Як почистити кеш на iPhone і iPad

PhoneClean-Review.jpg

iOS, як і будь-яка інша операційна система, з часом засмічується: в ній залишається кеш програм, залишки закачувань, віддалених додатків і так далі. І офіційного способу очистити цей кеш немає, проте є пара прийомів, які дозволяють це зробити. Найвідоміший — це спробувати завантажити контент (фільм або гру), який важить більше, ніж вільної пам’яті на пристрої: тоді система сама почистить пам’ять. Однак, хоча цей спосіб працює, він видаляє не весь кеш. Другий прийом — це зробити захищену резервну копію і відновитися з неї — в даному випадку чистка глобальніше.

Для цього підключіть свою i-пристрій до комп’ютера, натисніть на «Шифрувати резервну копію», придумайте для неї пароль і почекайте, поки копія створиться:

Снімок.PNG

Тепер вимкніть на пристрої Знайти iPhone — це потрібно для відновлення резервної копії, потім можна включити назад, і власне відновите копію. Після відновлення пристрій перезавантажиться, і при підключенні до комп’ютера можна побачити, що пам’яті стало більше (у мене пішов кеш на 1 Гб):

123.PNG

При цьому ваші дані і паролі залишаться, тобто система буде працювати так само, як і до створення копії, але буде більше вільного місця.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector