Як поліпшити зовнішній вигляд Steam на екранах з високою щільністю пікселів

2446675-1517947464-22823.jpg

Steam — найпопулярніший ігровий клієнт для ПК, в онлайні в ньому може знаходитися до 18 мільйонів чоловік. Однак, на жаль, клієнт не змінювався вже багато років, і зараз на екранах ноутбуків (та й просто на 2К або 4К моніторах) з встановленим в Windows масштабом понад 100% він виглядає розмито (тобто шрифти збільшені, але як картинки), а при масштабування в 100% він виглядає дуже дрібно:

Снімок.PNG

Сумно, що Valve ніяк це не фікс, проте за справу взялися мододели, які зробили скін (тему зовнішнього вигляду) для Steam, яка частково вирішує цю проблему: в більшості вікон текст стає великим і чітким.

Називається ця тема Metro, її зовнішній вигляд стилізований під Windows 10. Завантажити її .exe можна в репозиторії на Github, після чого його потрібно запустити (якщо Windows лається — все одно дозволяємо запуск), при установці потрібно вибрати Metro For Steam (with Patch) , після чого в списку потрібно вибрати Increased Fonts (а також інші елементи за бажанням):
12.PNG
Далі натискаємо кнопку Next, чекаємо, коли пройде установка, і натискаємо на кнопку Close.

Якщо у вас в Windows варто масштаб 100%, то пропускаємо цей пункт, якщо немає — переходимо в папку з встановленим Steam, натискаємо правою кнопкою миші на Steam.exe> ​​Властивості> Сумісність> Включаємо масштабування силами програми:
Снімок.PNG
Все, після цього заходимо в налаштування Steam, переходимо на вкладку з інтерфейсом і вибираємо тему Metro:

Снімок.PNG

Після цього погоджуємося на перезапуск клієнта, і бачимо чіткі і великі шрифти (порівняйте з картинкою вище):

1.PNG

На жаль — великі шрифти є не скрізь, в частині місць вони залишаються дрібними. Але, в общем-то, це все ж краще, ніж коли всюди шрифти дуже маленькі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector