Як підключити флешку до автомагнітоли

Купуючи транспортний засіб, автомобілісти звертають увагу не тільки на його технічний стан, а й також на рівень комфорту, який супроводжує цей автомобіль. Безумовно, з плином часу навіть найсучасніше оснащення технічного засобу застаріває, з’являються альтернативні варіанти, які ще активніше вітаються автомобілістами. Процес модернізації розвивається стрімко, зачіпаючи, в тому числі, і оснащення салону програють пристроями.

Як підключати флешку до автомагнітоли

До автомагнітоли можна під’єднати флешку для прослуховування музичних записів.

Ще кілька років тому в продажу можна було знайти автомагнітоли, розраховані на застосування оптичних дисків. В даний час широкою популярністю користуються пристрої, які відтворюють музичні файли з флешки. Звичайно, спираючись тільки на джерело відтворення, відмовитися від своєї улюбленої автомагнітоли, більшості автомобілістів складно. До того ж, більшість цифрових пристроїв, що реалізуються в торговельній мережі, мають сумнівне походження.

Якщо ви бажаєте залишити свою магнітолу, але оснастити її додатковими пристроями, завдяки яким стане можливим підключення до неї флешок, тоді вам буде досить корисно вивчити рекомендації, як швидко підключити флешку до автомагнітоли.

варіанти підключення

Існує кілька варіантів вирішення проблеми, пов’язаної з підключенням знімного накопичувача до програють пристрою. Серед таких варіантів є такі, які вітає лише обмежена кількість автомобілістів. Відмінною альтернативою ним виступають досить популярні дії, що дозволяють розібратися навіть тим, хто не має технічної освіти, як до магнітоли підключити флешку.

Bluetooth адаптер

Можливо, хтось вже має досвід підключення флешки до магнітоли з застосуванням Bluetooth адаптера. Безумовно, це варіант можна вважати, як один з можливих способів вирішення проблеми. Однак ті, хто вже проходив такий технічний шлях вирішення, в більшості випадків залишався незадоволений результатом.

Bluetooth адаптер

Перш за все, Bluetooth адаптер необхідно підключати до прикурювача, відповідно, доводиться розглядати необхідність придбання розгалуджувача. А це вже не тільки додаткові фінансові розтрати, а й виникнення якогось дискомфорту, коли виступаючі частини не дозволяють здійснювати швидких рухів. Крім цього, таке специфічне нагромадження провокує зниження естетики салону автомобіля. Однак головним недоліком є ​​те, що очікувати відтворення високоякісного звуку не доводиться.

USB-адаптер

Деякі досвідчені технічні умільці можуть не тільки успішно впровадити в будь-яку автомагнітолу USB-адаптер, а й попередньо його самостійно сконструювати. Однак такий варіант неприйнятний абсолютно для всіх, оскільки доводиться працювати з мікросхемами, платами, в яких важливо розбиратися. Навіть одна неправильно проведена пайка здатна спровокувати вихід зі строю автомагнітоли.

Згорілу плату, безумовно, можна замінити, але для цього знову-таки будуть потрібні певні знання і навички, а також доведеться розщедритися, оскільки вартість такої «детальки» може бути досить високою. У торговельній мережі при бажанні можна знайти спеціальний USB-адаптер, який абсолютно просто підключити до наявної у вас автомагнітоли.

USB-адаптер

Цей спосіб вирішення проблеми хороший тим, що виключена необхідність розбирати пристрій, а також підключатися до прикурювача. Необхідно просто спочатку зняти магнітолу і витягти шлейф проводів.

Наступний крок буде забезпечувати досягнення вашого бажання. Між роз’ємами магнітоли і проводів вам буде потрібно встановити придбаний спеціальний перехідник, в якому є отвір для подальшого підключення до нього USB-адаптера.

Після того як ви під’єднали всі зазначені пристрої, залишається повернути автомагнітолу на її звичне місце, адаптер розмістити там, де ви вважаєте прийнятним для вас. Більшість автомобілістів вважають за краще помістити USB-адаптер в бардачок, таким способом, забезпечуючи комфортний доступ до нього, але при цьому приховуючи цей пристрій від сторонніх очей, що сприяє підтримці естетики.

Схема підключення

Однак на цьому ваші дії не завершуються. Завершується тільки їх технічна сторона, а попереду належить зробити частину маніпуляцій, пов’язаних з необхідними налаштуваннями.

ВАЖЛИВО. Магнітола розрахована на роботу з оптичними дисками, тому USB-адаптер виступає в якості емулятора, «обманює» вашу магнітолу.

Без спеціальної «підготовки» знімного накопичувача вам не вдасться спритно «обдурити» вашу магнітолу, тому слід піддати флешку деяким налаштувань. Підключіть знімний накопичувач до комп’ютера, після цього створіть на ньому сім папок. Кожну слід підписати у вигляді «CD» з додаванням номера. Всі перші шість папок повинні залишатися порожніми, а сьома папка «CD 7» якраз і буде сховищем для музичних файлів.

ВАЖЛИВО. Якщо ви проігноруєте ці поради, то відтворення музики буде неможливим.

Скориставшись такими рекомендаціями, можна повернути до «життя» ті магнітоли, які вже неякісно зчитують оптичні диски, через те, що лазерна головка зносилася. Крім цього, оновлювати музичні альбоми стане набагато простіше, тому що флешка дозволяє записувати музичні файли досить швидко і якісно. Якість відтвореного звуку буде на висоті, тому задовольнить будь-якого меломана.

Отже, підключення флешки до автомагнітоли є процесом, який зможе здійснити кожен, якщо ретельно ознайомиться з алгоритмом проведення рекомендованих дій, спрямованих на модернізацію наявного звукового пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector