Як підвищити рівень в стім

Steam сьогодні — це навіть не ігровий сервіс, а ціла RPG, де ви взаємодієте з іншими гравцями і виконуєте різні квести. Як і в будь-який рольовій грі, за ці дії підвищується ваш левел. Розглянемо основні способи, як можна підвищити рівень в стім, і для чого взагалі це може стати в нагоді.

Підвищення рівня в Steam

Як підвищити рівень в Steam.

Корисності від підвищення

Якби нікому не було зрозуміло, навіщо потрібен рівень, навряд чи геймери стали б так старанно намагатися його «апнуть». Ось хоча б кілька причин зайнятися цим.

  • Респект. Показник як негласний, так і цілком видимий. Гравці з найвищим ЛЕВЕЛ завжди з’являться в верхній частині всіх списків: друзів, спільнот і т. П. Це дає їм певну рекламу. Найбільш активні трейдери саме тому намагаються піднімати рівень свого аккаунта.
  • Ліміт друзів. З кожним новим левел він підвищується на п’ять. Тому незабаром ви зможете замість 250 друзів мати 300, а то і 500.
  • Випадання корисних предметів. Чим більше ви височить серед інших користувачів співтовариства, тим більше шанс на отримання різних ніштяк: халявні колекційні картки, фонові заставки для профілю, смайли і навіть купони на знижку. Все це приносить як естетичне задоволення, так і матеріальні вигоди.

Перевірити свій рівень

Подивитися свій рівень досить легко. Для цього просто наводимо курсор на ім’я свого облікового запису і вибираємо вкладку «Профіль». Вгорі буде відображений поточний левел.

Способи підвищення рівня

Їх існує величезна кількість, адже майже кожна дія в Steam так чи інакше нагороджується. В першу чергу варто звернути увагу на ті, що несуть найбільшу вигоду, і на найбільш популярні.

значки

Головним засобом підвищення лівіла є отримані значки або бейджі. Їх в стім дуже багато. Методи їх придбання також можуть сильно відрізнятися.

Основні значки — ігрові. Вони дістаються за повний набір колекційних карток. Ці картки самі по собі випадають в той час, коли ви граєте в гру. Заковика в тому, що тільки три колекційних картки можна набирати таким способом. Решта дві, потрібні для отримання бейджа, доведеться добути якось інакше. Як правило, це обмін з іншими гравцями. Раніше ми вже писали про всілякі методи отримання таких значків і карток: це і спеціальні програми, і трейд, і секретні методи, і багато іншого.

Ігрові значки

Крім ігрових значків існує ще маса інших. По суті, весь процес отримання нового рівня зводиться до отримання різних бейджів. Ви це зрозумієте, коли дочитаєте до таких методів.

Участь у подіях

Цей засіб може бути досить ефективним. Події в Steam — це численні розпродажі, присвячені різним святам. Під час них сервіс дає користувачам можливість заробити новий значок. Але зробити це можна, тільки виконавши певні завдання. Іноді їх можна виконувати кілька разів, щоб отримати очки досвіду багаторазово і сильно збільшити левел.

ПОРАДА. Крім того, часто бейджи даються і просто за покупку ігор в період розпродажу, тут навіть не треба нічого робити.

Купівля

Купівля ігрового контенту і програм також приносить очки досвіду. При цьому необов’язково робити це під час акції. Однак підвищувати рівень таким способом буде вкрай довго. За кожну куплену гру юзер отримує одне ГО (очко досвіду). Можна накупити купу інді-ігор і прокачувати левел таким способом.

Але, тим не менше, і в цьому є сенс. За кожне енну кількість куплених ігор видається спеціальний значок. І з кожним разом він приносить все більше і більше досвіду. Так що якщо у вас більше тисячі або хоча б п’ятисот ігор, це відчутно позначиться і на рівні.

колекція значків

Окремо стоїть покупка ігор на стадії бета-тестування. За неї користувач в цілому отримує різні бонуси: додаткові картки і особливий значок. Та й досвіду випадає, як правило, більше.

Виконання завдань Steam

Цей спосіб відмінно підійде для новачків в сервісі. У Steam існує список завдань, всього їх близько тридцяти. Якщо виконати їх всі або половину, вам дадуть особливі бейджи, які, відповідно, приносять різну кількість ГО.

Завдання досить прості і виконати їх не складе труднощів: оновити статус, порекомендувати гру, додати користувача в друзі і т. П. Вони не тільки дозволять підняти рівень, а й дадуть можливість стати повноцінним і активним членом ігрового співтовариства.

УВАГА. Ось повний гайд по виконанню цих квестів: http://steamcommunity.com/groups/BLCompany/discussions/0/864973761010351867.

секретний спосіб

Метод відноситься до отримання ігрових бейджів, але дозволяє Крафт їх швидше, ніж за допомогою стандартних способів, і більш економно, ніж при покупці карт. Відповідно, за допомогою нього ви можете швидко підняти рівень в стім.

На цьому сайті — http://steam.tools/cards/ — продаються набори карток для різних ігор. Вони можуть коштувати по-різному, іноді ціна доходить до ста рублів. Але в цілому можна купувати карти за ціною в кілька рублів, що досить вигідно. При цьому вам зовсім не потрібно купувати саму гру. Досить просто скуповувати картки і Крафт з них значки. Кожен значок буде приносити по 100 одиниць досвіду. За 100 рублів можна піднятися на кілька ЛЕВЕЛ, якщо ви перебуваєте на початковому етапі.

Як бачите, є різні способи, що дозволяють прокачати рівень в Steam. Але все-таки основними є чесна гра і висока активність в співтоваристві. Тільки так ви зможете досягти справжніх висот і уславитися легендарним гравцем з величезною кількістю бейджів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector