Як порахувати калорії і харчування щоденників завдяки Samsung Health

Найважливішою частиною здорового способу життя є управління дієтою — врешті-решт, яким буде сенс щоденної схеми тренування, якщо ви їсте нездорову їжу? На щастя, Samsung Health дозволяє легко реєструвати калорії та поживні речовини, щоб отримати чітке уявлення про свої харчові звички і як їх можна покращити.

Компанія Samsung Health колись була доступна тільки для пристроїв Galaxy, коли її називали S Health, але тепер її можна встановити на будь-який телефон Android. Після останнього оновлення, він навіть містить дуже велику базу даних страв з різних джерел, від популярних ресторанів до домашніх страв. Знайти дієтичні дані настільки ж просто, як і за допомогою таких програм, як MyFitnessPal, за винятком того, що Samsung Health також надає житло для решти вашої оздоровчої процедури.

Крок 1. Змініть щоденне споживання калорій

Перед початком їжі можна змінити щоденне споживання калорій, залежно від змін, які відбулися щодо ваги та рівня активності з моменту створення облікового запису в Samsung Health.

Для цього відкрийте програму та торкніться поля «Їжа», а потім натисніть піктограму з трьома точками у верхньому правому куті та виберіть «Встановити мету».

Тепер ви можете змінити цільову кількість калорій, просунувши палець убік на панелі калорій, поки не знайдете свій цільовий номер, або вибравши «Редагувати профіль» і ввівши поточний вагу та рівень активності на наступній сторінці. Якщо ви оберете останнє, обов’язково натисніть «Зберегти» після вибору опції для встановлення змін у камені.

Крок 2: Введіть їжу

Тепер ви готові почати запис своїх страв. Щоб почати, доторкніться до їжі — наприклад, «Сніданок» або «Вечеря» — що відповідає вибору на домашній сторінці. Звідси ви потрапите на сторінку харчування, яка за замовчуванням встановлена ​​на «Вибране». Якщо ви обираєте «Сніданок», наприклад, ви можете вибрати зі списку поширених сніданок, таких як банани і яєчня.

Якщо ви не бачите того, що ви з’їли в списку, доступному в розділі Favs, виберіть вкладку «Пошук» для пошуку їжі. Торкніться їжі після її пошуку, а потім знову виберіть її з більш детального списку, який з’явиться.

Ви перейдете на цю сторінку страви, з якої ви зможете змінити точну кількість порцій, які ви споживали, і побачити певну харчову цінність їжі. Натисніть «Готово» після вибору частини, потім натисніть «Далі» у верхньому правому куті наступної сторінки.

На сторінці «Log Meal» можна ввести час, коли ви з’їли їжу. Ви також можете натиснути «Додати до моєї їжі», щоб зберегти його на вкладці «Моя їжа», якщо ви регулярно їсте. Крім того, можна редагувати кількість переглядів більш-менш, натискаючи кнопку мінус або плюс. Натисніть «Готово» у верхньому правому куті, коли ви задоволені даними для входу до їжі.

Крок 3. Додайте страву вручну (необов’язково)

Настільки ж великі, як і список продуктів Samsung Health, ще багато харчових продуктів, які відсутні. Таким чином, ви можете вручну ввести певний прийом їжі, натиснувши на вкладку «Моє харчування» на сторінці харчування, а потім вибрати опцію «Додати нову їжу». Потім введіть їжу, яку потрібно зберегти, разом з кількістю калорій і поживними цінностями, потім натисніть «Зберегти», коли ви закінчите, щоб додати її до списку.

Крок 4. Переглядайте калорійне харчування протягом дня

Тепер ви можете легко відстежувати споживання на сторінці продовольства в Samsung Health. Тут ви можете побачити поточну кількість калорій на день і резюме споживання, щоб побачити, чи ви перебуваєте на рекомендованих рівнях або перевищували його. Крім того, ви також можете вибрати «Переглянути більш детальну інформацію» внизу, щоб отримати більш докладний звіт про надходження поживних речовин на день.

Щоб переглянути звіт про загальну дієту протягом тижня, натисніть вкладку «Тенденції» у верхньому правому куті екрана. Звідти ви можете переглянути графік виділення калорій протягом останніх семи днів, щоб отримати загальний огляд тенденцій харчування. Можна також торкнутися окремих днів, щоб переглянути окремі звіти, як зазначено вище, і додати їжу, про яку ви раніше забули.

Ця стаття була вироблена під час Android Як «Щорічне здоров’я Спеціальна пропозиція фітнес. Читайте все здоров’я.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector