Як підключити iPhone до комп’ютера

iPhone не схожий на стандартні накопичувачі. Його можна підключити до комп’ютера через USB-порт і використовувати як звичайну флешку: перекинути фотографії, музику і відео, переглянути знятий матеріал. Але це не весь потенціал пристрою. Якщо синхронізувати його з ПК і використовувати спеціальну програму, можна буде завантажити додатки, книги, музичні альбоми улюблених груп, нарізати рінгтони, зберегти резервну копію даних, скинути настройки, прослухати радіо, переглянути ТВ-шоу, зробити покупки в магазині утиліт від Apple, відредагувати свої дані в обліковий запис. І це тільки мала частина можливостей гаджета. Розберіться, як через Айфон підключити до комп’ютера Айфон, щоб скористатися всіма цими функціями.

Щоб повноцінно працювати з iPhone, треба завантажити на ПК визначене програмне забезпечення. Воно є на офіційному сайті Apple. Потрібно для сполучення Айфона і за допомогою USB, і по Wi-Fi. Якщо ви плануєте використовувати «яблучні» гаджети, ці утиліти повинні бути встановлені.

 • iCloud. Мережеве сховище. Забезпечує загальний доступ до файлів, контактам, пошти, календаря, нотаток, списку друзів. Якщо встановити додаток на всіх ваших гаджетах, вони зможуть обмінюватися даними безпосередньо. Можна зайти в сховище і через браузер — для цього відкрийте сторінку iCloud.com.
 • iTunes. Файловий менеджер і основний сервіс для синхронізації iPhone і ПК. Без нього неможливо розібратися, як підключити Айфон до комп’ютера. Ця програма служить для управління гаджетом, завантаження на нього програм і файлів. З її допомогою можна купувати контент в AppStore, активувати подарункові карти і відправляти їх друзям. Також в Айтюнс є вбудований медіаплеєр. Існують і інші файлові менеджери (наприклад, iFunBox або iTools). Але вони неофіційні.

iCloud або iTunes - вибір за вами

Підключення через USB

Для сполучення з ПК вам потрібен USB-кабель. Він повинен входити в комплект поставки iPhone — лежати в коробці. Інші дроти краще не використовувати. Якщо оригінальний кабель загублений або пошкоджений, можна придбати такий же. Головне, підібрати комплектуючі, які підходять для вашого гаджета. Провід з роз’ємом 30 пін ( «товста зарядка») призначений для девайсів старих моделей. Lightning-коннектори ( «тонкі») — для пристроїв нового покоління.

Для такого з’єднання можна використовувати тільки порти ЮСБ 2.0 і вище. Зі слотом версії 1.0, система видасть сповіщення, що все може працювати швидше. І гаджет вона не «побачить».

Можна підключити через USB

Ось як підключити Айфон до комп’ютера через USB:

 1. Встановіть на ПК найновішу версію iTunes.
 2. Також бажано завантажити iCloud.
 3. Увімкніть iPhone.
 4. Підключіть один кінець кабелю до нього.
 5. Інший вставте в USB-порт ПК.
 6. Він повинен визначити наявність нового пристрою. Якщо ви синхронізуєте Айфон вперше, будуть автоматично встановлені драйвера Apple Mobile Device. Їх також можна завантажити з офіційного сайту виробника.
 7. Розблокуйте телефон. Він видасть повідомлення «Довіряти чи цього комп’ютера?». Натисніть «Довіряти». Може з’явитися повідомлення «Дозволити чи цього пристрою доступ до фото та відео?». Тапніте «Дозволити».
 8. Повинен запуститися Айтюнс. Якщо цього не відбулося, відкрийте його вручну. Через цю програму можна взаємодіяти з гаджетом.
 9. Дочекайтеся, поки закінчиться синхронізація.
 10. Також значок з айфоном з’явиться в меню «Мій комп’ютер» в якості портативного пристрою або зовнішнього диска.
 11. Щоб зайти в огляд девайса в iTunes, натисніть на кнопку з іконкою у вигляді телефону. Вона зліва зверху.

Wi-Fi

Крім підключення до USB, можна створити з’єднання по Wi-Fi. Для цього всі синхронізовані пристрої повинні бути в одній мережі. Тобто виходити в інтернет через один і той же роутер.

Ви не будете «прив’язані» до ПК проводом. Але не всі функції доступні в цьому режимі. Наприклад, не вийде відновити гаджет з резервної копії або оновити ПЗ. І таке поєднання швидко садить акумулятор.

Можна скористатися Wi-Fi

Ось як підключити iPhone до комп’ютера за допомогою бездротового з’єднання:

 1. Зайдіть в налаштування Айфона.
 2. Відкрийте розділ «Wi-Fi».
 3. Посуньте перемикач в режим ВКЛ. Він повинен стати зеленим.
 4. Виберіть свою мережу і введіть пароль, якщо вона захищена.

Тепер виставте параметри синхронізації. Для цього треба приєднати Айфон до USB-роз’єму. Після одноразової настройки можна буде використовувати бездротовий зв’язок. І через неї працювати з Айтюнс.

 1. Підключіть iPhone кабелем до ПК.
 2. Відкрийте iTunes.
 3. Натисніть на іконку у вигляді телефону. Вона зліва зверху.
 4. У розділі «Огляд» перейдіть вниз.
 5. Відзначте галочкою пункт «Синхронізувати по Wi-Fi».
 6. Клацніть «Застосувати».

Тепер можна спробувати підключитися «по повітрю» через бездротові мережі. Для початку від’єднайте USB-провід. потім:

 1. Відкрийте настройки Айфона.
 2. Перейдіть в розділ «Основні».
 3. Проскролльте сторінку вниз.
 4. Меню «Синхронізація з iTunes».
 5. Тапніте на «Синхронізувати».

Тепер в Айтюнс будуть доступні настройки і файли девайса.

Bluetooth

Сполучення можливо і через Bluetooth. Якщо він є на пристроях, які ви хочете з’єднати.

Підключення можливо і через Bluetooth

 1. Попередньо включіть його на комп’ютері або ноутбуці. Активуйте видимість ПК, щоб його знайшли інші гаджети з включеним блютузом.
 2. Зайдіть в налаштування iPhone.
 3. Наведіть повзунок в режим ВКЛ.
 4. У списку девайсів відшукайте свій ПК і тапніте по ньому.
 5. З’явиться повідомлення з кодом. Такі ж цифри повинні відобразитися на комп’ютері. Це потрібно, щоб випадково не синхронізуватися з незнайомим гаджетом. У деяких випадках числа треба ввести вручну.

iPhone як модем

Через iPhone можна роздавати інтернет інших пристроїв і використовувати його як модем. Для цього треба створити точку доступу. Підключений до неї ПК буде використовувати мережу мобільного оператора.

Через iPhone можна роздати інтернет

 1. Зайдіть в параметри гаджета.
 2. Розділ «Режим модема» ( «Personal Hotspot»).
 3. Наведіть чекбокс в режим ВКЛ.
 4. Якщо ви використовуєте синхронізацію по USB, ПК додатково встановить додатковий драйвер. А Айфон з’явиться в списку мережевих підключень.
 5. Або активуйте Bluetooth-сполучення.
 6. Також в настройках Apple-девайса є пароль від Wi-Fi. З ним можна додати в одну мережу багато пристроїв. Просто введіть його на кожному ПК.

Так як підключити iPhone до комп’ютера через USB набагато простіше, зазвичай віддають перевагу саме це з’єднання. З ним можна одночасно працювати в iTunes і заряджати батарею. Та й функціонал у нього більше. Але бездротова мережа зручніше і практичніше. З нею ви не обмежені довжиною кабелю. І з Wi-Fi Айфон можна використовувати як маршрутизатор для виходу в інтернет з декількох пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector