Як підключити магнітолу до комп’ютерного блоку живлення

Якщо ви любите музику і хочете повноцінно насолодитися нею вдома в хорошій якості, то будь-який сучасний музичний центр може замінити проста магнітола. Все, що потрібно — правильно підключити її до домашньої аудіосистеми і комп’ютера. У підсумку можна домогтися відмінного звучання, яке не поступається ні по чистоті, ні за якістю дорогим спеціалізованим системам. У цій статті розберемося, як підключити магнітолу до комп’ютерного блоку живлення самостійно. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Автомагнитола PIONEER DEH-150MPG

Щоб зробити у себе вдома хорошу аудіосистему зовсім необов’язково витрачати багато грошей. Іноді можна просто скористатися автомобільної магнітолою

Великою перевагою цього пристрою є те, що в ньому реалізована можливість ручного налаштування низьких / високих частот, на відміну від багатьох аудіосистем, в яких є тільки набір стандартних налаштувань. Зрозуміло, магнітолу необхідно підключити до джерела живлення. Їй необхідно 12 В основного напруги плюс 5 В для збереження налаштувань і радіостанцій. Придбати БП спеціально для цієї мети нескладно. Проблема полягає в тому, що подібні БП мають досить високу ціну і можуть обійтися вам на порядок дорожче самої магнітоли. На щастя, можна легко вийти з цього неприємного становища, скориставшись блоком живлення комп’ютера.

Насамперед потрібно підготувати дроти автомагнітоли до підключення. Для цього необхідно відрізати DIN-роз’єм, за допомогою якого виконується підключення пристрою до автомобіля. Після цього оголити дроти.

Щоб підключити автомагнітолу до блоку живлення, можна використовувати будь-який роз’єм, однак, найбільш підходящим для цього вважається роз’єм для жорстких дисків. Найбільш очевидний підхід — відрізати роз’єм, а потім спаяти контакти, але краще зробити все більш зручно, а саме — зробити спеціальний перехідник, який дозволить використовувати БП в подальшому для ПК.

Перш ніж починати щось робити, потрібно обов’язково відключити блок живлення від мережі. Крім цього, не буде зайвим виконати примусову розрядку високовольтних електролітичних конденсаторів вхідного випрямляча. Робиться це в такий спосіб — паралельно контактам конденсатора підключіть буквально на пару секунд резистор (100-200 кОм). При цьому не тримайте резистор пальцями, щоб не отримати удар струмом. Робиться це для того, щоб позбутися від залишкового заряду в конденсаторі, який може бути небезпечний у разі випадкового дотику до висновків.

Щоб виконати запуск БП без материнської плати, використовуйте найбільший роз’єм, призначений якраз для цього. Якщо замкнути мінус і зелений контакт, який відповідає за запуск блоку живлення, ви включите БП. При розмиканні — вимкніть. Для цього можна скористатися простою шпилькою. Червоний дріт магнітоли з маркуванням ACC необхідно скрутити разом з жовтим проводом 12 В.

Наступний крок — зробити домашню колонку з Автодинамик. Купіть якісь динаміки, які припадуть вам до душі. Важливо, щоб вони не були важкими. Наприклад, це можуть бути динаміки з автомобіля. Тепер потрібна коробка, в яку буде поміщений динамік, щоб створити повноцінну колонку. Кращим рішенням буде виготовити її з дерева, вирізавши отвір під динамік, але, якщо ви не бажаєте стільки з цим возитися, скористайтеся звичайною картонною коробкою. Тільки підберіть коробку з більш щільного картону. У разі, якщо сама коробка буде дуже маленькою, а їй стінки занадто тонкими, то в результаті не буде ніякої захисту від протифази, що стане причиною відсутності басів.

Для домашнього використання відмінно підійдуть автомагнітоли, до яких в комплекті йде пульт дистанційного керування. У машині він ні до чого, а от удома дуже стане в нагоді.

Ось так просто можна підключити автомагнітолу до блоку живлення комп’ютера. Тепер ви самостійно зможете створити вдома відмінну аудіосистему для прослуховування музики. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття і діліться з іншими користувачами своїм досвідом у виконанні подібних операцій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector