Як поміняти мову на Самсунг на російський

У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином поміняти мову на вашому мобільному телефоні Самсунг на російський. Іноді пристрої купуються за кордоном. І в них встановлений за замовчуванням іншу мову. А в деяких випадках навіть відсутня нашу рідну мову. Ця ситуація також буде розглянута.

Яким чином поміняти мову на смартфоні Samsung

Мобільні телефони потрапляють в російські магазини з інших країн. Не всі можуть знати про те, що іноді їх прошивка розрахована тільки на споживачів свого регіону. Якщо це США, то мова, відповідно, буде англійська. І такий пристрій Самсунг з різних причин може потрапити до нас в руки.

Якщо виробник додав російську мову в прошивку, то змінити його буде досить просто:

 1. На головній сторінці смартфона Samsung знаходимо іконку налаштувань з шестерінки. Якщо в даний момент встановлено поширений англійську мову, то пункт буде називатися «Settings»;
  Виберіть іконку з настройками
  Виберіть іконку з настройками в смартфоні Самсунг
 2. Потім потрібно знайти пункт «Налаштування». Біля нього ви побачите іконку з панеллю налаштувань. Англійською він виглядає так: «General Settings»;

  Виберіть рядок «Загальні налаштування» в Samsung
 3. Далі натисніть «Мова і введення» або параметр з «Language and Input»;
  Мова і введення
  Натисніть «Мова і введення» в налаштуваннях
 4. Тепер знову потрібно натиснути на пункт «Мова» або «Language»;
  Натисніть на поточну мову
  Натисніть на поточну мову в телефоні і виберіть російську в списку
 5. Натисніть на назву поточної мови або кнопку «Додати» ( «Add») у наступному вікні та поміняйте його на російську.

Натиснувши нижче кнопку «Додати», ви зможете встановити другу мову в списку, на який можна буде швидко перемикатися. Якщо ж ви навпаки хочете зробити одну мову на Самсунг, а решта видалити, то натисніть на непотрібну мову і вгорі на кнопку «Видалити» або «Delete».

Читайте також: де знайти втрачений телефон Самсунг.

Змінюємо англійська російською на Самсунг Galaxy

У популярній лінійці мобільних телефонів Самсунг у користувачів також є можливість зміни мови і встановити додатковий. Розглянемо приклад, коли в смартфоні Samsung Galaxy встановлений за замовчуванням англійська, але нам потрібно змінити його на російську мову.

Порядок дій:

 1. На головному меню телефону знаходимо іконку з шестерінки «Settings» і натискаємо її;
  Натисніть на шестірню
  Натисніть на шестірню на головному екрані Самсунг
 2. Натисніть на кнопку «General Management»;
  General Management
  Натисніть пункт «General Management»
 3. Виберіть наступний пункт — «Language and Input»;
  Language and Input
  Натисніть на рядок «Language and Input»
 4. Натисніть на параметр «Language»;
  Language
  Виберіть пункт «Language»
 5. І на кнопку «Add Language»;
 6. Вгорі на наступному екрані натисніть на кнопку з трьома крапками і в випадаючому меню натисніть «All Language».

У списку мов на смартфоні Samsung виберіть російську мову. І він зміниться для всіх типів меню і стане мовою за замовчуванням. Якщо російська є в прошивці, то змінити його вже не складе для вас праці. Складніше, коли мови немає в системі.

Що робити, якщо потрібної мови в мобільному телефоні немає

У деяких випадках російської мови в телефонах Samsung немає. Зазвичай такі прошивки призначаються для користувачів іноземців. Якщо ви спробуєте заглянути в налаштування з попередніх інструкцій, то в списку мов нічого не знайдете.

В цьому випадку у нас є два шляхи вирішення даної проблеми.

Способи: Пояснення:
Встановити офіційну прошивку з російською мовою.Для цього може знадобитися допомога фахівця.
Скористатися додатком.Можна зробити самостійно.

Всю детальну інформацію по прошивці мобільних пристроїв Самсунг, а також саму прошивку можна знайти на цьому форумі.

Сторінка форуму 4PDA
Сторінка форуму 4PDA з прошивками від виробника для Самсунг

Скориставшись пошуком, знайдіть прошивку для відповідної моделі і скачайте її. А також всі необхідні програми (прошивальщик, драйвера і ін.). Навіть якщо ви вперше зважилися прошити свій смартфон, інструкції для своєї моделі також можна знайти в Youtube. На сторінках форуму ви можете задати всі ваші запитання. Якщо є сумніви на той рахунок, що процес пройде успішно, віднесіть смартфон в сервісний центр. Прошивку з російською мовою встановлять за невелику плату.

Це може бути корисним: як прибрати спливаючу рекламу на Самсунг.

Додаток для встановлення російської в Samsung

Ще один спосіб додати російську мову — це завантажити додаток з Google Play. Скористайтеся утилітою за цим посиланням. Вона є локальним інструментом для зміни мови в системі телефону. Через специфічної роботи Андроїд функції програми можуть не поширюватися на деякі пункти меню або файлові папки. Проте основні розділи телефону, включаючи назву пунктів головного меню вам вдасться замінити на російську мову.

Щоб поміняти його, натисніть у верхній частині стартового вікна в занедбаному додатку вкладку «Recent» і знайдіть його в списку.

Додаток для зміни мови
Додаток для зміни мови в Самсунг

Додаток дозволяє встановлювати кілька мов і швидко змінювати їх. Наприклад, якщо ви хочете попрактикуватися у вивченні німецької. І вже знаєте частина слів на цій мові.

Зміна мови на клавіатурі Самсунга

Якщо у вашому телефоні відсутній російську мову при введенні тексту, це можна виправити, додавши додаток Go Keyboard, GBoard або інші з Google Play. Встановіть одне з них з російською мовою, і він з’явиться у вашому телефоні. Але не варто плутати мову клавіатури і мову всієї системи. Якщо у вас до цього моменту в Samsung не було потрібного параметра, то після установки Go Keyboard в системі він не з’явиться. Тільки при введенні тексту.

Go Keyboard
Додаток Go Keyboard

Для того, щоб поміняти мову на вашому смартфоні Самсунг на російський, вкажіть його модель в коментарях. І ми, а також наші відвідувачі постараємося допомогти вам. Напишіть, чи допомогла вам дана інструкція.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector