Як поліпшити якість прийому Wi-Fi (настройка роутера) —

Багато Wi-Fi маршрутизатори користуються частотним діапазоном рівним 2,4 ГГц, з кількістю каналів рівним 11. Але лише 1, 6, а також 11 канали підтримують одночасну роботу і не заважають один одному. Більшість маршрутизаторів за замовчуванням налаштовані на роботу в 6 каналі. Часто перебої зі зв’язком відбуваються через перешкоди, що наводяться іншими роутерами, розташованими неподалік.

установки wifi d-link

Для прикладу — роутер D-link DIR 300

Уникнути інтерференції допомагає зміна каналу маршрутизатора (найбільш часто на 1 або 11). Для осмисленого вибору, вам треба подбати про перевірку каналів, які використовуються прилеглими мережами. Ви можете спробувати використовувати безкоштовні програми InSSIDer або Vistumbler, а також веб-утиліту Meraki WiFi Stumbler. Як альтернативою можна користуватися безкоштовними мобільними додатками Wifi Analyzer для Android і Wi-Fi Finder для iOS.

Вам треба відкрити Панель управління свого маршрутизатора, відкрийте нове вікно в інтернет-браузері і введіть IP-адресу належить пристрою (зазвичай 192.168.1.1/192.168.0.1). У разі якщо вам не відомий IP-адреса, в нижньому правому куті Робочого столу, клікніть ПКМ по значку підключення до мережі, щоб вибрати з контекстного меню підпункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Ви повинні вказати необхідну вам бездротову мережу, натиснути на кнопці «Відомості», потім подивитися адреса, який має «шлюз».

Відкрийте Панель управління роутера, введіть ім’я користувача з паролем. Якщо пароль вам невідомий, можливо, він не змінений. Вам треба спробувати ввести пароль встановлений за замовчуванням, про який можна дізнатися на веб-ресурсі RouterPassword.com, або зв’язатися з провайдером, який представляє доступ до інтернету, якщо маршрутизатор був наданий саме їм.

Відкрийте розділ з настройками параметрів бездротової мережі для зміни каналу. Більшістю маршрутизаторів підтримується можливість з автоматичного вибору каналу. При наявності у вас саме такого пристрою, зробіть відключення цієї функції і задайте канал вручну. Зберігши і застосувавши установки, зробіть перезавантаження маршрутизатора. Проведіть підключення до нього знову і подивіться, чи є перебої при роботі мережі. Якщо нічого не змінилося, можливо, є сенс зробити спробу використання іншого каналу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector