Як підключити USB-модем до телефону або смартфону

Мобільні технології не стоять на місці, гаджети застарівають, а потреби користувачів мережі в швидкому обміні даними ростуть. Що робити, якщо телефон не підтримує сучасні стандарти зв’язку? Купувати новий або змиритися з відставанням від прогресу? Виявляється, через переносний пристрій зв’язку в мережу можна вийти не лише з комп’ютера. Розглянемо, як підключити USB-модем до Андроїд-смартфону.

Підключення USB-модема до телефону або смартфону

Завдання не так проста, як здається на перший погляд. Можуть виникнути такі помилки:

 1. В налаштуваннях Андроїд-пристрої немає пункту «Мобільні мережі». Потрібно пошукати інші версії прошивки, інакше підключити модем не вийде.
 2. Бракує харчування. Як варіант — користуватися при повністю зарядженій батареї, купити більш якісний кабель або USB-hub з зовнішнім живленням.

Необхідне обладнання

Чи можна до телефону підключити модем без покупки додаткового устаткування? Тільки якщо на пристрої є USB-роз’єм. Це більше характерно для планшетів. В інших випадках доведеться придбати перехідник від USB до роз’єму вашого телефону. Причому це має бути не звичайний кабель, а OTG так званий хостової перехідник. Він призначений саме для зовнішніх пристроїв, а не просто сполучення мобільника з комп’ютером.

OTG кабель

Також потрібно придбати сам USB-модем, який складається з модуля зв’язку (3G або більш швидкісний 4G) і флеш-накопичувача, де записані настройки з’єднання.

Налаштування модему

Перш ніж розповідати, як підключити ЮСБ-модем до телефону, розберемося в налаштуванні самого режиму модему. Якщо цього не зробити, то він буде розпізнано системою Андроїд просто як носій інформації.

Для телефонів марок Huawei і ZTE завдання простіше, для них розроблено спеціальне програмне забезпечення. Досить запустити його і поставити потрібну галочку. Для всіх інших телефонів потрібно зробити наступні дії:

 1. Деактивувавши на комп’ютері всі види підключень до мережі і вставляємо модем.
 2. Знаходимо підключений модем в диспетчері пристроїв.Вкладка Модеми в диспетчері завдань
 3. Відкриваємо властивості і запам’ятовуємо порт COM.
 4. Завантажуємо і запускаємо програму HyperTerminal.
 5. Після створення імені з’єднання у вікні налаштувань потрібно вказати порт, який ви запам’ятали в пункті 2 інструкції, в рядку «Connect using».
 6. Далі заходимо Файл — Властивості — Налаштування. Буде кнопка ASCIIsetup. Ставимо галку «Echo typed characters locally», т. Е. «Відображати Зауважте, що ви».
 7. У відкритому терміналі набираємо команду АТ і тиснемо Enter. Вилізе рядок ОК. Далі друкуємо наступне: AT ^ U2DIAG = 0 і знову Enter. В результаті ОК з’явиться ще раз.

Попереднє налаштування завершена, тепер переходимо до того, як підключити до телефону Android 3G модем.

ВАЖЛИВО. Якщо ви захочете використовувати пристрій на комп’ютері, то змінені настройки потрібно повернути назад. Повторіть всі пункти інструкції, але команду в терміналі введіть наступну: AT ^ U2DIAG = 255.

Налаштування смартфона

Після попередньої підготовки можна перейти до налаштування Андроїд-смартфона.

 1. Підключаємо налаштований модем.
 2. Заходимо в меню «Бездротові мережі» і включаємо передачу мобільних даних.
 3. Створюємо нову точку доступу APN.Створюємо нову точку доступу APN
 4. Вводимо дані стільникового оператора. Дізнатися їх можна з офіційного сайту або керівництва, що додається до пристрою. Деякі модеми вже містять настройки конкретного провайдера, тоді цей пункт виконувати не потрібно, всі дані вже будуть заповнені.
 5. Тиснемо Зберегти і чекаємо появу значка підключення.

Якщо всі пункти проведені успішно, то до смартфону вийшло підключити модем. Однак виробників мобільних пристроїв не радує ситуація, коли замість покупки більш дорогого і сучасного гаджета потенційний споживач знаходить, як переналаштувати 3G модем, щоб його можна було підключити до телефону Android. І створює програмні перешкоди для цього, штучне обмеження доступу.

Щоб обійти ці обмеження, потрібно отримати root-права в системі. Практично те ж саме, що права адміністратора в ОС Windows. Наявність таких прав дозволяє змінювати або видаляти системні файли пристрою. Щоб встановити root, скачайте спеціальний додаток і дотримуйтесь інструкцій по його настройці.

ВАЖЛИВО. Отримання root-прав часто загрожує втратою гарантії виробника смартфона. Добре подумайте перед тим, як зважитися на подібні маніпуляції зі своїм гаджетом.

Ось, мабуть, всі нюанси того, як USB-модем підключити до телефону, налаштувати його на коректну роботу, використовуючи спеціальне програмне забезпечення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector