Як поміняти регіон в Steam

Steam — це міжнародна ігрова платформа, яка працює в різних країнах і континентах. І як будь-який глобальний сервіс, систематизована на регіональні блоки. Це стосується як серверів, з яких відбувається завантаження, так і різних налаштувань: мови інтерфейсу, набору доступних ігор, ціни і валюти для оплати на торговому майданчику. Останнє особливо актуально, оскільки від регіону до регіону існують пристойні відмінності.

Як поміняти регіон в Steam

Можливість поміняти регіон в стім створена для того, щоб можна було продовжувати вільно користуватися сервісом при зміні місця проживання. А сама прив’язка до певної країні пояснюється теж як турбота про користувачів. Наприклад, перебуваючи у відрядженні і зайшовши в магазин Steam, ви побачите ті ж рублеві ціни, що і вдома. Але проблема в тому, що в деяких країнах гри набагато дешевше, ніж в європейських або США. А частина країн СНД зарахована до Європи. Відповідно, часто геймери, до введення регіональних обмежень, купували контент в зарубіжних магазинах, щоб заощадити на ціні. І ось прийшов час, коли розробники платформи серйозно взялися за регіональний контроль.

зміна регіону

Легально передбачений лише наступний порядок зміни країни проживання:

 1. Переїхавши на тривалий час або назавжди в іншу країну, ви перенастроювати свій аккаунт на нове розташування. Для цього натисніть на свій логін і в меню оберіть пункт «Про акаунті».

  Налаштування облікового запису в Steam

  Налаштування облікового запису в Steam

 2. Справа буде посилання «Змінити країну магазину».
  Змінити країну магазину в Steam
 3. У випадаючому меню під назвою поточної країни виберіть пункт «Інший».
 4. Стим автоматично визначить місце вашого знаходження по ip. Тому ви не зможете прописати країну, в якій не перебуваєте.
 5. Після вибору запустіть програму і зайдіть в магазин, щоб переконатися, що змінилися валюта і ціни.

Існує ряд важливих моментів, про які потрібно знати:

 • Не можна по багато разів міняти країну проживання. Ви не зможете цього зробити, якщо вже міняли країну протягом останніх двох тижнів. Або якщо за минулі два дні ви оплатили контент в магазині в попередній країні.
 • Якщо ви зробите оплату платіжним засобом попередньої країни, то вона автоматично зміниться і в обліковому записі.
 • Служба підтримки Стим може вимагати від вас документи, що підтверджують проживання, наприклад, паспорт з реєстрацією.
 • За будь-які підозрілі дії по зміні регіону на ваш акаунт може бути накладено бан.
 • Деякі ігри доступні тільки для певного регіону. У такі ігри не вийде грати, якщо ви переїдете в країну, де вона недоступна.

В інтернеті є багато порад від геймерів, яким вдалося обдурити сервіс за допомогою проксі або VPN. Суть методу в тому, що ви підключаєтеся до віддаленого комп’ютера і з нього вже виходите в інтернет, зокрема, в Steam. VPN клієнти бувають різні, безкоштовні і платні з розширеними можливостями, але їх застосування зводиться в загальному до наступного:

 1. Вийдіть зі свого облікового запису і закрийте додаток Steam.
 2. Відкрийте VPN клієнт.

  VPN-клієнт HideMy.name VPN

  VPN-клієнт HideMy.name VPN

 3. Виберіть місце розташування комп’ютера, до якого хочете приєднатися. У деяких програмах запропонований широкий вибір країн, десь його немає зовсім і можна вийти через ip тільки однієї якоїсь країни.
 4. Після успішного створення тунелю зайдіть в свій аккаунт в стім.
 5. За описаною вище інструкції зайдіть в розділ зміни регіону в Настройках.
 6. Ви побачите, що автоматом визначилося ваше нове місце положення. Виберіть його в якості країни проживання.

Мінус в тому, що цей нехитрий спосіб знаком і розробникам платформи. Вони постійно відстежують проксі і можуть блокувати певні ip. Якщо буде з’ясовано, що ви використовували vpn, ви потрапите в бан і не зможете використовувати сервіси Steam. Наприклад, якщо ви раніше завжди робили покупки в одному регіоні, а потім змінили на інший і провели оплату з електронного гаманця, вас можуть попросити підтвердити факт проживання.

Якщо ви все ж таки зважитеся змінити регіон за допомогою VPN, використовуйте для оплати електронні гаманці, де складніше простежити регіональну приналежність, ніж у банківської карти.

Без порушення правил сервісу можна придбати гру з іноземного магазину таким чином:

 1. Знайдіть друга з даного регіону.
 2. Попросіть його в своєму акаунті зайти в магазин і придбати якийсь потрібний вам контент.
 3. При замовленні він повинен натиснути кнопку «Купити в подарунок», після чого вказати дані адресата.
  Купити в подарунок в Steam
 4. Після того як він це зробить, ви отримаєте повідомлення і зможете почати установку.

ВАЖЛИВО. Ви не зможете встановити контент, не призначений для вашого регіону. У кожної гри є свої установки на цей рахунок, а всі обмеження вказані в описах в магазині. Ваш друг не зможе зробити вам подарунок, заборонений для використання в країні одержувача.

Зміна регіону завантаження

Зміна регіону проживання часто плутають зі зміною місця завантаження. При скачуванні гри ви вибираєте найближчий сервер, з якого все буде відбуватися. Внаслідок цього часто знижується швидкість завантаження в країнах, де багато гравців, через високу навантаження на сервер. Змінити регіон завантаження можна абсолютно легально і без обмежень:

 1. Зайдіть в налаштування програми Steam.
 2. Перейдіть до розділу «Завантаження».
 3. Потрібний вам параметр знаходиться в пункті «Регіон для завантаження». У Росії існують поки три варіанти: Москва, Єкатеринбург і Новосибірськ. У дні великих релізів швидкість залишає бажати кращого.

  Зміна регіону завантаження в Steam

  Зміна регіону завантаження в Steam

 4. Перейдіть на сайт http://store.steampowered.com/stats/content і знайдіть найближчий до вас і найменш завантажений сервер.
 5. Призначте з меню регіонів той, що ви вибрали на сайті статистики.
 6. Проробляйте цю процедуру кожного разу перед завантаженням контенту, щоб вибрати найбільш швидкий сервер.

Такі основні рекомендації при роботі з регіональними настройками. Ви можете поміняти своє місце положення на новий регіон в сервісі Стим, якщо ви надовго поїхали, але в подорож продовжуєте грати в системі. А можете за допомогою цієї настройки спробувати обдурити регіональні обмеження. А за допомогою інструменту вибору регіону завантаження ви можете істотно прискорити цей процес. Напишіть в коментарях про свій досвід зміни налаштувань місцеположення, в тому числі, при використанні VPN, і наскільки реально можна прискорити скачування, вибираючи сервери вручну.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector