Як поміняти логін в стім

Безліч завзятих геймерів користуються сервісом Стім для покупки і скачування ігор і оновлень до них. На сьогоднішній день він представляє найбільшу колекцію іграшок різноманітних жанрів. У багатьох користувачів виникає потреба поміняти логін в стім. У службі підтримки сервісу відповідають, що поміняти ім’я користувача не можна, у кожного воно своє, і від нього залежить збереження і безпеку аккаунта в цілому. Будь-який гравець може поміняти тільки нікнейм, пароль і електронну пошту.

зміна логіна

В Steam немає можливості змінити логін облікового запису.

Якщо користувачеві потрібно просто змінити нік, слід виконати наступні дії:

 1. Зайти в програму Steam на комп’ютері.
 2. На верхній панелі вибрати вкладку «Друзі».
 3. У списку, натиснути на команду «Змінити нік …». змінити нік
 4. У новому вікні, з правого боку, в поле «Ім’я користувача» видалити старий нікнейм і написати новий.
 5. Натиснути на кнопку «Ок» внизу вікна. зміна ника

Таким способом грає поміняє своє мережеве ім’я, яке можна буде побачити на сторінці і в іграх.

обхідними шляхами

У деяких випадках геймерам все ж необхідно поміняти логін, а не нік. Такий варіант допустимий. Тільки треба діяти обхідним шляхом. Перед тим, як змінити ім’я користувача в Steam, потрібно створити новий профіль і прикріпити всі дані до старого імені для входу.

Отже, гравець повинен створити новий обліковий запис. Для цього потрібно вийти зі своєї нинішньої записи. На верхній панелі знаходиться вкладка Steam. При натисканні на неї, відкриється список команд. Виберіть команду «Змінити користувача …». Вихід з облікового запису

Після цього відкриється вікно для входу в програму. Далі користувач повинен створити новий обліковий запис і зареєструвати її в стім. Для реєстрації виконуються нижченаведені кроки:

 1. У вікні «Вхід в Steam» вибираємо рядок «Створити новий акаунт …». Створити новий акаунт
 2. У наступному вікні буде розміщуватись інформація про правила користування програмою. Тут підтверджуємо згоду і переходимо далі.Правила
 3. З’являється віконце «Створення облікового запису Steam», в якому пишемо нове ім’я і пароль. Ім’я повинно бути унікальним і не мати аналогів. Можна вибрати один з тих схожих на ваш, який запропонує сервіс. Якщо придуманого логіна немає в системі, тиснете «Далі». Ввід данних
 4. Вводимо адресу електронної пошти два рази і знову натискаємо «Далі» Введення даних пошти
 5. У новій формі розміщені відомості про нового облікового запису. Її можна роздрукувати, натиснувши на іконку принтера.Перевірка
 6. Після натискання «Далі» виникне нове повідомлення про те, що все готово. Натискаємо на кнопку «Готово» і входимо в новий профіль.
 7. Після входу в новий обліковий запис з’являється зелений банер з питанням про прописаному адресу електронної пошти. Якщо він записаний правильно, то натискаємо на банері «Так».підтвердження
 8. Переходимо до форми підтвердження електронної адреси та читаємо спосіб підтвердження. вибір способу
 9. Лист буде відправлено Вам за вказаною адресою. Тиснемо на пункт «Готово» і заходимо до себе на e-mail, шукаємо лист і натискаємо на посилання в ньому «Підтвердити адресу ел. пошти ». На цьому кроці реєстрація нового облікового запису завершена.

Слідом за тим, як геймер створив новий обліковий запис і підтвердив пошту, він може помітити, що його запис абсолютно порожня. Необхідно перенести бібліотеку іграшок зі старого аккаунта. З цією метою треба зайти на вкладку Стим зверху профілю та обрати рядок Налаштування.

ПОРАДА. Потім, щоб підключити бібліотеку колишнього профілю, потрібно відкрити сімейний доступ. З його допомогою інший гравець може теж підключитися до вашого облікового запису та грати в ігри, так, як якщо б це були ви.

У вікні налаштувань вибираємо рядок Сім’я. Справа відкривається меню сімейного доступу. У вкладці Family Library Sharing натискаємо клавішу «Авторизувати цей комп’ютер». Старий логін додасться до нового облікового запису. Ми отримуємо дві ваших сторінки, які мають доступ до іграшок один одного. Після цього міняємо інформацію на новому профілі. Кількома по нікнейм, вибираємо «Профіль» і «Редагувати профіль». Далі вводимо стару інформацію, яка була під іншим логіном.

Поділитися

По завершенні всього процесу додаємо друзів з колишнього аккаунта, надіславши всім повідомлення на додавання в друзі. Щоб знайти старе ім’я, вводимо його в пошук користувачів Стим.

Такий спосіб змінити логін в стім через підключення до сімейного доступу з’явився тільки в 2016 році. До цього сервіс Family Sharing був доступний тільки для бета-тестування. Ви можете не тільки змінити свій логін в стім, а й поділитися купленими іграми з іншими гравцями. Так, якби ви купили диск з грою і, погравши в неї, передали пограти одному. Або грали разом купленим диском, що робить покупки в стім ще дешевше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector