включенні апарату.
 4. «Відбиток пальця» — опція, властива для останніх моделей смартфонів. Для розблокування пристрою потрібно натискання пальця на сканер.

Ілюстрація на тему Як поставити пароль на Ватсап: штатні засоби і сторонні програми

Для використання будь-якого із способів перевірки справжності необхідно виконати наступні дії:

 1. Зайдіть в «Налаштування» телефону.
 2. Пошукайте розділ «Безпека», потім пункт «Екран блокування».
 3. Виберіть спосіб «Блокування екрану».
 4. Збережіть внесені зміни на смартфон.

При виборі будь-якого із способів блокування, вам буде потрібно запам’ятати або записати придуманий код. В іншому випадку виникнуть великі труднощі з розблокуванням екрану.

Як поставити пароль в Ватсап на айФоні

Для того, щоб встановити пароль на додаток до iPhone користувач може скористатися налаштуваннями пристрою. Знадобиться виконати такі дії:

 1. У меню телефону знайти «Налаштування».
 2. Потім підрозділ «Стандартні».
 3. Поставте галочку біля пункту «Включити обмеження».
 4. Виберіть зі списку програм Ватсап.
 5. Натисніть «Зберегти».
 6. Тепер ваша безпека буде забезпечена. Бажано придумати складний пароль, який буде недоступний для інших користувачів.

Ілюстрація на тему Як поставити пароль на Ватсап: штатні засоби і сторонні програми

Програми для паролів

Завдяки розробкам сторонніх фахівців, встановити пароль на Ватсап можна за допомогою спеціальної програми. Найбільш поширеними з них є:

 1. AppLock — корисна програма, за допомогою якої можна закрити під пароль будь-який додаток, папку з секретною інформацією та розділи налаштувань.
 2. Folder Lock — спеціалізований додаток, що дозволяє запароліть настройки, папки, програми, мультимедійні файли та контакти.
 3. Lock for WhatsApp — смарт-протектор, який захистить текстову переписку, фото і відео в Ватсап від небажаних гостей. Після установки програми увійти в месенджер просто так не вийде. При запуску whatsapp цифровий замок зажадає ввести код від 4 до 8 знаків. В налаштуваннях утиліти можна встановити додаткове питання, в разі, якщо користувач забуде комбінацію чисел.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector