Як подивитися закритий профіль в ВК в 2020

Сьогоднішні соціальні мережі приділяють підвищену увагу захисту і безпеки зберігаються в них призначених для користувача даних. Ряд кримінальних справ, пов’язаних з репоста провокаційних постів в ВК, інспірували Mail.ru Group на введення додаткового захисту для користувача профілю в соціальній мережі ВКонтакте. З 31 серпня 2018 року користувачі VK отримали можливість закриття свого профілю від сторонніх гостей, включаючи і закриття інформації про репостнувшіх їх пости людей. Подібні заходи безпеки не припали до вподоби багатьом користувачам ВК, бажаючих отримати доступ до нині закритим для них сторінок. Що ж робити в такій ситуації? Нижче розберемо, як можна подивитися закритий профіль в ВК в 2019 році, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Закритий профіль ВК 2019 — серпневі новації

31 серпня 2018 соціальна мережа «Вконтакте» оголосила про введення в функціонал ВК опції «закритий профіль». Тепер кожен користувач ВК в налаштуваннях своєї сторінки може вибрати тип профілю «Закритий», після чого абсолютно більшість даних з його сторінки будуть доступні тільки його друзям. Відвідавши ж таку сторінку сторонній гість буде бачити своє ім’я користувача, його аватарку, дату народження, місце роботи, місто, кількість друзів і кількість постів. Інші дані, включаючи докладний список друзів і пости на сторінці, будуть недоступні.

Приклад закритого профілю

Закритий профіль в стаціонарній версії ВК

Подібна політика, зокрема, обумовлена ​​тим, що раніше спецслужби могли відстежувати людей, які поділилися будь-якої записом сумнівного характеру. Введення ж статусу закритого профілю не дозволить «Великому Братові» так легко відстежувати тих, хто поділився подібним постом.

І хоча таке нововведення не викликає величезної довіри, але, по крайней мере, частково убезпечить нас від ворожості інших користувачів ВК.

Закритий профіль в мобільній версії ВК

Закритий профіль в мобільній версії ВК

Дивіться також: m.vk.com — Мобільна версія, вхід в ВК.

Як подивитися закритий профіль у ВКонтакте

Безсумнівно, далеко не всім власникам акаунтів ВК подібні нововведення припали до душі. Безліч користувачів, що бажають отримати доступ до закритого профілю ВК, почали шукати способи перегляду закритого аккаунта. Незважаючи на те, що арсенал таких інструментів досить обмежений, нижче ми розглянемо всі наявні альтернативи.

Додайте користувача в друзі, щоб відкрити рахунок у VK

Першим, і найбільш простим, способом переглянути закритий профіль Вконтакте 2019 є додавання потрібного користувача в друзі. Після схвалення вашого запиту вам стане доступна більшість інформації про його сторінці, включаючи і необхідні конфіденційні дані.

Якщо ви з таким користувачем перебуваєте в напружених відносинах, створіть фейковий сторінку в ВК. Підберіть привабливий аватар (наприклад, привабливого представника протилежної статі). Заповніть анкету в представницьких тонах, і надішліть запит на додавання в друзі. Зазвичай в таких випадках шанси отримати доступ до закритої сторінці VK 2010 значно зростають.

Додайте потрібного користувача в друзі

Додайте потрібного користувача в друзі

Зверніться по допомогу до друзів

Іншим варіантом відкрити закритий аккаунт в ВК є звернення до друзів (знайомих), у яких власник закритого профілю знаходиться в друзях. При достатньому рівні приятельських відносин вам надішлють всю необхідну інформацію із закритою сторінки, зберігши при цьому вашу анонімність. Пам’ятайте, що з таким проханням потрібно звертатися лише до людей, яким ви в повній мірі довіряєте. Інакше ваша прохання може стати надбанням автора закритого профілю з непередбачуваними наслідками.

Зверніться за допомогою до своїх друзів

Зверніться за допомогою до своїх друзів

Рекомендую: Як закріпити повідомлення в бесіді в ВК.

Відвідайте потрібного користувача особисто

У разі наявності довірчих відносин між вами і власником закритого профілю ви можете відвідати його місце розташування, під будь-яким приводом. Отримайте доступ до його ПК, і перегляньте його закритий профіль в ВК 2019. Незважаючи на малу ймовірність такого способу, повністю скидати його рахунків не варто.

фішингові сайти

У мережі існує достатня кількість сервісів, які обіцяють швидкий і зручний доступ до закритої сторінці. Зазвичай вони пропонують вам вказати ID закритою сторінки (такої ID можна дізнатися, наприклад, за допомогою сервісу regvk.com), і оплатити будь-яку суму за їхні послуги. Також вони вимагають ввести ваш логін і пароль (за нібито доступ до потрібної сторінки). Ви вводите ваші дані, натискаєте на кнопку активації доступу, після чого нічого не відбувається.

Фішингові сайти не мають будь-якої ефективністю

Фішингові сайти не мають будь-якої ефективністю

Подібна процедура допомагає зловмисникам отримати логін і пароль від вашого облікового запису в ВК. Як вони надійдуть з цим ідентифікаторами далі — питання риторичне. Деякі блокують сторінку користувача і починають вимагати гроші за доступ. Другі зливають отримані дані в будь-які призначені для користувача бази. Треті просто садять на такий аккаунт вірус, і він розсилає від імені зламаного користувача різні «листи щастя» всім його друзям.

Інші ж сервіси подібного плану (наприклад, відомий vkontakte.doguran.ru) просто не працюють з закритими профілями, тому ефективність їх використання глибоко сумнівна.

vkontakte.doguran.ru

Ресурси рівня vkontakte.doguran.ru не дають будь-якого відчутного результату

хакерська допомогу

У мережі можна знайти безліч оголошень, які обіцяють злом будь-якої сторінки ВК і перегляд закритого профілю ВК 2019 за певну плату. У більшості випадків перевірити кваліфікацію таких «народних умільців» досить складно. Гарантувати 100% ефект в такому випадку неможливо, як і гарантію повернення попередньо оплачених коштів в разі невдачі. Тому, як і в випадку з фішинговими сайтами, ви дієте на свій страх і ризик, і цілком можливо, що оплачені вами гроші просто пропадуть без будь-якого відчутного результату.

Допомога уявних хакерів може не дати будь-якого результату

Допомога уявних хакерів може не дати будь-якого результату

висновок

Поява функції «Закритий профіль» в опціональний ВК покликана убезпечити дані сторінок користувачів від небажаний витік конфіденційної інформації. Отримати такі дані в разі закритого профілю вкрай складно. З’явилися «дірки» регулярно відслідковуються службою технічної підтримки ВК, і ефективно усуваються. Найбільш же простим способом вирішення ситуації є створення фейковий сторінки. А також запит до потрібного користувачеві в друзі — у багатьох випадках це дозволяє переглянути закритий профіль в ВК 2019.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector