Як підключити модем до телевізора

Ще кілька років тому телевізор виступав тільки засобом для проглядання телепрограм, міг приймати до десятка каналів і мав великі габарити. З розвитком технологій, змінився не тільки зовнішній вигляд телевізійного приймача, але і значно підвищилися його функціональні характеристики. Тепер користувачі можуть дивитися улюблені телепрограми в досконалій якості, і мають можливість отримувати більш широкий спектр каналів.

Як підключити модем до телевізора

Багато пристроїв нового зразка дозволяють споживачеві не тільки переглядати ефірні телепрограми, а й активізувати інтернет і дивитися ті фільми або передачі, які цікаві споживачеві в режимі онлайн без реклами. У цій статті розповімо, як підключити телевізор до інтернету через модем.

Чи можна до телевізора підключити модем

Питання, як підключити телевізор до інтернету, є на сьогодні більш ніж популярним серед людей середнього і молодого покоління. Стандартні телепрограми, які пропонує споживачеві ефір, давно перестали бути визнаними серед молоді. Причин цьому кілька — низький рейтинг транслює телебачення програм, дефіцит на телеекранах нових фільмів, насиченість каналів вийшли з моди серіалами і величезний контингент реклами. Підключення телевізійного приймача до Всесвітньої павутини дозволить споживачеві дивитися той спектр передач, який є для нього цікавим.

Більшість людей, які користуються інтернетом на телефонах, планшетах, ноутбуках або ПК, застосовують для цих цілей модеми, мають доступну цінову категорію, зручні в користуванні і можуть в нинішній час гарантувати доступ до мережі відмінною продуктивності завдяки новітнім передовим розробкам. Бажають активувати інтернет на ТБ часто цікавляться, чи можна USB-модем підключити до телевізора і як це реалізувати, тому що модернові моделі агрегатів оснащені USB-виходами з заводу.

Експерти з цього приводу мають однозначну відповідь — пряме підключення модему через USB-порт телевізійного приймача безпосередньо не передбачено виробником. Телевізійний USB-роз’єм зумовлений для підключення зовнішніх накопичувачів з цільовим призначенням перегляду відео та аудіофайлів, а також фотографій.

Однак відмовлятися від синхронізації модему і телевізора не варто, так як реалізувати задумане можна за допомогою маршрутизатора або кабелю. Далі розповімо про методи, які дозволяють реалізувати підключення на практиці.

Варіанти підключення телевізора до всесвітньої мережі

Існує два загальнопоширених способу приєднання мережі до телеапаратурі — бездротове через Wi-Fi і дротове підключення. Обидва методи передбачають наявність у користувача USB-модема хорошої якості, бажано підтримує технологію 4G, а також маршрутизатора, з використанням якого буде здійснено з’єднання. Як вже було сказано раніше, підключення модему безпосередньо до ТБ не дасть бажаних результатів. При придбанні роутера важливо звернути увагу на його функціональні показники, потрібно щоб він міг сполучатися з тієї модифікацією модему, який буде оперувати при підключенні мережі.

Підключення модему через Wi-Fi-роутер

Перш ніж приступити безпосередньо до реалізації з’єднання, треба знайти інструкцію до телевізійного приймача, і подивитися його функціональні характеристики. Новітні пристрої для огляду телепрограм Smart TV обладнані інтегрованими модулями бездротового зв’язку, однак, деякі агрегати внутрішнього блоку не мають. У разі відсутності модуля буде потрібно додатково придбати для ТВ Wi-Fi-адаптер, який дозволить підключити через пристрій інтернет. При цьому ТВ повинен мати опцію підтримки бездротових мереж. В іншому випадку нічого не вийде.

Wi-Fi адаптер для телевізора

Після цього маршрутизатор з’єднується з вільним портом USB на телевізорі, що гарантуватиме можливість приєднання інтернету до ТВ. Щоб телевізор визначив новий пристрій, його треба перезавантажити, вимкнувши і включивши повторно.

Для підключення бездротового інтернету також повинна бути передбачена попередньо точка доступу до всесвітньої мережі. Для цього може бути застосований роутер і модем для телевізора, роздає трафік на швидкості не менше чотирьох мегабіт в секунду для повноцінного перегляду відеофайлів.

Після попередньої підготовки всіх необхідних пристроїв можна приступити до підключення мережі. Для цього на ТБ треба зайти в меню «Мережа», після цього в «Налаштування мережі» і вибрати «Бездротовий зв’язок».

Підключення по бездротовій мережі

У переліку наявних бездротових мереж треба клацнути на назві свого Wi-Fi-маршрутизатора. Якщо мережа має шифровку, тоді ще додатково в параметрах потрібно ввести пароль від Wi-Fi. На цьому налаштування можна вважати завершеними, залишається тільки вийти з меню і перевірити функціонування інтернету.

Підключення інтернету через кабель

Підключення всесвітньої мережі до ТВ по кабелю вважається більш надійним і функціональним, так як передбачає подачу більш потужного сигналу. Єдиним недоліком такого приєднання можна назвати наявність проводки по квартирі або по дому, що не завжди презентабельно відбивається на інтер’єрі. Найчастіше для під’єднання роутера і телевізора застосовується кабель Ethernet з пристосованим LAN-виходом на телеапаратуру.

Для підключення до мережі важливо послідовно під’єднати кабель до роутера і роз’єму на телеапаратурі. Установчі параметри телевізора практично нічим не відрізняються від попереднього варіанту, єдиною різницею буде вибір замість бездротового зв’язку з’єднання по кабелю. Найчастіше після цього телевізійний приймач в автоматизованому режимі підключається до мережі. Якщо встановлення не оновилися, тоді необхідно буде вручну за допомогою пульта ввести IP адреси, маски підмережі та шлюз передачі даних.

Після підтвердження введених даних залишається тільки перевірити функціонування всесвітньої мережі. Для цього можна для тестування спробувати подивитися ролик в YouTube або спробувати запустити фільм онлайн.

Підведемо підсумки

Якщо є необхідність і бажання підключити телевізор сучасного зразка до інтернету, однак, немає в наявності стаціонарного проводового або бездротового джерела мережі, здійснити підключення телеапаратури до Всесвітньої павутини можна через USB-модем. Завдяки простим рекомендаціям, наданим в цій статті, навіть людина, що раніше не стикався з технологією синхронізації сучасних пристроїв, зможе розібратися, як підключити модем до телевізора.

З метою отримання інтернету хорошої якості на ТБ, варто вибрати тарифний план модему з хорошою швидкістю передачі даних і придбати маршрутизатор гідної потужності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector