Як покласти гроші на Skype

Для початку треба розібратися з тим, навіщо поповнювати рахунок в Скайп. При внесенні коштів на баланс програми, вам будуть доступні деякі додаткові функції. У вас з’явиться можливість дзвонити на мобільні та домашні телефони. Також можна буде здійснювати відправку SMS-повідомлень через додаток на телефон. Варто відзначити, що це все набагато дешевше, ніж в операторів мобільного зв’язку.

Як поповнити баланс

Для доступу до додаткових функцій Skype необхідно поповнити баланс.

Але не думайте, що за дзвінок через програму іншому користувачеві кошти стягуватися не будуть. Якщо абонент не відповів, то ви можете залишити відеоповідомлення абсолютно безкоштовно. Перед тим як поповнити баланс через термінал або іншу платіжну систему, потрібно переконатися в необхідності платних можливостей Скайпу. Хоч вони і зручні і завжди допомагають, краще не витрачати гроші, якщо вам це не треба.

Як оплатити рахунок через мобільний телефон і банківську карту?

Метод поповнення балансу в Скайпі через телефон, буде відрізнятися від поповнення банківською картою тільки варіантом оплати. Вам просто доведеться поставити галочку біля потрібного способу. Відкриваємо програму і звертаємо увагу на верхню панель. Вибираємо в лівому кутку кнопку Skype — Внести гроші.

внести гроші

Відкривається браузер, де треба вказати свої реєстраційні дані. Входимо в кабінет. Виберіть розмір поповнення. Мінімальна сума поповнення 5 ЄВРО.

вибір суми

Далі необхідно заповнити розрахункові дані (в абсолютно всіх полях). Після того як ми скликали продовжити, потрібно визначитися з методом оплати (з мобільного зв’язку або банківської карти). Далі введіть номер телефону. Але якщо ви ввели його в профілі, то просто перевірте його. Погоджуємося з усіма умовами і натискаємо оплатити.

ПОРАДА. Якщо ви не хочете кожен раз робити одну і ту ж операцію, то встановіть галочку біля пункту автопополненія. При виборі даної опції баланс буде поповнюватися автоматично, коли кошти будуть під кінець.

Оплата через спеціальні сервіси

через oplata-voip.ru

Існує один сайт (oplata-voip.ru), який дозволяє відправляти гроші на Скайп. Його перевагою є те, що мінімальна сума 1 ЄВРО. Переходимо на сайт oplata-voip.ru. Натискаємо на «Перейти до …». Визначтеся з кількістю грошей, яке вам треба закинути на аккаунт. Поруч з написом СМС-оплата натискаємо Купити. Для додаткового підтвердження інформації вказуємо номер телефону і E-mail. Кількома на кнопку Оплатити.

oplata-voip.ru

Для того щоб переконатися в успішності операції, треба перейти на електронну пошту і почитати інформацію. Однак цей сайт не єдиний для проведення цієї операції.

Через систему PayByCash

Для початку потрібно виконати абсолютно ті ж дії, що виконуються в першому випадку. Відкриваємо програму і Поповнюємо рахунок. Виберіть суму для поповнення. Коли вам пропонує метод оплати, виберіть інші. Відзначаємо PayByCash, натискаємо далі. Вибираємо банківський переказ і вкажіть необхідні реквізити. Роздрукуйте квитанцію і оплатіть в банку переклад. Після проведення переказу на вашу електронну пошту надійде повідомлення.

Поповнення рахунку через термінал

У багатьох містах країн СНД в магазинах і інших будівлях присутні термінали від Qiwi. Вони мають величезний спектр можливостей. Поповнити свій рахунок в Скайпі теж можливо. В цілому процедура не дуже важка. Головне, що гроші приходять майже моментально.

Для початку зайдіть в свій гаманець, ввівши телефон і пароль. Якщо не вийшло увійти при використанні пароля, просто введіть номер телефону і підтвердіть номер через код. Після цього ви авторизуєтесь в гаманці. Потім треба вибрати пункт Інтернет і телефонія — Skype — Далі. Підходячи до завершення операції, вводимо логін в системі інтернет-телефонії і вкажіть суму поповнення. І в кінці внесіть гроші і заберіть чек.

Поповнити через термінал

Комісія при цьому може бути різна. Однак поповнення через Ківі термінал є найбільш зручне.

В цілому поповнити рахунок в Скайпі можна і іншими способами. Однак ми виділили найбільш популярні і прості. Поповнювати рахунок чи ні ви вирішуєте самі. Сподіваємося, що у вас не залишилося питань. Будемо вдячні за лайк і репост статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector