Як підключити iPhone до автомагнітоли

Сучасні мобільні пристрої давно перейшли з розряду звичайних телефонів, що призначалися тільки для вчинення або прийняття дзвінка, в найдосконаліше багатофункціональний пристрій, що забезпечує виконання множинних завдань.

Щороку виробники радують любителів гаджетів новими моделями або успішним рестайлінгом вийшли раніше. Зв’язок мобільних пристроїв з автомобілем чітко проглядається, навіть можна спостерігати успішну інтеграцію iPhone безпосередньо в електронний блок керування.

iPhone магнітола Philips

Підключити смартфон до аудіосистеми автомобіля? — Легко!

Нові моделі авто виробляються вже з урахуванням такої інтеграції, що сприяє підвищенню рівня комфорту. Ще кілька років тому можна було придбати нековзний килимок для мобільного телефону або надійний тримач різноманітних форм.

В даний час обмежитися тільки лише наявністю мобільного пристрою в машині вже ніхто не бажає. Всі прагнуть використовувати по максимуму функціональні можливості гаджета, які презентує виробник.

Не секрет, що через Айфон можна успішно слухати улюблену музику безпосередньо в салоні свого улюбленого авто. Тепер не потрібно шукати додаткові пристрої, що запам’ятовують, щоб записати на них музична збірка.

На жаль, багато хто чув про такі можливості, але як підключити Айфон до магнітоли, не всі знають.

Можна звернутися до фахівців, які за мінімальну кількість часу швидко зможуть підключити Айфон до магнітоли. Також можна вивчити корисні рекомендації та виконати всі маніпуляції самостійно, при цьому не доведеться витрачати зайві кошти для оплати послуг фахівця.

різновиди підключення

Існує кілька варіантів підключення Айфон до магнітоли для забезпечення можливостей слухати в машині музику, записану на мобільному пристрої.

Ознайомтеся з кожним типом з’єднання, щоб розібратися в тому, який варіант буде максимально відповідним конкретно для вас.

AUX-з’єднання

Цей тип з’єднання передбачає, що Айфон буде виступати в якості джерела відтворення звукових файлів, а магнітола повинна виступати в якості підсилювача, забезпечуючи належну гучність. Крім цього, AUX-з’єднання забезпечує можливість слухати в машині безліч різноманітних радіостанцій.

Підключення Айфон через AUX супроводжується декількома перевагами:

  • при наявності відповідного роз’єму відсутні будь-які складнощі при підключенні;
  • немає необхідності здійснювати складні настройки.

Однак не все так райдужно, як може здатися спочатку. З’єднання через AUX характеризується і недоліками. Перш за все, не багатьох вражають висять дроти, вони явно не підвищують естетику салону авто.

iPhone AUX магнітола

Гаджет легко підключити за допомогою 3,5 мм аудіошнур

В процесі функціонування акумулятор мобільного пристрою стрімко розряджається, в зв’язку з цим довго слухати музику в машині не вдасться.

USB-з’єднання

У зв’язку з тим, що USB-з’єднання супроводжується великими можливостями, більшість автолюбителів прагнуть дізнатися, як підключити Айфон до машини через USB-роз’єм.

До магнітоли можна підключити багато пристроїв, оснащені USB-роз’ємом, включаючи і флеш-накопичувачі.

Якщо хочеться забезпечити таке ж підключення і щодо iPhone, доведеться потурбуватися про придбання спеціального перехідника, але це не складе труднощів, оскільки такий перехідник дуже легко знайти в спеціалізованому магазині.

Таке з’єднання, дійсно, супроводжується розширеними можливостями. Можна здійснювати передачу будь-яких даних, а також управляти iPhone через панель автомагнітоли.

Синхронізувати два пристрої простіше простого, оскільки потрібно лише включити їх і з’єднати через USB-роз’єм.

iPhone USB магнітола

Більшість сучасних магнітол оснащені USB-роз’ємом

Таке підключення також має свої переваги, які полягають в можливості одночасної зарядки мобільного пристрою, тому виключається ризик виключення iPhone в самий невідповідний момент.

Крім цього, автолюбителю буде набагато комфортніше читати СМС на великому екрані магнітоли. Недоліком залишається все той же естетичний момент, коли спостерігаються зайві дроти.

Bluetooth

Підключити iPhone до автомагнітоли через Bluetooth вдається в тих випадках, коли магнітоли оснащені такою функцією.

Сучасні автомагнітоли оснащені можливостями підключатися через бездротовий протокол до мобільного пристрою. При такому з’єднанні з’являється можливість успішного «зчитування» інформації, що знаходиться на iPhone і на карті пам’яті, а також миттєво відтворювати музичні файли через штатну аудіосистему.

В цьому випадку виключаються недоліки, які присутні в перших двох варіантах, включаючи відсутність проводів.

iPhone Bluetooth магнітола

У випадку з Bluetooth вам не будуть потрібні шнури

Підключення до автомагнітоли

Отже, задавшись питанням, як слухати музику в машині через Айфон, перш за все, слід забезпечити правильне підключення мобільного пристрою до автомагнітоли, а також здійснити при необхідності деякі важливі настройки.

налаштування підключення

Здійснювати налаштування вам доведеться, якщо ви вирішили скористатися підключенням iPhone до автомагнітоли через Bluetooth.

Сучасні магнітоли оснащені функціональними можливостями, що забезпечують автоматичний пошук потрібного мобільного пристрою і таке ж автоматичне підключення до нього.

Якщо ж у вашій машині встановлена ​​магнітола, які не оснащена такими можливостями, вам доведеться зробити настройки самостійно. Однак в таких діях немає нічого складного, тому всі маніпуляції під силу кожному автолюбителю.

Спочатку запустіть свій iPhone, зайдіть в основне меню, знайдіть пункт «Налаштування», перейдіть в нього. Там ви виявите підпункт «Bluetooth», перейдіть в нього і уважно подивіться, в якому становищі він знаходиться. При необхідності повзунок пересуньте в положення «On».

iPhone включити Bluetooth

Після цього запуститься процес сканування, під час якого будуть виявлені активні пристрої, з якими можна інтегруватися.

Залишається вибрати серед перерахованих активних пристроїв свою магнітолу. Трапляється так, що при першому скануванні не вдається знайти потрібний пристрій, тоді потрібно повторити процес пошуку заново.

Про стан підключення свідчить іконка Bluetooth. Якщо вона пофарбована в сірий колір, значить, бажане пристрій або вимкнене, або знаходиться не в зоні дії сигналу.

Блакитний і білий колір підтверджують, що пристрій не тільки підключено, але і успішно функціонує. Зупинити підключення також просто, достатньо пересунути в налаштуваннях повзунок в положення «Викл».

Підключення iPhone через Bluetooth до автомагнітоли дозволяє автолюбителю не тільки слухати в машині музику відразу з мобільного пристрою, а й здійснювати розмову без необхідності брати iPhone в руки. Це запобіжить аварійні ситуації та дозволить уникнути штрафів за використання мобільного в процесі пересування на авто.

Швидкість передачі даних залежить від технічних характеристик пристроїв, які знаходяться у вашому розпорядженні, але в будь-якому випадку вам вдасться прослуховувати музичні файли, підвищуючи рівень комфорту при пересуванні в автотранспортному засобі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector