Як підключити iPad до телевізора або комп’ютера

Планшет сам по собі є потужним комп’ютером і його можливості досить широкі. Особливо, якщо мова йде про Айпад. Це сімейство продуктів компанії Apple відрізняється відмінним залізом, прекрасним якістю програмного забезпечення і продуманим інтерфейсом. Користувачі по всьому світу з його появою поступово відмовляються від використання персонального комп’ютера для повсякденних завдань. Інший пристрій, без якого раніше неможливо було уявити житло сучасної людини — телевізор. Він теж втратив в значущості, але в меншій мірі, ніж персональний комп’ютер. Його як і раніше дивляться, тільки тепер користувач сам вибирає, що саме він хоче: Netflix, Google Play Movies, Амедіатека, Hulu та інші сервіси в світі дуже популярні. А для того, щоб все це споживати, у купертіновцев в лінійці є приставка Apple TV. І це ми ще не згадували про консолях, які теж мають сенсу без телевізора … Втім, повернемося до Айпад. Як би не був хороший Retina-дисплей, він не дуже великого розміру. А коли у вас під рукою є телевізор і екран комп’ютерного монітора, не дуже хочеться обмежуватися тільки дюймами планшета.

Підключення iPad до телевізора

Apple-пристрій можна підключити бездротовим або провідним способом

мотиви

А нам і не доведеться. Стрімінг зображення з екрану планшета на телевізор потрібен для багатьох речей. Наприклад, у вас вдома зібралися гості, і ви хочете показати їм фотографії. Всім разом дивитися в не дуже великий екран — задоволення на любителя, тому Apple передбачила можливість, як підключити iPad до телевізора, щоб «розтягнути» зображення на його повний розмір. Тоді фотографії будуть видні на телевізорі, а управляти екраном ви будете на планшеті. Або, наприклад, вам потрібно провести презентацію на роботі. Ви можете стрім розгорнуті на весь екран слайди на проектор або телевізор, підключивши Айпад як медіа-джерело до нього. Ще варіант: щоб не завантажувати фільм або епізод серіалу на комп’ютер, не копіювати потім на флешку і не вставляти її в телевізор, можна просто передати зображення на нього з iPad. Запустіть на ньому улюблений плеєр, розгорніть на весь екран і дивіться в своє задоволення.

Взагалі-то, варто знати не лише як підключити iPad до телевізора, але і до комп’ютера. Мабуть, це потрібно навіть частіше. Для синхронізації даних, оновлення прошивки і відновлення системи; щоб відправити музику або відео на Айпад, провести деякі інші операції, щоб синхронізувати пристрій з комп’ютером. Як все це робити? Для всього цього використовується медіакомбайн iTunes — багатофункціональна програма, через яку, крім усього цього, можна і додатки встановлювати, і працювати зі сховищем iCloud. Загалом, це однозначний musthave для будь-якого власника техніки Apple.

Синхронізація даних за допомогою iTunes

спосіб підключення

У XXI столітті здається дивним, що для таких речей, як синхронізація даних, до сих пір потрібні дроти. Особливо, коли мова йде про таку інноваційної продукції, як яблучні девайси. Однак в тому, що справа йде саме так, є сенс. Стійкість з’єднання по дротах набагато краще, ніж при бездротової передачі. Та й з точки зору безпеки це краще, ніж використовувати Wi-Fi, коли у 90% користувачів пароль на роутер не змінюється зі стандартного. Така мережа не може вважатися захищеною, незважаючи на те, якою б хитромудрий ні ваш пароль на Wi-Fi. Так як підключити iPad до комп’ютера можна і потрібно проводом, що йде в комплекті з девайсом, ми не станемо надто вже детально на цьому зупинятися. Скажемо тільки, що це, звичайно, не єдиний спосіб синхронізувати файли. Але ось управляти пристроєм і його прошивкою можна тільки по дротах.

Кабель для роботи з iPad

Інша справа — підключення iPad до телевізора. Як ви знаєте, на Айпад немає роз’єму HDMI, а стандартні телевізори не обладнані роз’ємом Lightning. Але це нестрашно, так як Apple надає свій варіант вирішення. Тут про синхронізацію мова, звичайно, не йде, тільки про стрімінга зображення в реальному часі. Так ось, вам потрібно буде обзавестися спеціальним перехідником. З одного боку, у нього той самий роз’єм Lightning, а з іншого — hdmi і слот для зарядного пристрою. Відповідно, потрібен ще й кабель для телевізора. Зверніть увагу, що з цього кабелю передається не тільки відео, але і звук, тобто винаходити ще й підключення колонок до планшета не доведеться, все буде працювати за замовчуванням.

Приставка Apple TV для підключення пристроїв

висновки

Менш тривіальний спосіб полягає в тому, щоб використовувати рішення від іншого інтернет-гіганта, Google. Серед іншого вони роблять і Chromecast, hdmi-стик, який може приймати зображення і звук з мобільного пристрою за допомогою додатка, яке потрібно буде встановити на планшет. Тут вже якраз все відбувається без проводів, так що якщо ви хочете мати планшет під рукою, не залишаючи його біля телевізора, то варто спробувати такий метод стрімінга.

Методів синхронізації iPad з комп’ютером існує кілька, але вже якщо мова йде про серйозні завдання, то можна використовувати тільки провід. А ось для телевізора є як провідні, так і wireless-рішення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector