Як підключити PS Vita до PS3

Якщо ви щасливий володар кількох консолей від фірми Sony, а якщо бути точним, володієте консоллю Sony PlayStation 3 і портативної ігрової консолі Sony PlayStation Vita, то існує можливість відтворювати будь-які матеріали, що зберігаються в пам’яті одного пристрою, на екрані іншого. Для цього необхідно налаштувати дистанційне відтворення обох пристроїв. Давайте розберемося, як саме підключити PS Vita до PS3.

Синхронізація PS Vita і PS3

Що дає нам підключення PS Vita до PS3

Запустимо програму «Дистанційне відтворення» і вивчимо можливості. На головній сторінці розташовані такі ярлики:

 • Іконки функцій.

Щоб виконати будь-яку функцію, досить просто натиснути на відповідну іконку.

 • Вхід.

Натискаючи на «Вхід», ми запускаємо саму програму Remote Play.

 • Відомості про акаунт.

Використання програми Remote Play на PS

Використання програми Remote Play на PS

У цьому пункті показується найменування системи PlayStation 3, яка вказана другим пристроєм в парі з вашої портативної консолі.

Які функції можна здійснювати за допомогою PS Vita на PS3:

 1. Налаштовувати пристрій. Однак не всі опції виконуються в такому режимі — деякі функції заблоковані.
 2. Переглядати файли фотографій. У цьому режимі не читаються диски ДВД, Блю-рей і неможливо відкрити файли з обмеженим доступом (захищені авторськими правами).
 3. Слухати музику. Відкриваються будь-які доступні аудіофайли.
 4. Відтворювати відеоролики. Ви не зможете відкрити відеоролики, записані на ДВД, Блю-рей і захищені авторськими правами.
 5. Грати в улюблені ігри. Можу вас відразу засмутити: таку функцію підтримують далеко не всі ігри.
 6. Налаштовувати підключення до мережі. Ця опція доступна в обмеженому режимі зі зменшеним набором функцій.
 7. Управляти записної книгою друзів.

Підключаємо PS Vita до PS 3

Для початку потрібно зареєструвати вашу консоль в системі PS3.

 1. Крок перший. Відкриваємо налаштування вашої PlayStation 3, знаходимо опцію «Налаштування дистанційного відтворення», вибираємо пункт «Реєстрація пристрою» і далі «Система PS Vita». На дисплеї відобразиться реєстраційний номер — запишіть його.
 2. Крок другий. Запускаємо функцію Remote Play на портативної консолі. Знаходимо «Запуск» і натискаємо «Далі».
 3. Крок третій. У вікні вводимо записаний раніше реєстраційний номер, вибираємо пункт «Зареєструвати».
 4. Крок четвертий. Системи на двох пристроях синхронізуються автоматично. При успішній синхронізації випливе відповідне повідомлення на екрані. Натискаємо «ОК».

Додатки на консолі PS Vita

Додатки на консолі PS Vita

Щоб мати можливість використовувати Remote Play далеко від дому, потрібно попередньо налаштувати PlayStation 3 на режим конекту. Виконуємо такі дії:

 • Відкриваємо інтернет-браузер Sony PlayStation 3, причому зайти потрібно з аккаунта, який підтримує парну синхронізацію з PS Vita.
 • Знаходимо «Мережа», вибираємо функцію Дистанційного відтворення — наша PS3 налаштована на коннект.
 • Тепер підключаємо систему PS Vita для використання Remote Play.
 • У портативної консолі знаходимо «Дистанційне відтворення», натискаємо «Запуск».
 • Вибираємо «З’єднання по інтернету».
 • Усі наступні кроки досить прості — необхідно чітко повторювати те, що пропонує вбудований майстер установки.
 • Синхронізація успішно виконана — про це буде свідчити відображення екрану PS3 на вашій PS Vita.
 • На цьому все. Тепер ви можете безперешкодно користуватися функцією Remote Play.

ВАЖЛИВО. Коли в процесі дистанційного відтворення на портативної консолі буде запущена стороння програма, синхронізація пристроїв припиниться через півхвилини.
ПОРАДА. Щоб ваша Sony PlayStation 3 не працювала цілодобово, виснажуючи свій технічний ресурс, можна налаштувати опцію віддаленого включення пристрою. Для цього відкриваємо налаштування консолі, знаходимо пункт «Налаштування віддаленого відтворення» і вибираємо «Віддалений запуск». Тепер PS3 буде включатися, як тільки до неї звернеться портативна консоль PS Vita.

Поради перед запуском Дистанційного відтворення

Синхронізація пристроїв може не відбутися, якщо не виконані певні умови. Ми рекомендуємо переконатися, що ці умови дотримані, щоб у вас не виникало помилок:

 • Переконайтеся, чи підключено USB-кабель до обох парним пристроям. Якщо виникає помилка, перепідключення кабелю USB може виправити ситуацію.
 • Переконайтеся, що на вашій PS3 встановлено нове програмне забезпечення. Щоб отримати доступ до деяких функцій, необхідно оновити прошивку вашої PS3 до версії 4.00 або більш нової.
 • Перевірте до запуску дистанційного відтворення, чи немає на робочому столі PS3 значка XMB. XMB — служба управління додатками. Синхронізація пристроїв не відбудеться, якщо у вашій системі вже висить відкрите додаток.
 • Перед підключенням девайсів вставте карту пам’яті. Ви не зможете обмінюватися даними між пристроями, якщо карта пам’яті не буде встановлена ​​або переповнена.
 • Обов’язково заходите на обох девайсах з одного аккаунта, який підтримує парну роботу.

Синхронізація консолей PS3 і PS Vita

Синхронізація консолей PS3 і PS Vita

висновок

Як ви самі бачите, підключення портативної консолі PlayStation Vita до PlayStation 3 — це досить складний процес, який потребує часу, посидючості і навіть певної вправності. З першого разу не у всіх виходить, але якщо потренуватися, то в подальшому синхронізація консолей не складе великих труднощів. Інша справа, що навіть при успішному підключенні багато функцій девайсів просто-напросто не працюють. Тому перш ніж витрачати дорогоцінний час, оплачувати точку доступу або виконувати інші витратні процедури, подумайте, чи варта шкурка вичинки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector