Як подивитися видалені повідомлення в Вотсапе

«WhatsApp» — один з найпопулярніших месенджерів у світі. Кожен день ми використовуємо його для спілкування, отримуючи і відправляючи сотні повідомлень, виконуючи голосові дзвінки. Але одного разу ми можемо виявити, що потрібні і важливі для нас дані просто зникли з чату. Відбулися це випадково, чи ми видалили їх в стані афекту вже не настільки важливо. Важливо відновити втрачене, щоб мати можливість подивитися всі потрібні видалені повідомлення в додатку Вотсап. Давайте розберемося, як це можна зробити.

Пошук віддалених повідомлень в WhatsApp за допомогою перевстановлення додатка

Як відомо, месенджер Вотсап за замовчуванням синхронізує дані зі своїм хмарним сховищем щодоби один раз о 2 годині ночі (якщо не налаштований інакше). Якщо ви протягом дня випадково або навмисно видалили ваші повідомлення, тоді ви можете відновити їх до 2 години ночі наступної доби. Але пам’ятайте, що даний метод буде працювати за умови, що у вашому WhatsApp включено автоматичне резервне копіювання.

Щоб подивитися загублену інформація, виконайте наступне:

 1. Видаліть Ватсап з вашого гаджета, перейшовши в «Налаштування», вибравши там «Додатки» — «WhatsApp». Тапніте на нього, а потім виберіть «Видалити»;
 2. Перейдіть в Плей Стор, і встановіть нову версію програми Ватсап. Телефон при цьому перезавантажувати НЕ потрібно;
 3. Якщо Ви встановлюєте програму введіть ваш звичайний номер, який використовувався на колишній версії даного мессенджера;
 4. В ході установки додаток запросить дозвіл на пошук резервної копії в сховище вашого пристрою і на вашому Гугл-диску (за умови його активації). Надайте такий дозвіл;
  Пошук резервних копій
  Дозвольте пошук резервних копій
 5. Як тільки Вотсап виявить резервну копію, вам потрібно буде натиснути на опцію «Відновити»;
  Резервна копія
  Відновіть резервну копію
 6. Після запуску програми ви зможете побачити віддалені раніше повідомлення і прочитати їх.

Яким чином подивитися видалені повідомлення при через «dr.fone»

Прочитати віддалену листування в месенджері WhatsApp на Андроїд вам допоможе «dr.fone — Recover». Це одна з кращих програм для відновлення даних, підтримує відновлення даних на більш ніж 6000 Android-пристроїв. Крім відновлення повідомлень з її допомогою ви можете відновлювати фотографії, контакти, журнали викликів і інші типи файлів.

Програма вимагає рут-прав для роботи з пристроями на ОС Андроїд 8.0 і вище. З телефонами на базі ОС Andoird нижче восьмої версії рут не потрібно.

Виконайте наступне:

 1. Встановіть та запустіть «dr.fone»;
 2. Після запуску натисніть на кнопку «Відновити» (Recover);
 3. Підключіть ваш телефон до ПК через ЮСБ-кабель;
 4. Після того, як «dr.fone — Recover» виявить ваш девайс, виберіть опцію «WhatsApp messages Attachments »(повідомлення та вкладення Ватсап) зі списку, а потім натисніть на« Next »(Далі);
  Повідомлення
  Виберіть вказане повідомлення
 5. На що з’явилося екрані виберіть «Сканувати на наявність віддалених файлів» або «Сканувати на всі файли» в залежності від ваших потреб. Потім натисніть на «Далі»;
  Опція сканування віддалених файлів
  Виберіть опцію сканування віддалених файлів
 6. Ви можете ознайомитись з результатами, як тільки процес сканування завершиться. Виберіть категорію «WhatsApp» на лівій панелі, щоб прочитати видалені випадково повідомлення;
  Результати для месенджера Ватсап
  Перегляньте результати для месенджера Ватсап
 7. Якщо ви хочете відновити переписку або вкладення на вашому комп’ютері, просто натисніть кнопку «Відновити» в інтерфейсі програми.

Читайте також: як скачати безкоштовно відео «Доброго ранку» для Ватсапа.

Використання логів Вотсапа для перегляду очищеної листування

Переглянути всі стерті повідомлення вам може допомогти системний журнал логів WhatsApp. Думка з приводу ефективності даного інструменту розділилися, але ми, тим не менш, наведемо алгоритм його реалізації.

Виконайте наступне:

 1. Візьміть ваш Андроїд-телефон і виконайте довге натискання (тап) на порожньому місці домашнього екрану;
 2. У меню тапніте на «Віджети»;
  Меню віджетів
  Виберіть меню віджетів
 3. Знайдіть іконку «Налаштування». Тапніте і утримуйте її для додавання іконки налаштувань на домашній екран;
  Додайте іконку налаштувань
  Додайте іконку налаштувань на домашній екран
 4. Знайдіть іконку «Notification Log» ( «Журнал повідомлень») і тапніте на неї. Він буде встановлений як віджет;
 5. Тепер коли ви побачите, що будь-яке повідомлення в Вотсапе було втрачено, просто тапніте на згаданий «Журнал повідомлень», і ви зможете подивитися всі потрібні вам видалені дані.
  Список
  Читайте вилучені повідомлення в логах

Спосіб відновити вилучену переписку в WhatsApp на айФоні

Дієвим інструментом, що дозволяє прочитати видалені завдяки випадку повідомлення на вашому айФоні є програма «dr.fone — Recover». Даний продукт дозволить відновити переписку з вашого Ватсапа. І не важливо, чи втратили ви повідомлення через випадкового видалення або збою системи — «dr.fone — Recover» для iOS виконає відновлення вмісту.

Виконайте наступне:

 1. Завантажте, а потім встановіть програму «dr.fone» у вашій системі. Натисніть вкладку «Відновити» (Recover) після завантаження програми.
  Dr.fone - Recover
  Використовуйте функціонал програми «dr.fone — Recover»
 2. Тепер підключіть ваш айфон до ПК через USB-кабель;
  Підключіть Айфон до ПК
  Підключіть ваш Айфон до ПК
 3. Переконайтеся, що автоматична синхронізація з iTunes відключена. Якщо немає, тоді вимкніть її.

На Віндовс:

 1. В меню «Редагувати» виберіть «Налаштування», потім перейдіть в «Пристрої» і встановіть прапорець «Заборонити автоматичну синхронізацію iPod, iPhone і iPad».
 2. Далі виберіть тип даних «Whatsapp Attachments »зі списку. Потім дозвольте програмі сканувати ваш Айфон, натиснувши «Start Scan» (Почати сканування);
  Start Scan
  Натисніть внизу на «Start Scan»
 3. Після того, як програма закінчить читання повідомлень Вотсап і інших файлів, результати будуть розміщені на екрані попереднього перегляду. Активуйте категорію «WhatsApp» на лівій панелі, і ви зможете подивитися всі повідомлення, які були видалені;
  Пошук у категоріях даних Ватсап
  Активуйте категорії перегляду даних Ватсап
 4. Якщо ви хочете відновити ці дані в WhatsApp, просто натисніть кнопку «Recover to Computer» (Відновити на комп’ютері).

Перевстановлення додатка для перегляду повідомлень в Вотсапе

Зазвичай наші дані з WhatsApp автоматично зберігаються в iCloud з метою забезпечення безпеки чатів, повідомлень і вкладень. У разі збою системи і випадкового видалення даних ви все одно зможете їх відновити. Для реалізації даного способу необхідно переконатися, що ваш обліковий запис iCloud на вашому айФоні активована. Це дозволить відновити ваш Ватсап з резервної копії iCloud.

Виконайте наступне:

 1. Для видалення програми Ватсап з вашого Айфона. Виконайте довге натискання на цю програму, потім натисніть на кнопку з хрестиком, і виберіть «Видалити» (Delete);
  видаліть Ватсап
  Видаліть колишню версію Ватсап
 2. Тепер перейдіть в Еп Стор, знайдіть там WhatsApp, і встановіть програму на свій девайс;
 3. Запустіть Ватсап і переконайтеся, що ви використовуєте той же номер, що і раніше;
  Номер для Ватсап
  Переконайтеся, що ви вказали той же номер Ватсап, що і раніше
 4. Вотсап автоматично виявить резервну копію вашого iCloud. Вам просто потрібно натиснути на «Restore Chat History» (Відновити історію чату), і дані будуть відновлені. Це допоможе подивитися переписку, яка з якоїсь причини була схильна до видалення.
  Відновлення історії чату
  Тапніте на кнопку відновлення історії чату

Це цікаво: як відправити Мемоджі в Ватсап.

висновок

Вище ми розглянули способи, що дозволяють подивитися всі ваші видалені повідомлення в месенджері Вотсап як на ОС Андроїд, так і на iOS. Найбільш простим і зручним способом є перевстановлення нової версії WhatsApp. У цьому випадку файли месенджера будуть доступні знову, і ви зможете прочитати всю необхідну вам листування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector