Як підключити джойстик Xbox 360 до PS4 і навпаки

Любителі ігор на приставках можуть зіткнутися з такою проблемою: у самого PlayStation, а у одного Xbox. В такому випадку не вдасться прийти в гості зі своїм джойстиком і порубиться в FIFA або Mortal Combat. Або вдасться? Британські вчені знайшли спосіб заміни геймпадов від двох конкуруючих ігрових приставок.

підключення джойстика

Як замінити геймпад від Xbox 360 для гри на PS4.

Варто розуміти, що хоч і є варіанти підключення джойстика від Xbox 360 до PS4, але повноцінну заміну пристрій скласти не може. Особливо це стосується консолей нового покоління. На DualShock 4 присутня така штука, як сенсорна панель, якої на геймпаді Xbox One немає. Так що не всі відеоігри спокійно відреагують на таку рокіровку. Але спробувати все ж варто, особливо, наприклад, якщо ви мріяли про новий ХБоксе, але звикли до джойстикам від Sony.

старе покоління

Старе покоління приставок — PS3 і Xbox 360 — погано тим, що воно старе, але одночасно виграє в кількості девайсів, які для них встигли придумати. Перепрограмувати геймпади від цих приставок у вас, звичайно, не вийде, зате можна купити адаптер, яких на вибір відразу кілька.

Cross Battle Adapter

Це таке простацьке пристрій, що представляє собою проводок USB і невелику панель з гніздом. Battle Adapter працює виключно через провід. Тобто грати по Bluetooth, як це можна на PS3, не вийде. Час придбання додаткового обладнання цей недолік можна виправити. Або ж просто грати з джойстика, який підключається через флешку. З плюсів можна виділити дешевизну цього адаптера, варто він в межах тисячі рублів, набагато дешевше тих девайсів, про які йтиметься далі.

Cross Battle Adapter

Titan One

Девайс вже для тих, хто налаштований серйозно. «Титан» може не тільки з’єднувати між собою консоль від Соні і геймпад від Xbox 360, але і налаштовувати пристрої для нормальної роботи. Крім того, він підключає до ПК або Андроїд різні джойстики. Виставити різні опції можна через комп’ютер. Titan One складається з маленької флешки, яку потрібно під’єднати до приставки. До неї підключається геймпад, і вона передає системі видозмінені сигнали, щоб управляти консоллю.

Titan One

Titan One продається тільки за кордоном, в Росії ні в одному магазині його знайти не вдасться. Тому шукати пристрій коштує тільки на сайтах типу Ebay або Aliexpress. Ціна вже набагато вище — 6-8 тисяч рублів.

CronusMax

CronusMax володіє схожими характеристиками, але творці не позиціонують своє дітище як щось серйозне і професійне. Це теж невелика флешка, вставляти в приставку. Вона не тільки з’єднує непоєднуване, а й виконує ще ряд функцій, якими деякі геймери точно б зацікавилися.

  • Точна настройка миші і клавіатури. Це для любителів пограти на PlayStation за допомогою ПК-шних інструментів. Не завжди вони працюють так, як хотілося б.
  • Модифікація геймпадов. Навіщо виконувати фаталити в Mortal Combat самостійно, якщо можна «забіндити» кнопки? Таке застосування цієї можливості — найменш шкідливе, а для чітера в онлайн-іграх тут буде просто роздолля.
  • Програмування макросів. Макрос тут це приблизно те ж, що і настройка свого контролера. Дозволяє продумати різні комбо самостійно або просто завантажити їх.

CronusMax

CronusMax вже є в РФ, але також несильно поширений. Придбати його можна за 3-4 тисячі рублів.

Нове покоління

З PS4 і Xbox One все може бути трохи важче. Все-таки приставки світло побачив зовсім недавно і ще не встиг придумати різні способи обходу обмежень. Однак два гіганта в цій сфері геймерів в біді не залишили. Це Cronus і Titan One. CronusMax Plus — нова модель у «Кронус». Розробники встигли раніше за всіх. Цей девайс дозволяє грати на PS4 навіть через контролер Xbox One Elite. Варто CronusMax Plus 3900 рублів.

CronusMax Plus

Titan One теж не відстає. Їх пристрій підтримує геймпади від PS4 і ХБокс, але бездротовим способом коннектіться можна тільки з DualShock 4. Фанатам Microsoft доведеться перебувати від телевізора на відстані кабелю.

Ще про джойстиках

Насправді, з контролерами не така вже й біда, щоб шукати способи з взаємозаміни. Якщо у вас PS3, то переживати взагалі не варто. Для цієї приставки існує дуже багато геймпадов від різних виробників. Деякі ну дуже схожі на іксбоксовскій, ось тільки обійдуться в два рази дешевше.

Розробники в Microsoft ставляться до цього набагато суворіше. Пограти за допомогою нерідного джойстика не вийде. З PlayStation ж, взагалі, можна грати на третій консолі контролером від четвертої. Цілком можливо, що і для PS4 скоро з’явиться багато дешевих пристроїв від китайців. Тоді пересічному геймеру не доведеться витрачати чотири, а то й вісім тисяч на покупку дуже розумного адаптера, щоб підключити джойстик від Xbox до Sony.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector