Як поліпшити роботу сканера відбитків пальців на смартфоні

сканер

Майже у всіх сучасних смартфонах для розблокування використовується сканер відбитків пальців, але він не завжди спрацьовує швидко і коректно. Існує кілька способів вдосконалити його роботу, всі вони дуже прості й ефективні.

Додайте більше відбитків

Зазвичай система захисту смартфона дозволяє додавати відбитки кількох пальців. Це потрібно для того, щоб можна було розблокувати пристрій, якщо сканування будь-якого пальця перестає працювати після тимчасової деформації малюнка на подушечці через подряпини, мозолів, стирання або довгого намочування у ванній. Коли не спрацьовує один палець, прикладіть до сканера інший.

Додайте чужий відбиток

Якщо у вас немає секретів від рідних і близьких людей (дітей, батьків, чоловіка або дружини), додайте на свій смартфон відбитки їхніх пальців, а на їх смартфони свій відбиток. Це простіше, ніж запам’ятовувати паролі, і при необхідності ви зможете скористатися їх пристроями, щоб дізнатися якусь важливу інформацію або відповісти в месенджері спільним знайомим, не турбуючи близької людини, якщо він зайнятий, кудись вийшов або спить.

Додайте кілька відбитків одного пальця

Система захисту зберігає інформацію не про всій площі малюнка подушечки, через що розпізнавання може не спрацювати, якщо ви докладете палець не під тим кутом. Збережіть кілька відбитків одного і того ж пальця, кожен раз прикладаючи його з різних сторін, це значно збільшить точність розпізнавання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector